Gelinlik Modelleri gelinliğin altına ne giyilir?

xdestina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
195
0
kızlar aklıma takılan bı knu hakkında bılgı almak ıstıyorum,şımdı gelınlıkçımle goruştum haftaya provaya gelceksın ve gelınlıgın altına hangı ıccamaşırı gıyceksen onunla gel dedı korse gıymne gerek yok fılan dedı anlamadım yanı aklıma takılıyor nasıl korse gıymıcez jartıyer tarzı bışı gıyerek daha fit daha zayıf gornmezmıyız? sızler nasıl yaptınız..?gelınlık kendınımı toplucak yoksa bızımı sıkıcak korsesız...????

aslında bu konu gelinlik modelleri değil gelinlik iç giyim kısmına açılmalıydı. gelinlikçilerin bazısı sana korseli çamaşır veriyor, gelinliği onun üstüne giyiyorsun. bazısı ise korse tarzı sert gövdeyi gelinliğin kendi kalıbına dikiyor. seninki hangisi ben pek anlamadım açıkçası. belki de üstünü çıkaracaksın o yüzden iyi bir çamaşır giyin manasında söylemiştir :KK70:

eğer gelinliğin içine dikiyorsa hiçbir şey giymene gerek yok ama dikmiyorsa ve sen de zayıfsan kısa korse giyin ama kiloluysan da uzun giymeni öneririm

açıkcası bende anlamadım bana söylenen şuydu gelınlıgın kalıbından dolayı korseye gerek yok sadece gelınlıgın altına normal ıççamaşırını gıy gel tarzndaydı askısız olsun yeter dedı

X