soğan suyu ile zayıflama

ya anlamadgım bişey var tok karnınamı yoksa aç karnınamı içilcek yazılmamış farketmiyomu:44:

ya anlamadgım bişey var tok karnınamı yoksa aç karnınamı içilcek yazılmamış farketmiyomu:44:

cnm nette aç veya tok yazmamış ama ama sonuçta asit var soğanda da bence tok iç midene zararı olmasın ben gece yatarken içicem :KK16:

unutmayalım ki her diyet doktor kontrolü altında yapılmalıdır. Soğuk olarak içmeyin. Normal bir çayı içiyormuş gibi için. Bu her gün taze olarak uygulanmalı hergün tekrar etmeli. Büyük oranda iştahı azaltıyor ve kilo vermenizi sağlıyor. Aç karnına içmeyide unutmayın tabi. Biraz kokuyor ama kilo vermenizi sağlıyor.

netteee böle yazıo cnm ama ben tok içcem :KK17:

Son düzenleme:
arkadaşlar inanın ben soğan suyunu denedim ve 1hft sonra fln hastaneye kaldırıldım hemde 2 gece mide asitm sorun olmuş şuan ilaç tadevisi görüyorum 8 hfta sonra endoskopi yapacaklar duruma göre
ama ben şok diyet uyguladım cok fazlam yoktu 3 kilo vermek için denemiştim şok diyetler mideye vurur doktordan azar işittim artık spor yapıyorum:KK53:

arkadaşlar inanın ben soğan suyunu denedim ve 1hft sonra fln hastaneye kaldırıldım hemde 2 gece mide asitm sorun olmuş şuan ilaç tadevisi görüyorum 8 hfta sonra endoskopi yapacaklar duruma göre
ama ben şok diyet uyguladım cok fazlam yoktu 3 kilo vermek için denemiştim şok diyetler mideye vurur doktordan azar işittim artık spor yapıyorum:KK53:

sen nasıl içtin ben şuan yapıorum bende bişi yok :KK16::KK16:

benim yaptıgım 3 günlük (3günde 3 kilo):KK52:şok diyetti 3 günden fazla kullanılmaması lazım sanırım hani düğün kokteyl için hızlı külo vermek isteyenler için midesine güvenene yazabilirim:KK37:

sen nasıl içtin ben şuan yapıorum bende bişi yok :KK16::KK16:

zaten 1hfta-10 gün sonra başladı ani agrılar 3 iğne 2 serum ve ilaç tedavisi ...

anlatıyım : 5-6 kuru soğanı dörde bölüp 2-3 su bardagı suyla haşladım soganın sarımsı bi rengi çıkıyor
1.gün: sabah kahvaltısında bi dilim reçelli yada fıstık ezmeli ekmekle çay içer gibi ılık ılık bi su bardagını başıma diktim akşama kadar hiç acıkmadım öğlen ve akşam meyve yiyorsunuz yine ılık sogan suyunu içtim akşam yediğim meyveden sonrada içip uyudum sabah tam 800 gr vermiştim 1 kiloya yakın nerdeyse o heycanla ikinci gün devam edeym dedim
2.gün sabah yine bir dilim reçelli ekmek ılık sogan suyu öğlen ve akşam sınırsız ızgara et yiyorsunuz ılık sogan suyunu için (ben börek flnda yedim 800 gr kendimi saldım )sabah 600 gr verdim
3.gün denemedim cok fazlam yoktu bi ara denerim die ama sonra hızlı kilo vermem hastanelik etti beni

zaten 1hfta-10 gün sonra başladı ani agrılar 3 iğne 2 serum ve ilaç tedavisi ...

anlatıyım : 5-6 kuru soğanı dörde bölüp 2-3 su bardagı suyla haşladım soganın sarımsı bi rengi çıkıyor
1.gün: sabah kahvaltısında bi dilim reçelli yada fıstık ezmeli ekmekle çay içer gibi ılık ılık bi su bardagını başıma diktim akşama kadar hiç acıkmadım öğlen ve akşam meyve yiyorsunuz yine ılık sogan suyunu içtim akşam yediğim meyveden sonrada içip uyudum sabah tam 800 gr vermiştim 1 kiloya yakın nerdeyse o heycanla ikinci gün devam edeym dedim
2.gün sabah yine bir dilim reçelli ekmek ılık sogan suyu öğlen ve akşam sınırsız ızgara et yiyorsunuz ılık sogan suyunu için (ben börek flnda yedim 800 gr kendimi saldım )sabah 600 gr verdim
3.gün denemedim cok fazlam yoktu bi ara denerim die ama sonra hızlı kilo vermem hastanelik etti beni

ay geçmiş olsun o zaman cnm yaaa :KK5::KK5:

bir ara televizyonda sevda demirel demisti ,sogan suyuyla zayifladigini ,nasil ya demistim :) hayatta icemem

benim kuzenim bununla çok zayıfladı hep içer.bende denedim fakat çok midem bulandı.çok kötü tadı.ama yinede illede içicem zayıflamak uğruna diyorsanız için.bnde diyetteyim fakat bir türlü içermiyorum bunu

benim kuzenim bununla çok zayıfladı hep içer.bende denedim fakat çok midem bulandı.çok kötü tadı.ama yinede illede içicem zayıflamak uğruna diyorsanız için.bnde diyetteyim fakat bir türlü içermiyorum bunu

Arkadaşım acaba kuzenin ne şekilde yaptı bu soğan suyunu ve günde kaç defa içti?Bilgin varsa yazabilir misin.Şimdiden çok sağol.

ee soğan kürüne başlayanlar
nasıl gidiyor,iyi sonuç alan var mı acaba?
julia geçen ayın 16sında başlıyorum yazmışsın,sonuç nedir acaba paylaşır mısın?

ee soğan kürüne başlayanlar
nasıl gidiyor,iyi sonuç alan var mı acaba?
julia geçen ayın 16sında başlıyorum yazmışsın,sonuç nedir acaba paylaşır mısın?

cnm ben rejim de yapıorum ama o yüzden kilo veriorum 55.küsürüm şuan 2 kilo fln verdim sanırım

cnm ben rejim de yapıorum ama o yüzden kilo veriorum 55.küsürüm şuan 2 kilo fln verdim sanırım

ben de diyetteyim 2 gündür ama bu kürü yapsam mı bilemedim akşam yemeğinden sonra sadece bal,sirke,limon suyu,tarçın karışımı içiyorum.
yarın öğlede deneyeyim o zaman
sağol canım:KK16:

Son düzenleme:
X