Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sinbo, regal, indesit, hotpoint ariston ve altus ürünleri kullanan varmı?

1. Konu Sahibi : pamukcuq #1
    Giriş tarihi
    Mar 2011

sinbo, regal, indesit, hotpoint ariston ve altus ürünleri kullanan varmı?

kızlar regal buz dolabı indesit markada çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz hem ucuz hemde çok güzel görünüyor ama kullanışlımı nasıl fikrimiz yok sizce nasıl bilginiz varmı? bugün sinbo 1600 ve 2000wolt elektirikli süpürge baktım baya ucuzdu ama güvenip alamadım sinbomu bekomu alsam , ütü olarakta fakirmi, arzum mu, sinbomu alsam lütfen yardımcı olurmusunuz

2. Konu Sahibi : pamukcuq #2
    Alıntı pamukcuq kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar regal buz dolabı indesit markada çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz hem ucuz hemde çok güzel görünüyor ama kullanışlımı nasıl fikrimiz yok sizce nasıl bilginiz varmı? bugün sinbo 1600 ve 2000wolt elektirikli süpürge baktım baya ucuzdu ama güvenip alamadım sinbomu bekomu alsam , ütü olarakta fakirmi, arzum mu, sinbomu alsam lütfen yardımcı olurmusunuz
    canım bence sınboyu tamamen sıl aklından ben bu gune kadar bır tane kalıtelı gusel urununu gormedım.parası kadar kalıtesı var sen anlamıssındır demek ıstedıgımı. utuye gelınce bence roventa alabılırsın ama ılla verdıgım seceneklerden bırı dıyorsan tabıkı arzum derım

3. Konu Sahibi : pamukcuq #3
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    Alıntı cgdm16 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım bence sınboyu tamamen sıl aklından ben bu gune kadar bır tane kalıtelı gusel urununu gormedım.parası kadar kalıtesı var sen anlamıssındır demek ıstedıgımı. utuye gelınce bence roventa alabılırsın ama ılla verdıgım seceneklerden bırı dıyorsan tabıkı arzum derım
    aslında ütüyü tefal istiyorum ama baya pahalı diğerlerine göre o zaman arzum alabilirim sinbo elektirikli süpürgede iptal olcak bu gidişle sinbo kullanıp hiç memnun kalan yokmu arkadaşlar

4. Konu Sahibi : pamukcuq #4
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    ayrıca bu tencere takımı sizce nasıl Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  MAG_612496.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  32.0 KB (Kilobyte)

5. Konu Sahibi : pamukcuq #5
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    kızlar yorum bekliyorum

6. Konu Sahibi : pamukcuq #6
    altus çamaşır ve bulaşık makinesi kullandım 2 sinden de çok memnun kaldım

7. Konu Sahibi : pamukcuq #7
    Ariston ARXGD 129 TK 9 Kg.1200 Devir Çamaşır Makinesi

annem kullanıyo cok memun. güzel yıkıyo tavsiye ederım.

8. Konu Sahibi : pamukcuq #8
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    beko 1800w yeşil elektirik süpüresimi yoksa arçelik kırmızı mı alayım arasında sadece 10tl fark var hangisi iyidir? buzdolabıda regal beğendik bakalım

9. Konu Sahibi : pamukcuq #9
    canım modellerı yazsaydın yardımcı olurdum..

10. Konu Sahibi : pamukcuq #10
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  BKS-1270-EY-1800-W-Beko-Elektrik_172_1[1].jpg
Büyüklüğü:  39.1 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ARcELiK-6355-YP-1800-WATT-ELEKTR_6943_1[1].jpg
Büyüklüğü:  12.1 KB (Kilobyte)resimleri bunlar

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon