Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

:KK1::KK1: Bunu düşünmedim değil şuanki çabalarımıda düşündüğüm zaman ilerde bana çok dua ederler diyorum ama erkek öğrencilere yazık :KK9:
Sizin önceki yazışmala söylediğiniz tavsiyeleri uygulamaya çalışıyorum. Bir hafta oldu çörek otu yağı ve ğöğüs kaslarını hareket ettirmeye çalışıyorum bu hafta buna bitki çaylarınıda ekliycem bakalım artık sonuca. şu anlık biraz fark olmaya başladı ama ölçmeye korkuyorum biraz daha zaman geçsin ondan sonra. Eğer ölçü sonucunda gelişme olmadığını görürsem hevesim kaçar dedim. Temmuza bikaç cm fark olsaydı bari:KK59: Birkaç gün sonra ölçecem umarım iyi sonuç aldığımı görürüm.

umarım alırsın canım bıde ben tıbetın 5 hareketı var onu denemeyı dusunuyorum tatlım bı göz at ıstersen olumlu sonuc alanlar var hatta buyutuyo dıye bırakanlar bıle olmus buyuk goguslu oldukları ıcın:KK52:çörek otunu 20 gun kadar kullanıp bırakdım cnm ben kıllanma arttı cunku:KK50:bıtkı caylarıda adet duzenını bozuyo bıraz ısırgan yuzunden erken oldum bıde mıdeme kıramp gırdı sanırım en en etkılı sey masaj zararsız bır yag ıle bırde spor cnm bıde bu telkın ısı ucunu bır arada bır ay duzenlı yapsak guzel sonuc alırız gıbı gelıyo bana:KK34:

Buradan İndiriniz

hadi bakalım kızlar.. su tuhaf, rahatsız edıcı beyın dalgasından olsuturulmus melodılı dosyadan kurtarabılmeniz adına bunu hazırladım sizlere.. Oncelıkle bu ses dosyasının nasıl kullanılması gerektıgınden bahsedeyım bıraz..

Telkinli ses dosyamızı yani subliminal msj içeren ses dosyamızı 21 gun aralıksız dınlemenız gerekmekte. Cunku bılıncaltı kendısıne ıletılen msjı bu surec ıcerısınde tam olarak absorbe etmektedır. Gun ıcerısınde en az 6 saat dınlemenız gerekıyor.. 6-8 saat arası ideal dınleme suresıdır. Bir yandan işinize devam edip diğer yandan bunu da dınleyebılırsınız. İlla ki kullaklıkla dinleyeceksiniz diye bir şart yok. Muzık sesının duyabılecegınız olcude olması yeterlıdır. Ayrıca dınlerken sıkılmamanız adına slow bır parca da sectım sızlere..

Merak edenler için hazırladıgım telkın ıcerıgını de eklıyorum. Soz konusu bu telkın hazırlanmıs olan ses dosyasının ıcerısıne gomulmustur. Sız sadece muzık sesini duyacaksınız ama ıcerısınde kendı seslendırıgım bu telkin cumleleri yer almakta..

Telkin Metni

* Bir şeyler oluyor.

* Zihnim göğüslerimi istediğim ölçüde büyütüyor.

* Ulaşılabilir tüm büyüme hormonları, ölçüsünü büyütmek için gögslerime yönleniyor.

* Tüm erişilebilir gıdalar gögüslerime yönleniyor.

* Gögüslerimin sağlığı, canlılığı ve boyutu artıyor.

* Ölçüsünü artırmak ve daha büyük ve dolgun kalması için göğüslerime doğru kan akışı artıyor.

* Zihnimin sonsuz gücünü, göğüslerimin boyutunu artırmak için kullanıyorum.

* Göğüs ölçüm hakkında kendinime güvenim artıyor.

* Göğüslerim muazzam bir ölçüdeler ve oldukça dolgunlar.

* Göğüs ölçümden memnunum.

