Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu çilek sl biconcept arabalı yatak

meraldhn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
24
1
kızlar merhaba çilek sl biconcept arabalı yatak kullanan varmı memnunmu ve fiyatı hakkında bilgi verirmisiniz

ben geçen hafta gördüm ama çilek değildi oğlumla birlikte vitrinden içeri düşücekti. inceledik. sadece arabalı yatak içinde yatağı yok,kumandası var,ışıklı sesli şarkılar söylüyo sadece kasası 1,500 tl..
oğlum çok beğendi bende ilgilendim,ama oğluma büyüyen beşik almıştım onu büyüttüm onun için alamam şimdi bi bebiş daha gelicek ama ona da abisinin kini kullandıramam rengi mavi çünkü..benim bile gözüm kaldı çok şıktı...:KK49:

Bende az önce nette gördüm çok hoşuma gitti, oğluma oda hazırlamak istiyorum 1.5 yaşında. Çok güzel bir model, ama oğlumun yatağına kendisinin çıkabilmesini isterim. Bu modelde çocuğun önden yatağa çıkabilmesi için yer yok yani var da zor, kimi modellerde daha rahat yapılabilir bu çıkış ve inişler. Onun dışında çok beğendim ve yarın en yakın bir çilek bayisine uğrayıp iyice bir incelemeyi düşünüyorum fakat gardolabını mobilyacıya yaptırıcam sanırım.

selam
bizimkide bundan çok istiyordu
bir ara bende kafayı takmıştım ama sadece karyola ve yatak için
2.el sapa sağlam bulmuştum 500 ile 750 lira arasında değişiyordu fiyatı
sonrasında oğlan oyun alanı olanı beğendi en sonunda da yatak değil bisiklet istiyorum dedi
şükür 100 lira ile yırttık:KK37:

Evet en sonunda aldık :) Çok güzel ama odada çok yer kaplıyor. Bir de oğlum sağa sola dönerken kendini çok çarpıyor yanlarına ama alıştı(k). İnip çıkmayıda öğrendi sandığım kadar zor olmadı.

oğluma arabalı yatak almayı düşünüyorum fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim hangi marka almalıyım sizce çilek istikbal ve bellonada gördüm istikbalın ki güzel görünüyor kullanışlı olur mu dersiniz aldıktan sonra pişman olmayayaım

ben çilek aldim henuz kullanmadik ama katalog kitabi elimizde reklam sarkisi hala dilimizde

ben oğluma meltem den aldım arabalı yatak 1000 tl idi.1400 tl çilektekinin fiyatı o da sadce kasa fiyatı ,yatak mecbur e bi de su geçirmez alez şart yeni büyüyorlar sonuçta fiyat epeyi kabarıyor.

Çileğin arabalı yatağını ilk çıktığında almıştık.
Saydım tam 10 yıldır kullanıyormuş oğlum.hala taş gibi ve yatağa hala sığıyor oğlum::KK9:

benim kızım d açok meraklı o araba yataklara, artık sadece çilekte değil her markada var, ama kullanışlı görünmüyor yahu, zaten çoğu bazalı değil, gel de bunu anlat çocuğa, 15 yaşına gelince yatacak mısın o yatakta diye:KK37:

ben oğluma meltem den aldım arabalı yatak 1000 tl idi.1400 tl çilektekinin fiyatı o da sadce kasa fiyatı ,yatak mecbur e bi de su geçirmez alez şart yeni büyüyorlar sonuçta fiyat epeyi kabarıyor.

biz hepsi buradacomdan aldık çok istedi oğlum daha gelmedi ama piyasaya göre çok uygun 900 liraya mal oldu

biz hepsi buradacomdan aldık çok istedi oğlum daha gelmedi ama piyasaya göre çok uygun 900 liraya mal oldu

biz de almayı düşünüyoruz hepsi burada dan alpino yıldız çocuk odası takımını .siz hangi markanınkini aldınız kalitesi nasıl acaba beğendiniz mi?

X