sezeryandan sonra dikiş ve karın ağrısı yaşayan var mı?

_MaaVi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
461
39
yaklaşık 3 ay önce sezeryanla doğum yaptım daha 10 gün öncesine kadar hiç bi sıkıntım yoktu,daha önceden burada da yazmıştım lekelenme tarzı kanamam oldu bikaç gün az miktarda,sonra o bitti ama bu defa da dikiş yerimin sol tarafında belli bi noktada ağrı var,elimle yokluyorum bi sertlk veya diğer yerlerden farklı bi kitle gelmiyo elime.Bi de bu ağrı bazen göbek deliğimin sol alt kısmına kadar çıkıyo.orası da bağırsakların olduğu kısım.
Bu aralar kabızım acaba ondan mı,yoksa şu karın fıtığı denen şey var ya ondan mı,haftaya doktora gidicem ama çok korkuyorum...bişey çıkarmı acaba yoksa normal mi?

Canım çok geçmiş olsun..Sezeryandan 6 ay sonra da böyle ağrıların olması normal..Üşütmemeye ve ağır kaldırmamaya özen göster..Yine de ihmal etme doktoru..İnş. bişey çıkmaz Gönlünü ferah tut..

Hep duyardım çevremden doğum yapalı 3 yıl oldu ama hala üşütünce dikişim ağrıyor diye öyle bişey mi acaba...
Gözünü seveyim normal doğumun,bebeğim ters geliyodu mecburen sezeryan olanlardanım ben:KK43:(

Hep duyardım çevremden doğum yapalı 3 yıl oldu ama hala üşütünce dikişim ağrıyor diye öyle bişey mi acaba...
Gözünü seveyim normal doğumun,bebeğim ters geliyodu mecburen sezeryan olanlardanım ben:KK43:(

Malesef öyle..

Benim bebeğim normal doğum pozisyonunda idi ama yine olmadı iri bebek dediler..Nasip..

Benim de bi ay oldu bahsettiğiniz o ağrı bende de var 10 gün sonra kontrolüm var bakalım ne diycek doktor inşallah normal bi durumdur://

Benim 5 ay olacak neredeyse göbek deligimin iki parmak qltı ve sağ bölge bastırınca acıyor bazen cok yurudugumde ya da yoruldugumda da sizliyor kendi doktoruma gittim bir sey yok dedi her sey normalmis simdi gdnel cerraha gidicem iyice canim sikildi bu duruma 😖

Benim 5 ay olacak neredeyse göbek deligimin iki parmak qltı ve sağ bölge bastırınca acıyor bazen cok yurudugumde ya da yoruldugumda da sizliyor kendi doktoruma gittim bir sey yok dedi her sey normalmis simdi gdnel cerraha gidicem iyice canim sikildi bu duruma 😖
Bende benzer bi durum yaşıyorum geçti mi ağrılarınız bi sebebi varmiymis

Bende benzer bi durum yaşıyorum geçti mi ağrılarınız bi sebebi varmiymis

geçti cok sukur gittim doktora hic bir sey yok dendi ya usutuyorumdur ya da oranin sinirleri eskisi gibi degil hassas cok yoruldugunda ters harrket ettiginde agrir demisti 6. aydan sonra iyice azaldi simdi de neredeyse hic yok sizin kacinci ayiniz biraz suruyor malesef ama geciyor ben hic gecmeyecek sanmistim

geçti cok sukur gittim doktora hic bir sey yok dendi ya usutuyorumdur ya da oranin sinirleri eskisi gibi degil hassas cok yoruldugunda ters harrket ettiginde agrir demisti 6. aydan sonra iyice azaldi simdi de neredeyse hic yok sizin kacinci ayiniz biraz suruyor malesef ama geciyor ben hic gecmeyecek sanmistim
Benimde 3 buçuk ay oldu doğum yapalı ama 2 haftadır falan var ağrı benim sol tarafımda inşallah benimde bir an önce geçer

Benimde 3 buçuk ay oldu doğum yapalı ama 2 haftadır falan var ağrı benim sol tarafımda inşallah benimde bir an önce geçer
gecer mutlaka merak etmeyin dogum yapali 1 sene oldu 5. ayda bile ağrıdan ağladığımı biliyorum ama çok şükür kalmadı sinirlerle alakalı bir sey üşütmek yanlis hareketler yorulmak derin kesiliyor sonucta ister istemez etkiliyor 6. 7. aydan sonra mekik bile cekiyordum yani geçmiş olsun size de

uzun zaman olmus ama simdi nasilsiniz bende ayni durumdayim

uzun zaman olmus ama simdi nasilsiniz bende ayni durumdayim
simdi cok iyim tum agrilar gecti cok sukur neredeyse 7. aya kadar agrilar vardi ama sonra tamamen gecti mekik falan gibi zorlayici egzersizleri bile rahatlikla yapiyorum 13 ay oldu bu arada

Merhaba bende doğum yapalı 7 ay oldu göbek deliğimin etrafında çok ağrı oluyor kaç tane doktora gittim ultrason tomografi herşey yapıldı ama hâlâ geçmiyor psikolojimi bozdu bu ağrı çevremdeki herkes şaşırıyor hiç duymadık böyle birşey diye.Acaba sizin bir bilginiz varmı ne yapabilirim kafayı yemek üzereyim.

Merhaba, sezaryen sonrası 3-4 ay kadar bende de ağrı oldu dikiş bölgesinde. doktorum dikişlerden dolayı hassas bölge olduğu için sıcakta-soğukta çabuk etkileniyor demişti

Merhaba aynısını yaşıyorum bide o bahsettiğiniz yer gerdirincede acıyormuydu yüz üstü falan yatarken gerdirdiğinizde lütfen görünce cevap verinn?

Merhaba aynısını yaşıyorum bide o bahsettiğiniz yer gerdirincede acıyormuydu yüz üstü falan yatarken gerdirdiğinizde lütfen görünce cevap verinn?
Merhaba yüz üstü değilde sırt üstü yattığımda daha çok hissediyorum ve sürekli gurultu gibi sesler oluyor, benim bağırsaklarımla ilgili bir sorunum var sanırım çünkü bütün tahlillerim temiz çıktı en son gittiğim doktor huzursuz bağırsak sendromu olabilr dedi ve kolonoskopi olmam gerektiğini söyledi ama çok korkuyorum yaptırmayı hâlâ

X