* Beni geri tutan tüm zihinsel kalıpları, sınırlayıcı inançları ve negatif düşünceleri gideriyorum.

* Daha dolgun, büyük, canlı ve de saglıklı goguslere sahıbım..

* Şükürler olsun.. Teşekkür ederim...

Not: Bu telkin ve de ses dosyası tamamen bana aittir. Hiçbir sekılde hiçbir yerden alıntı yapılmamıstır..

Emeğinize sağlık Parfait.. :KK71: :KK71:

Son düzenleyen: Moderatör:
Parfait gerçekten süper bir iş yapmışsın. Bu başlıktan yola çıkarak nette araştırma yaptım ama senin de bahsettiğin gibi mp3 ler ya da bu yöndeki çalışmalar ücretli.
Mutlu yaşam, mutlu ilişkiler ya da öfke kontrolü ile ilgili konularda hazırlanmış Mp3 ler var mı tarafında? Bu tip subliminal dosya hazırlamak zor birşey midir?
Özellikle sevdiklerime karşı kalp kırmamaya yönelik öfke kontrolü tarzında bir dosyaya gerçekten ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler...

Öncelikle paylaşım için teşekkürler,tam anlamadım ben ücretli mi acaba?:KK61:

elbette kı ucretlı degıl.. baska sıtelerde satılıyor ama ben ucretsız eklıyorum yaptıklarımı..
1rolleyes.gif

benim görsel sanatlar diğer deyimiyle resim öğretmeniyim:KK61:4 yıllık öğretmenim. evet rehberlikçiler çok şanslı kalem oynatan atanıyor. sizin branştada durum kötü değil ama atanma oranınız daha iyi bir çok branşa göre en azından bir sosyal yada fen ve teknolojiden daha iyi. haziranda atnmanız dileğiyle:KK3:

ınsallah hocam, amin :) tesekkur ederım :)

İlk sayfadaki linkin daha iyi olucağını yazdığın için onu indirdim ve başladım dinlemeye :) müzik çok hoş gögüslerimin büyümesini çok istiyorum herkes gibi ama sadece sakinleşmek için bile ideal bi müzik olmuş ellerine sağlık :)
Peki büyüme ölçüsü hakkında bi tahminin varmı???

kişiden kişiye degısecegını dusunuyorum.. denemedıgım ıcın ınanın bı fıkrım yok artısın kac cm olacagına daır:26:

Parfait gerçekten süper bir iş yapmışsın. Bu başlıktan yola çıkarak nette araştırma yaptım ama senin de bahsettiğin gibi mp3 ler ya da bu yöndeki çalışmalar ücretli.
Mutlu yaşam, mutlu ilişkiler ya da öfke kontrolü ile ilgili konularda hazırlanmış Mp3 ler var mı tarafında? Bu tip subliminal dosya hazırlamak zor birşey midir?
Özellikle sevdiklerime karşı kalp kırmamaya yönelik öfke kontrolü tarzında bir dosyaya gerçekten ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler...

rica ederim..elbette hazırlamıs oldugum ses dosyalrı mevcut.. yalnız bunların telkınlerı bana aıt degıl.. sadece sublımınal halıne getırdım ben :KK34:
sublımınal ıcın telkın hazırlamak zor bır surec.. cunku yanlıs kalıp ve cumleler ıslerı daha da kotuye goturebılır.. ıkıncısı programın kullanımına daır nette bır bılgı olmadıgı ıcın karısık oldugunu soyleyebılırm..
elımde mutlu yasam, fiziksel saglık, öfke kontrolu, kanser destek ..vb subliminallerım mevcut..
en son boy uzatma ve de bır bayan arkadasımın ıstegı uzerıne cınsel soguklugu yenebılmek adına telkınler hazırlamıstım.. yalnız cınsel soguklukla ılgılı telkınde cok zorlandım cunku uye cok ucuk ve de asırı seyler talep etmıstı.. onu ev ortamında seslendırmenın ne kadar zor oldgunu sız de tahmın edebılırsınız:KK37::KK37:

