Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Kolay Yöntem >DENENMİŞTİR !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
:KK61:Sa
canım çok hoşsun valla öldürdün beni gülmekten yorumunla :KK60:
kadın milleti sonuçta işine geliyorsa 0,1mm uzamayı bile anlayabilir :KK53:
ben saçlarıma yapıyorum bunu haftada bir çokta fazydasını görüyorum ayda 2kez dip boyam geliyor :KK60: zaten hızlı uzuyor saçlarım böyle yapınca allahım allhım önünü alamıyorum ama yinede memnunum :nazar: bu öneriyide deneyelim bakalım te :KK71:şekkürlerler paylaşım için canım
çlarına nasıl uyguluyosun canım benimde cok kırılmalarım falan var onardıgını biliyorum ama hiç denemedim bugün yapıyım diyorum saçlarım cok cansız duruyo

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.

Arkadaşlar kendim denediğim ve sonuç aldığım için burda sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bize gerekli malzeme sadece zeytinyağı. Zeytinyağının tüy uzatmada etkisini herkes bilir...

Zeytinyağını cezvede, küçük bi tavada veya istediğiniz birşeye koyarak kısık ateşte 10 saniye (size bağlı, yeterki yakmayın) kadarıyla ısıtın. Sonra biraz soğumasını yani ılık kıvama gelmesini bekleyin ve pamukla kirpiklerinize sürün. Bunu akşam uygulayın ve biraz kuruduktan sonra öyle yıkamadan yatın. Sabah kalktığınızda yıkarsınız...

1 ay boyunca haftada 1 kere dediğim şekilde ve düzenli uygulayın ve 1 ayda 2 mm uzadığını göreceksiniz.

NOT: Kendim denediğim ve sonuç aldığım için her türlü sorunuza cevap verebilirim kızlar..
:KK64:
Dökülmeyide önler mi acaba bu yöntem

Eveet bayanlar ben size söyleyeyim kesin çözüm denenmiştir.
Sarımsağı kesin ortadan ikiye sürün kirpik diplerinize bu kadar özellikle seyrek kirpikleri olanlar anında gürleştiriyor düzenli olarak kullanın yeter. Kaşları az olanlarda kullanabilir :)
Ama gözlerimiz yanmaz mi sarimsagi sürünce???

X