Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Kolay Yöntem >DENENMİŞTİR !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Arkadaşlar kendim denediğim ve sonuç aldığım için burda sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bize gerekli malzeme sadece zeytinyağı. Zeytinyağının tüy uzatmada etkisini herkes bilir...

Zeytinyağını cezvede, küçük bi tavada veya istediğiniz birşeye koyarak kısık ateşte 10 saniye (size bağlı, yeterki yakmayın) kadarıyla ısıtın. Sonra biraz soğumasını yani ılık kıvama gelmesini bekleyin ve pamukla kirpiklerinize sürün. Bunu akşam uygulayın ve biraz kuruduktan sonra öyle yıkamadan yatın. Sabah kalktığınızda yıkarsınız...

1 ay boyunca haftada 1 kere dediğim şekilde ve düzenli uygulayın ve 1 ayda 2 mm uzadığını göreceksiniz.

NOT: Kendim denediğim ve sonuç aldığım için her türlü sorunuza cevap verebilirim kızlar..
:KK64:

Son düzenleme:
zeytinyağının kıl köklerine faydalı böle bi etkiside vardır muhakkak ama benm sizin 2mmlik uzamayı farketmeniz hoşuma gitti =))):KK1::KK1:

yıllardır denicem ama hiç yapamıyorum, şimdi aklıma geldide acaba rimelimin içine mi damlatsam??? :/

zeytinyağının kıl köklerine faydalı böle bi etkiside vardır muhakkak ama benm sizin 2mmlik uzamayı farketmeniz hoşuma gitti =))):KK1::KK1:

yıllardır denicem ama hiç yapamıyorum, şimdi aklıma geldide acaba rimelimin içine mi damlatsam??? :/

canım çok hoşsun valla öldürdün beni gülmekten yorumunla :KK60:
kadın milleti sonuçta işine geliyorsa 0,1mm uzamayı bile anlayabilir :KK53:
ben saçlarıma yapıyorum bunu haftada bir çokta fazydasını görüyorum ayda 2kez dip boyam geliyor :KK60: zaten hızlı uzuyor saçlarım böyle yapınca allahım allhım önünü alamıyorum ama yinede memnunum :nazar: bu öneriyide deneyelim bakalım te :KK71:şekkürlerler paylaşım için canım

sacinizin tamaminami yoksa diplerinemi uyguluyorsunuz sabaha kadar kaliyormu sacinizda da

canım ben evde olduğum zaman saçımın tamamına uyguluyorum ısıtıp biraz.bunu yaparkende masajda yapıyorum.masaj çok önemli,yapmazsan eğer uzamaz...kan dolaşımını hızlandırıyor ve o nedenden uzuyor saçon.
neyse yapıp topluyorum saçımı istediğim zaman yıkıyorum.sıkılınca yıkıyorum yani bi bekleme saatim yok canım.ama akşamdan sabaha durursa sanırım daha iyi oluyormuş ama ben pek taraftarı değilim.çünkü derin emiyor yağı ve rahatsız oluyorsun (en azından ben oluyorum).çünkü akşamdan sabaha çok uzun bir süre!
sende nasıl istersen oakadar durdur canım.

ben kirpik uzatmak için hint yağı badem yağı ve susam yağını karıstırıp kirpiklerime sürdüm fakat hint yağı gözlerimi yakınca bıraktım zararlıymış bunu deneyeceğim fakat her gün yapsak olur mu

canım ben evde olduğum zaman saçımın tamamına uyguluyorum ısıtıp biraz.bunu yaparkende masajda yapıyorum.masaj çok önemli,yapmazsan eğer uzamaz...kan dolaşımını hızlandırıyor ve o nedenden uzuyor saçon.
neyse yapıp topluyorum saçımı istediğim zaman yıkıyorum.sıkılınca yıkıyorum yani bi bekleme saatim yok canım.ama akşamdan sabaha durursa sanırım daha iyi oluyormuş ama ben pek taraftarı değilim.çünkü derin emiyor yağı ve rahatsız oluyorsun (en azından ben oluyorum).çünkü akşamdan sabaha çok uzun bir süre!
sende nasıl istersen oakadar durdur canım.
cok tesekkur ederim en kisa zamanda deniycem :KK66:

Kirpik 1 cm uzayacağı yok arkadaşlar... hani saç gibi birşey olsa mm'yi fark edemezsin ama kirpikte fark edebilirsin çünkü zaten kısa. her neyse...

Hergün sürmeyin, çapaklanma olabilir. Tavsiye etmiyorum. Haftada 1 sürmeniz yeterli..

Gözü falanda yakmıyor bu arada öyle kötü bir etkisi yok.

Rimelin içine damlatmaya gelince doğal bir şekilde sürsen daha büyük bi etkisini görebilirsin derim ben. Çünkü bu zeytinyağıyla yatman gerekiyor. Yani saatlerce kirpiğinde kalması gerekiyor ki, rimel süürülmüş kirpikle yatmak zararlı biliyosunuzdur rimel kirpikleri döker..

ısıtmak şartmı ııstmadan sürsek olmazmı?

Valla canım ona bir açıklama gerçekten yapamıcam. Ben arkadaştan almıştım bu tarifi kirpiklerinin uzunluğunu görünce.. Oda bana aynen bu şekilde söledi. Deneyip, olumlu sonuç alınca bende burda paylaşmak istedim. Ama bir çok yerde de saç,kaş,kirpik vb. uzatmak için kullanılan yağları ısıtıp sürün diyorlar..

Bende tatlı badem yagnı kullanıorum krpklerime 2 gndr olmazsa bunuda dnycem çok ksa krpklerim bşkalarının krpklerni kskanıorum ya . )

Çok mantıklı geldi bana saça sürekli kullanırım ve ısıtarak kullanırım arkadaşlar ısıtarak yapınca daha faydasını gördüm saçımda içine bemix kırarım ayrıca yumurtada koyarım çünkü yumurta ile karıştırınca daha kolay çıkıyor saçtan. sarısı ile ama kremleyince koku falanda kalmıyor kremi 5 dakika bekletiyorum saçımda
Ayrıca kirpik bu yani 1mm uzasada fark edilir 1 cm uzayamaz zaten sonuç olarak :KK34:

X