Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Kolay Yöntem >DENENMİŞTİR !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende aktardan bi saç bakım yağı aldım bütün yağlar var içinde.saçımda faydasını görmüştüm şimdi kirpiiklerimede sürüyorum faydası olur inşallah:KK3:

benimde kirpikler çok ince ve cansız. bu akşam başlacağım inşallah. bedem yağı-hint yağı karışımını denedim ama gözlerime kaçıyor bende sinir oldum bıraktım birde bunu deneyeyim bakalım:))))
haftada birde yapılır ama etkisi olurmu ki? alıştık uzun süreli şeylere bu süre az gibi geliyor:)))

Türkan Şoray etkisi beklemiyorum tabiki ama bende deneyeceğim çok merak ettim :) Paylaşım için teşekkürler

Bu yöntemi denedim ben de ama haftada 1 az geldi bana çok sabırsızım çünkü ..1 hafta boyunca her gün yatmadan sürdüm ve gerçekten kirpiklerim farketti... uzadı gibi biraz çok çok az ama gürleşmesini isteyenlere kesinlikle öneririm yalnızca 1 haftada yeni kipriklerim çıktıı.

benim kirpiklerim zaten uzun vekıvrık ama ben biraz daha uzasın istiyorum çünkü ben sıfır makyajla gezen biriyim. artı agustosta düğünüm var en acil nasıl uzatabilirim zeytinyağı hariç hint ve kakao yağı dediler ama ne dersiniz kızlar

Arkadaşlar kendim denediğim ve sonuç aldığım için burda sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bize gerekli malzeme sadece zeytinyağı. Zeytinyağının tüy uzatmada etkisini herkes bilir...

Zeytinyağını cezvede, küçük bi tavada veya istediğiniz birşeye koyarak kısık ateşte 10 saniye (size bağlı, yeterki yakmayın) kadarıyla ısıtın. Sonra biraz soğumasını yani ılık kıvama gelmesini bekleyin ve pamukla kirpiklerinize sürün. Bunu akşam uygulayın ve biraz kuruduktan sonra öyle yıkamadan yatın. Sabah kalktığınızda yıkarsınız...

1 ay boyunca haftada 1 kere dediğim şekilde ve düzenli uygulayın ve 1 ayda 2 mm uzadığını göreceksiniz.

NOT: Kendim denediğim ve sonuç aldığım için her türlü sorunuza cevap verebilirim kızlar..
:KK64:

En yakin gunde deneyecegim ins:-)sonuc alirim

Kızlar benim zamanında stresten kirpiklerim dökülmüştü.Ben de badem yağı sürüyodum geceleri yatmadan önce.Şimdi yine biraz sıkıntılarım var kirpiklerime vurdu yine.Kendimi çok kötü hissediyorum:KK14:

Ben yine badem yağı kullanıyorum.Öneriyorum bunu da.Gerçekten kirpik hem çıkartıyo hem de faydası oluyo.Gözü filan da yakmıyo.Her gece yatmadan önce sürüyorum ben.

kızlar bu kullandığınız yağlar badem yağı, zeytinyağı, hint yağı vs. kıl köklerinin hava almasını engelliyor, ve sonunda da döküyor sürekli bu yağları kullanmayın, ben kullandım halim ortada yolunmuş gibi duruyo önceden nasıl da kalındı oysa :KK43:(

Kızlar bugün kirpik kıvırma aletiyle kirpiklerimi kıvırdım ve üzerinede rimel sürdüm ama sonra bir de baktım ki sol gözümün iç tarafında kalan kısmındaki kirpiklerim krılıp kopmuş :KK43: Badem yağı ve Hint yağı almayı düşünüyorum ama eğer olursa zeytinyağınıda denicem sizc faydası olur mu?

Eveet bayanlar ben size söyleyeyim kesin çözüm denenmiştir.
Sarımsağı kesin ortadan ikiye sürün kirpik diplerinize bu kadar özellikle seyrek kirpikleri olanlar anında gürleştiriyor düzenli olarak kullanın yeter. Kaşları az olanlarda kullanabilir :)

Arkadaşlar kendim denediğim ve sonuç aldığım için burda sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bize gerekli malzeme sadece zeytinyağı. Zeytinyağının tüy uzatmada etkisini herkes bilir...

Zeytinyağını cezvede, küçük bi tavada veya istediğiniz birşeye koyarak kısık ateşte 10 saniye (size bağlı, yeterki yakmayın) kadarıyla ısıtın. Sonra biraz soğumasını yani ılık kıvama gelmesini bekleyin ve pamukla kirpiklerinize sürün. Bunu akşam uygulayın ve biraz kuruduktan sonra öyle yıkamadan yatın. Sabah kalktığınızda yıkarsınız...

1 ay boyunca haftada 1 kere dediğim şekilde ve düzenli uygulayın ve 1 ayda 2 mm uzadığını göreceksiniz.

NOT: Kendim denediğim ve sonuç aldığım için her türlü sorunuza cevap verebilirim kızlar..
:KK64:
Bende Gülşah badem yağı kullanıyorum ve 1 mm uzadı ama gece gözünde kalıyor ve 1 haftadır kullanıyorum etkisini görüyorum

Gözüm yaşarıyor ama tavsiye ederim:

X