339. Kd amasya acemi birliği

bende aynı konudan müzdaribim:KK43:(salı günü teslim oldu o gün konuştuk sonra perşembe ve cumartesi:KK43:(birde buğün arar çok kalabalık diyor..:KK43:(hiç konuşamıyoruz neyse tek değilmişim demekki şansızlık yoğun yere gittiler:KK43:(

Kızlar duyduğuma göre orada çok az ankesörlü tlf varmış, ehh kalabalık olunca da o kadar askere sıra gelmemesi normal. Merak etmeyin. Hepinizi Allah sevdiklerine kavuştursun, hayırlı teskerelerEn Büyük TÜRKİYE

mrb derya inanki biz o kadar az konuştuk ki ne kadar telefon var bilmiyorum bile..tek bildğim arayamıyorum bile dedi..sayı fazlaymış asker sayısı sanırım senin dediğin gibi telefonda az olunca hiç görüşemiyoruz:KK43:(bugün arayabilir umarım:KK43:(

mrb derya inanki biz o kadar az konuştuk ki ne kadar telefon var bilmiyorum bile..tek bildğim arayamıyorum bile dedi..sayı fazlaymış asker sayısı sanırım senin dediğin gibi telefonda az olunca hiç görüşemiyoruz:KK43:(bugün arayabilir umarım:KK43:(

İnşallah arar askerin canım, sen içini rahat tut...

İnşallah arar askerin canım, sen içini rahat tut...

Kızlar ilk gün hiç aramadı ama c.tesinden beri hergün arıo artık gerçekten çok asker warmış we her şey için sıra oluomuş o yüzden beni geceleri arıo canım daha rahat oluomuş inş. sizinkilerde arıodur artık :)

Kızlar ilk gün hiç aramadı ama c.tesinden beri hergün arıo artık gerçekten çok asker warmış we her şey için sıra oluomuş o yüzden beni geceleri arıo canım daha rahat oluomuş inş. sizinkilerde arıodur artık :)

canım benim askerim 2aydır izmir'de, Amasya'da değil aslında. bugün aramadı hiç ama normalde rahatlıkla arıyor. Belli olmuyor işte, asker ocağı. Hergün 3-5 kere arayıp da alıştırıyor beni, sonra 1 gün bi aksilik oluyor arayamıyor, işte o zaman deliye dönüyorum, birliği arıyorum fln.
Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.
Hepimizi tez zamanda kavuştursun inşallah...

biz neden konuşamıyoruz ya..:KK43:(çok üşengeçtir sırada durmaa üşeniyor 1 saat falan duruyormuş en az aradıklarındada 2 güne bir arıyor yaa amasyada bu da:/geç saate kadar durmaktan hoşlanmaz heleki yorgunsa ama böyle duyunca sinirlerim bozuldu:KK43:(sanırım askerlik çok yıpratacak ilşkiyi hatta bitirecek:KK43:(

biz neden konuşamıyoruz ya..:KK43:(çok üşengeçtir sırada durmaa üşeniyor 1 saat falan duruyormuş en az aradıklarındada 2 güne bir arıyor yaa amasyada bu da:/geç saate kadar durmaktan hoşlanmaz heleki yorgunsa ama böyle duyunca sinirlerim bozuldu:KK43:(sanırım askerlik çok yıpratacak ilşkiyi hatta bitirecek:KK43:(

Acemi birliğinde böle olması normal usta birliğinde daha rahat olur, daha çok ararlar sıkıntı yapma bence canım :114:

umarım öyle olur cnm...senin arkadaşın amasyadaydı sanırım...çok zormuş çok yıpratıyor psikolojim inanılmaz kötü:KK43:(sen hergün arıyor diyorsun o da amasyadaymış...yani bir sıra var diye bu kadar olmamalı...:KK43:(

umarım öyle olur cnm...senin arkadaşın amasyadaydı sanırım...çok zormuş çok yıpratıyor psikolojim inanılmaz kötü:KK43:(sen hergün arıyor diyorsun o da amasyadaymış...yani bir sıra var diye bu kadar olmamalı...:KK43:(

İlk günler benide aramamıştı hiç, sonra aradı her gün ama dediğim gibi çok sıra war die geceleri arıo uyku sorunu yoksa eğer sende gece aramasını söle bence daha rahat olucaktır

X