soğan suyu ile zayıflama

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
kilo fazlası olanlar soğan suyu kürü tarifi:
1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayın. sonra sirkeli suda bekletin. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın. (kabuğunu soymayın,köklerini kesmeyin). Bu soğan suyu kürünü hiçbir yan etkisi olmadığından büyük küçük herkes içebilir. kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarakta içilebilir.

bende deneyeceğim kızlar sonuçları da burda yazalım olur mu :KK16::KK16:

nasıl yani? gerçekten böyle bişey var mı?

bende nette araştırırken buldum cnm soğandan ne zarar gelcek kii deneyip görcem yarıyor mu yaramıyor mu diyeee :KK16:

he bir de ben elma sirkesi içiorum 1 bardak suya 1 kaşık elma sirkesi 1 kaşık bal ile onunda faydası var 10 günde 1.5 kilo kadar verdim tabi dikkat de ediorum yediklerime :nazar:

elma sirkesini solda sıfır bırakıyor gerçekten... arkadaşım soğan suyuyla süper zayıfladı..hala da içiyor.. ama mide problemi olanlar kesinlikle içmesin. dönülmez hastalıklara sebep oluyor Allah korusun

elma sirkesini solda sıfır bırakıyor gerçekten... arkadaşım soğan suyuyla süper zayıfladı..hala da içiyor.. ama mide problemi olanlar kesinlikle içmesin. dönülmez hastalıklara sebep oluyor Allah korusun

evet cnm bi de emziren annelere önermiolar sütte soğan gibi kokma acımsı yapıormuş :13:

slm dosrum..bu sirkeli su olayina bende girmistim bi ara sonuc mide agrisindan kivrandim resmen :/ ama sogan kabugunu bende duydum denemek lazim.tesekürler paylasim icin..bol sanslar hepimize..

soğan suyu tarifini alabilirmiyim bilen arkadaşlardan benimde doğumdan sonra bi 5 kilo fazlam kaldı ve gitmiyor soğan suyu iyi gelir belki

slm dosrum..bu sirkeli su olayina bende girmistim bi ara sonuc mide agrisindan kivrandim resmen :/ ama sogan kabugunu bende duydum denemek lazim.tesekürler paylasim icin..bol sanslar hepimize..

dediğimiz gibi mide problemi olan kişiler içmesin cnm bi de ben sirkeyi evde doğal yapıordum hazır asitli sirkelerden değil :KK34:

soğan suyu tarifini alabilirmiyim bilen arkadaşlardan benimde doğumdan sonra bi 5 kilo fazlam kaldı ve gitmiyor soğan suyu iyi gelir belki

cnm yazıyor yaa yukarda konuyu açarken yazdım yukarı bi göz at olur mu :KK16:

kilo fazlası olanlar soğan suyu kürü tarifi:
1 adet kuru soğanı kabuğuyla ve kökleriyle birlikte önce yıkayın. sonra sirkeli suda bekletin. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın. (kabuğunu soymayın,köklerini kesmeyin). Bu soğan suyu kürünü hiçbir yan etkisi olmadığından büyük küçük herkes içebilir. kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarakta içilebilir.

bende deneyeceğim kızlar sonuçları da burda yazalım olur mu :KK16::KK16:
canım soğan suyu nasıl içiliyor aç karnına mı tok karnına mı sabah akşam farkeder mi bir de ne kadar devam etmek lazım bazı kürler üç hafta yapılıp dinleniliyor ya o bakımdan sordum

bende yarın sabah başlıorum kızlar soğan kürüne :KK16:

X