İzmirde burun estetiği yapan doktor arıyorummmm

ortalama bir fiyat versen mesela 2 bin tl den asağı mı
ayy aman devlet sırrı mübarek yaz işte kaça yaptırdın ifrit bi tip ya bu insanlar.yardımcı olmayı sevmezler aman söyleme..bende KARŞIYAKADA EKOLDE yaptırdım ve memnun kalmadım tatlım 3bin ila 3.5 arası alıyorlar ama ben 3bin verdim o bile çok bence ama mecburdum şuan pişmanım 5para etmez bir doktora denk geldim çünkü ne ilgileniyor ne aradığımda beni rahatlatıyor.burun sağdan içe hafif çökme yaptı ve 8aydır hala ödemli.HER SEFERİNDE 1 YIL GEÇMEDEN NE OLUR BİŞEY DEMEM SİZE DİYEREK SEPETLİYOR 8AYDIR DEĞİŞİKLİK YOK HALA AYNI.ne kadar haşırt diye girdiyse.burna nazik davranmakla ilgili bu ödem meselesi bunu diğer başarılı doktorların hastalarından anladım..bizim izmirdekilerin çoğu kasap ehliyetli.önüne geleni kesiyorlar para için

Son düzenleme:
halis ünlü ve can kopal hariç kime istersen git

bende ameliyat olmayı düşünüyorum suan dr. arastırmasındayım can kopal için herkes iyi konusuyor cokta memnunlarms yazdıklarına göre fakat senn yazdığını görünce sasırdım neden can kopal hariç dedin ne oldu o doktorda merak ettm yardım edersen sevinirim..

bende ameliyat olmayı düşünüyorum suan dr. arastırmasındayım can kopal için herkes iyi konusuyor cokta memnunlarms yazdıklarına göre fakat senn yazdığını görünce sasırdım neden can kopal hariç dedin ne oldu o doktorda merak ettm yardım edersen sevinirim..
Can kopalı bende tavsiye etmem görüşmeye gidince fark ettim orda bi sürü bayan eleman var sanırım onlar yazıyor olabilir o olumlu seyleri çünkü aşırı abartıyolar.neden o deil çok uzun burda yazamam ama benim kanaatim yaptırmayın.

ayy aman devlet sırrı mübarek yaz işte kaça yaptırdın ifrit bi tip ya bu insanlar.yardımcı olmayı sevmezler aman söyleme..bende KARŞIYAKADA EKOLDE yaptırdım ve memnun kalmadım tatlım 3bin ila 3.5 arası alıyorlar ama ben 3bin verdim o bile çok bence ama mecburdum şuan pişmanım 5para etmez bir doktora denk geldim çünkü ne ilgileniyor ne aradığımda beni rahatlatıyor.burun sağdan içe hafif çökme yaptı ve 8aydır hala ödemli.HER SEFERİNDE 1 YIL GEÇMEDEN NE OLUR BİŞEY DEMEM SİZE DİYEREK SEPETLİYOR 8AYDIR DEĞİŞİKLİK YOK HALA AYNI.ne kadar haşırt diye girdiyse.burna nazik davranmakla ilgili bu ödem meselesi bunu diğer başarılı doktorların hastalarından anladım..bizim izmirdekilerin çoğu kasap ehliyetli.önüne geleni kesiyorlar para için

merhaba aynı sorun bendede var maalesef araştırmadım yaptırdım ve çok pişmanım burun kanadının yanı çökük ve doktor ilgisiz:KK43: sen ne yaptın?

merhaba aynı sorun bendede var maalesef araştırmadım yaptırdım ve çok pişmanım burun kanadının yanı çökük ve doktor ilgisiz:KK43: sen ne yaptın?

siz can kopalami oldunuz?? gecmis olsun bu arada insallah hersey duzelir

arkadaslar burda doktorlari kotuluyosunuz ve ameliyat. olacak hastalari demoralize ediyorsunuz.bi doktorun yaptigi her burun mukemmel olamaz karsisindakinjn isteklerini tamamiyle karsilayamaz. ben can kopala oldum cok memnunum.yorumlarida ordaki kizlar yapmiyor cunku bizzat tum hastalariyla konusmustum ameliyattan once.cok doktor arastirdim hepsinin hem memnun hemde memnun kalmayan hastalari var. kesin yargilarla karar verirseniz kimseye ameliyat olmamaniz gerekir

doktorları kötülemiyorz olanı yazıyorz isteyen yaptırsın kendiniz bilirsiniz can beye değil halis ünlüye ameliyat oldum ve sonuçç rezil bi burun.can beye ilk gittim bende burdan duydum adını ve güvendim filmlerimi götürüp gösterdim eveeet sorununu halledebilirim dedi 5 doktor ameliayt teklif etti ama ben ona gittim oda tamam ben yaparım dedi sonra eşimle gittim ve fiyatta indirim istedik diye sana gerek yok burnun gayet güzel dedi.ben dumbur oldum benim sağlık sorunum ve estetik sorunum vardı burnumun tek yanı çökütü ordan çıktım yarı ağlamaklıı halde ve ekoldeki halis ünlüye gittim kendimi 3bin liraya kestirip bıraktırdım şimdi revizyon için doktor arıyorum ne yapıcam bilmiyorum...

