İzmirde burun estetiği yapan doktor arıyorummmm

dr.cemil tugay demek?
sen yaptırdınmı cnm ona estetik

hayır cnm ben izmirde baska bır doktora yaptırdım ve burnumu mahvettı maalesef ıkı kez ona oldum suan revızyon olacagım ama 1,5 yılın dolmasını beklıyorummmmmmmmmmm cok ödemlı cunku hala burnummmmmm

hayır cnm ben izmirde baska bır doktora yaptırdım ve burnumu mahvettı maalesef ıkı kez ona oldum suan revızyon olacagım ama 1,5 yılın dolmasını beklıyorummmmmmmmmmm cok ödemlı cunku hala burnummmmmm

ayy canım çook geçmiş olsun yaaa..işte ben de bundan korkyuroum ya istediğim gibi olmassa sonuç diyeee cesaret edemiyorum bir türlü:KK43:

ayy canım çook geçmiş olsun yaaa..işte ben de bundan korkyuroum ya istediğim gibi olmassa sonuç diyeee cesaret edemiyorum bir türlü:KK43:

evet korkun normal %10 bı revızyon olma kısmı var bu amelıyatta bende buna denkgelenlerdenım hıc boyle bıseyın basıma gelebılecegını tahmın etmezdımmm ama geldıııı,ınsallah senın basına gelmez boyle bırsey doktor secımın ıı olsun öncelıkle ve nasıl bı burun ıstedıgını cok ıı anlatmalısın doktoruna.....insallah senın ıcın hersey ıı gecer.

evet korkun normal %10 bı revızyon olma kısmı var bu amelıyatta bende buna denkgelenlerdenım hıc boyle bıseyın basıma gelebılecegını tahmın etmezdımmm ama geldıııı,ınsallah senın basına gelmez boyle bırsey doktor secımın ıı olsun öncelıkle ve nasıl bı burun ıstedıgını cok ıı anlatmalısın doktoruna.....insallah senın ıcın hersey ıı gecer.

inş. yaaa
çok kararsızım hala
kuzenim isanbulda balıklırım hastanesinde muhammed barış'a ameliyat oldu. ve çok güzel bir burnu var..bakalım ben de ona gitmeyi düşünüyorum

İzmirde Op.Dr Ebru Durmuşu tavsiye ederim...Her şeyin doğallaığından yana..ben burun amleiyatı olmadım ama gözkapağı oldum...Gittiğim zamanlar burun ameliyatı olan bir çok kişi gördüm çok doğal burunları olmuştu. Alsancakta Myra Estetik Kliniği diye geçiyor.. Dr Hanım çok ilgili, çalışanlar çok güleryüzlü...:KK3:

canım dr ruhi çankayalının arkadaşlarımdan burun konusunda çok iyi olduğunu duydum kendilerinide tanıyorum ege estetik cerrahi diye geçiyor özcan ülgen ruhi çankayalı beraber giriyorlar ameliyatlara ben burun yaptırmadım özcan beye göğüs büyütme yaptırdım bugün 11.gündeyim çok iyi geçti zamanlada daha iyi sonuçları alırım inşallah sende içine sinen doktordan çok iyi sonuç alır çok mutlu olursun inşallah

cemil tugay ,ufuk bilkay ,ruhi çankayalı arasında uzun zaman kaldıktan sonra 2 hafta sonunda ruhi çankayalı&özcan ülgen e kararımı vermiş bulunmaktayım sonuçları bildiririm aslında ameliyat olanlar varsa bu isimlere yorum yaparlarsa çok sevinirim.

Cok cok gecmis olsun =)
Umarim suan hersey istedigin gibidir.
Bende bu sene burun ameliyati olmak istiyorum ve bendede ayni korkular var siz acaba hangi doktora ilk 2 ameliyati oldunuz ve revizyonu sonra kime yaptirdiniz ?:nazar: :KK16:

siz kime amelyat oldunuz acaba?
bende izmirde olacağım o doktora gitmeyelim söyleyin lütfen

X