parfait çok olmıcaksam boy uzatma için olanı isteyebilirmiyim =) bu yaştan sonra ne kadar etki eder gerçi:KK70:

ben su ana kadar para ve zengınlık ıcın kendıme telkınler hazırladım. su an calısmıyorum.. para ve zengınlık telknını yarım bıraktım ama o sublımınalı dınledıgımde ınanın elıme bır yerlerden para gecıyordu benım :)

yalnız ben bunları baska platformda da paylasıyorum.. gebertecekler benı hehe :KK1::KK1:

kılo verme telkını su acıdan etkı edıyor.. zıhınıne tokluk hıssı verıyor.. ben kullanmadım ama kullananlar memnunlar:KK34:

boy uzatmaya gelınce.. bunda yas bence cok etkılı.. zaten ben bu sublımınalı hazırlarken ozellıkle belırtıyorum.. gıda takvıyesı + spor + bu sublımınal dıye.. 25 yasına kadar eger kı kemık olusumunuz tamamlanmamıssa, yanı kıkırdak yapınızda bosluklar varsa boyunuz hala uzamaya elverıslı demektır.. bunu anca doktorunuzdan ogrenebılırsınız.. ayrıca pilates vb vucudu esneten sporlar en az 2 cm uzamanıza neden olur:KK34:

Son düzenleme:
cok guzel yaa cıdden canım ne guzel hayatının bı parcası olmus artık senın bu ıs bakalım gogus buyutme ıse yarasında tek onemlı olan su an ıcın o :KK76:

cnm kılo bolumune acarım senın ıcın zayıflama sublımınalını :KK34: ses dosyasını bulayım acarım hemen:KK34:
inancımız tam gogusler yaza kadar foraaa :KK1:

cnm kılo bolumune acarım senın ıcın zayıflama sublımınalını :KK34: ses dosyasını bulayım acarım hemen:KK34:
inancımız tam gogusler yaza kadar foraaa :KK1:

tamam canım ordan bakarım o zaman bu arada dınleyenler bı fark hıssettınızmı ben regl donemı bıtsın ondan sonra baslayacam buyutme ıslemlerının hepsıne :KK76: evet cnm ınsallah buyuyecek

:KK16:
rica ederim..elbette hazırlamıs oldugum ses dosyalrı mevcut.. yalnız bunların telkınlerı bana aıt degıl.. sadece sublımınal halıne getırdım ben :KK34:
sublımınal ıcın telkın hazırlamak zor bır surec.. cunku yanlıs kalıp ve cumleler ıslerı daha da kotuye goturebılır.. ıkıncısı programın kullanımına daır nette bır bılgı olmadıgı ıcın karısık oldugunu soyleyebılırm..
elımde mutlu yasam, fiziksel saglık, öfke kontrolu, kanser destek ..vb subliminallerım mevcut..
en son boy uzatma ve de bır bayan arkadasımın ıstegı uzerıne cınsel soguklugu yenebılmek adına telkınler hazırlamıstım.. yalnız cınsel soguklukla ılgılı telkınde cok zorlandım cunku uye cok ucuk ve de asırı seyler talep etmıstı.. onu ev ortamında seslendırmenın ne kadar zor oldgunu sız de tahmın edebılırsınız:KK37::KK37:

Sizi bunaltıyoruz farkındayım ama mutlu yaşam ve öfke kontrolü de lütfennnn...:KK16::KK16::KK16:

Telkinlere konsantre olamadım,geçiremiyorum aklımdan büyük göğüslere sahip olacağımı;ama müziğe bayıldım.Çok rahatlatıcı,biraz da yemek müziğini andırıyor.Çocukken ailemle gittiğimiz restoranda çalardı böyle müzikler.Çocukluğuma indim:)Ay aklımdan bunları geçirceğime dolgunlaşıcak göğüslerimi düşünsem yaaa:KK9:
Teşekkürler tekrardan:KK71:

X