bende ameliyat olmayı düşünüyorum suan dr. arastırmasındayım can kopal için herkes iyi konusuyor cokta memnunlarms yazdıklarına göre fakat senn yazdığını görünce sasırdım neden can kopal hariç dedin ne oldu o doktorda merak ettm yardım edersen sevinirim..[/QUOTE

cevap verdim canım

Can kopalı bende tavsiye etmem görüşmeye gidince fark ettim orda bi sürü bayan eleman var sanırım onlar yazıyor olabilir o olumlu seyleri çünkü aşırı abartıyolar.neden o deil çok uzun burda yazamam ama benim kanaatim yaptırmayın.

cansu bende bilmiyorum arkadaşım bora karaaliye git dedi burdan biri ama artık güvenmiyorm kimseye halis ünlüyüde burdan buldum bir methettilerki anlatamam.adam rahat ya olabilir böyle hatalar dedi gel sigorta üzerinden sana biraz daha düngün yaparım ama pekte değişim olmaz dedi.napıcam kime gidicem bilmiyorum

Kızlar burun ve kepce kulak estetiğimi oldum hemde bedava ve mükemmel oldular :) kulaklarımdan ocak ayında oldum burnumdan da 4 gün önce oldum cok mutluyum kulaklarım harika oldu burnumu daha görmedim tamponlar çıkti alci var daha ama herkes böyle bile güzel görünüyor diyor iki ameliyatimida bedava oldum ayrıntılar öğrenmek isterseniz yardımci olurum :)

yardım eeeeeeeeeeet nasıl oldun ben revizyon burun ameliyatı istiyorum ama hangi doktor ve nerde bilmiyorum :KK52:

Ben şimdilik çok memnunum burnumdan, karnımdan. Lipodan çok şükür .. Buraya foto ekleyemiorum yaa telden.. Face in varsa atayım foto

burqa .!.:
aybüke oldunmu sen kepçe kulak ameliyatını ? bende izmirdeyim bende olmak istiyorum .s.s
Evet canım oldum bozyaka ssk da hemde bedavaya burnumdan da oldum cok mutluyum açıkçası cok kolay ve basit bi ameliyat doktorum cok iyi cok ilgili ama olmak icin ugrasyrsun biraz önce psikiyatri ye gidiyorsun bozyaka hastanesinde ben dedim ki saçlarımı hic toplayamiyorum dedim biraz acindirdim kendimi :)) doktor bana rapor verdi o rapor ile plastik cerahiye gittim sonra bana gün verdi 15 gün sonrasına sonrada ameliyat oldum ama ameliyat lokal anestezi ile oluyor sen bayilmiosn ne oluo hep görüyorsun biraz cesaret ister benim ameliyatm cok keyifliydi konustuk doktorumla sürekli :)

Öncesi ve sonrasi fotografni koya bilirmisin acaba diger arkadaslar gbi begenirsem bende oraya yaptiriyim cok sevindim memnun olmana kac gun oldu yaptirali acilma flan yok demi agrin falanda :)

slm bayanlr bende 10 gu n once ızmırde kbb murat uygara devılasyon amelıyatı oldm suan burnumun ust kısmı ınce assa kanat kısmı cok ırı ve kalkık bunun normal oldugunu odemlı oldugunu soyledı ama suanlık hıc begenmedıgımı soyleyebılırım

Kızlar burun ve kepce kulak estetiğimi oldum hemde bedava ve mükemmel oldular :) kulaklarımdan ocak ayında oldum burnumdan da 4 gün önce oldum cok mutluyum kulaklarım harika oldu burnumu daha görmedim tamponlar çıkti alci var daha ama herkes böyle bile güzel görünüyor diyor iki ameliyatimida bedava oldum ayrıntılar öğrenmek isterseniz yardımci olurum :)
Canımmm bana anlatır mısın bende kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum:\ bedavaya olmak istiyorum devlet hastanesindemi oldun doktorun kimdi anlatırsan çok sevinirim

X