Salonumu beraber dekore edelim!!!!

shaggy halı tüylenme bakımından daha kullanışlı oluyor sanki bana göre makina halıları çok tüllenme yapıyo ben royelden aldım bir tane oturma odamda kullanamadım 2 gün sonra değiştirdim shaggy aldım . daha önce hiç shaggy kullanmadım inşallah pişman olmam

Bence koltuk takımları kırmızı duvar rengi kum beji perdeler krem krınkıl simli perde olabilir halınızda ona uygun bi renk çok hoş durur

Bence koltuk takımları kırmızı duvar rengi kum beji perdeler krem krınkıl simli perde olabilir halınızda ona uygun bi renk çok hoş durur

teşekkürler ama koltuklarımı aldım...

$005.jpg

$004.jpg

$001.jpg

$003.jpg

cok begendım koltukları bend enereden aldın ne kadar ucretı

ben olsam shaggy halı secerdım ama cocuk oldugu ıcın koyu tercıh ederdım..

cok begendım koltukları bend enereden aldın ne kadar ucretı

ben olsam shaggy halı secerdım ama cocuk oldugu ıcın koyu tercıh ederdım..

teşekkürler

CLASSI den aldım.

shaggy ler çok hoş duruyo ama temziliği zor yaa... düz makine halısı almayı düşünüyorum.. ama halıcıda shaggy leri görünce kafam karışıyo..

benım butun evım shaggy ..mutfagım harıc bılmem memmunum ben

ama sen neyı kullanıslı goruyorsan onu al cnım

alınca da paylas mutlaka..

koltuklarının rengine ve modeline bayıldım. çok güzel. nerden aldın merak ettim. güle güle kullanın hem spor hem şık ne güzel... ayrıca berjerlerin de çk güzel. yer kaplamazlar. onları cam önüne koyup eşinle karşılıklı kahve içip sohbet edersiniz. ben de mobilyada kahverengi kremden yanayım.

halın bence ya açık kahve üzerine yastıkların kahve tonundan sade spor desenleri olan shaggy olsun. yada bunun tam tersi de olur. perderin de fonlar koyu kahve tüller de kırık beyaz yada krem olabilir. çok sade ve klasik gelebilir bu fikirler sana. ama ben olsam böyle yapardım. bir de çok eşya koymayın bence. sade olsun. bi yemek asası bir tv ünitesi. berjerlerin arasına sehpa falan olsa bence hoş olur. duvara da kanvas tablolar olabilir diye düşündüm.hani şu üçlü olup da birbirini tamamlayan modellerden mesela.

çok teşekkürler cnm fikirlerin için. CLASSI den aldık koltukları.. çok eşyam yok zaten.. tv ünitesi ve 6 kişilik yemek masası olucak salonda.

perde kırık beyaz düşünüyorum.. fonlar çok koyu renk olsun istemiyorum.. ama bakmadım daha.. görünce fikrim değişebilir..

tablolar da aklımda sıra onlara bi gelsin hele :KK34:

yakında kendi evime geçicem...
salon mobilya ve koltuk takımımı yeni alıcam

salonumda yaşam ünitesi
6 kişilik masa sandalye ve
oturma grubu olucak

ama ne renk olucak karar veremiiyorum bi türlü

aslında siyah beyaz kırmızı tonlarında düşünüyordum...
ama gördüm ki yeni ev döşeyenler hep böyle yapıyor.

pis bi huyum var... ne kadar beğenirsem beğeneyim başkasında olanın bende de olmasını istemem...
bir de siyah beyaz tamam çok hoş görünüyor ama soğuk renkler.. zamanla sıkılırım gibi de geldi..

şimdi de karar veremiyorum... duvar rengi perdeler halı koltuklar mobilyalar...

fikirlerinize ihtiyacım var...
salonumu beraber dekore edelim

fıstık yeşili ile pembe kombini yapardım şirin olması için:KK66:

benım butun evım shaggy ..mutfagım harıc bılmem memmunum ben

ama sen neyı kullanıslı goruyorsan onu al cnım

alınca da paylas mutlaka..

koridordakiler ezilmiyo muu
mutfakta kırıntılar içlerine girmiyor mu

bi de en çok çocuklar kustuğunda o iplerin arasını nasıl temizlerim diye düşünüyorum :KK52:

hiç yıkattın mıı

koridordakiler ezilmiyo muu
mutfakta kırıntılar içlerine girmiyor mu

bi de en çok çocuklar kustuğunda o iplerin arasını nasıl temizlerim diye düşünüyorum :KK52:

hiç yıkattın mıı

yok mutfagım shaggy degıl zaten

yok ezılmıyorlar süpüürnce kendıne gleıyorlar bence

yıkattım ben hıc yıkamadım hep yıkattım hıcte bozulma olmadı kı zaten garantısını vermıslerdı

cocuk ve kusmukkkkkkk

uvv ne yaparım o zaman :44:

yok mutfagım shaggy degıl zaten

yok ezılmıyorlar süpüürnce kendıne gleıyorlar bence

yıkattım ben hıc yıkamadım hep yıkattım hıcte bozulma olmadı kı zaten garantısını vermıslerdı

cocuk ve kusmukkkkkkk

uvv ne yaparım o zaman :44:
ya ben de onu düşünüyorumm

şu an oturma odamın halısı shaggy ama şu ilk çıkanlardan kısa ipliler var ya ondan.. aralarına kırıntılar dökülüyo ksuk falan olunca hele.. hiç silmeden yıkmaya veriyorum ... off çok kararsızım
senin hangi marka halıların

benım kı kaşmir halı.

bı de kuruyemıs fılan dokulunce de aralarında kalıyor ama supürünce sertce cıkıyorlar

shaggy lerin desenleri çok güzel. düz halılarda onlara benzer bulursam düz alırım ben yaa.. çocuklar büyüyünce alırım arık shaggy