sinbo, regal, indesit, hotpoint ariston ve altus ürünleri kullanan varmı?

kızlar halen daha karar vermedik ama yarın olmazsa haftaya kesin alıyoruz ben yinede kararsızım çamaşır makinamı 7kg samsung mu almalıyım yada arçelik bekomu lütfen yardım edin...

Samsung çamaşır makinesi için bir arkadaş burada hiç memnun olmadıklarını yazmıştı.Biz bosch kullanıyoruz çamaşır makinesini.Fiyatlarını bir araştırın uygun gelirse tavsiye ederim ben.

Teflon tencere takımını hala almadıysanız taç alabilirsiniz.Ben aldım çeyiz olduğu için kullanmadım ama güzel yorumlar var hakkında.Mehtapın desenlerini beğeniyorum ama kalitesi hakkında fikrim yok.

Mikserimiz arzum.7-8 yıldır kullanıyoruz bir sorunla karşılaşmadık.Tabii şans işi birazda.

Kolay gelsin,şimdiden iyi günlerde kullanın. =)​

Samsung çamaşır makinesi için bir arkadaş burada hiç memnun olmadıklarını yazmıştı.Biz bosch kullanıyoruz çamaşır makinesini.Fiyatlarını bir araştırın uygun gelirse tavsiye ederim ben.

Teflon tencere takımını hala almadıysanız taç alabilirsiniz.Ben aldım çeyiz olduğu için kullanmadım ama güzel yorumlar var hakkında.Mehtapın desenlerini beğeniyorum ama kalitesi hakkında fikrim yok.

Mikserimiz arzum.7-8 yıldır kullanıyoruz bir sorunla karşılaşmadık.Tabii şans işi birazda.

Kolay gelsin,şimdiden iyi günlerde kullanın. =)​

sağolun mikserimi arzum alırım o zaman ütüm ve saç kututma makinemde arzum zaten samsung çamaşır makinesini aldık internetn üzerinden altus marka buz dolabı termikel markada ankastre takımı ocak fırın davlumbaz aldık ben sadece çamaşır makinesini beğenmiştim diğerlerini eşim kafasına göre almış inş bi sorun olmaz buz dolabını hiç sevmedim ama rafları telli :KK50: ben cam istiyodum:KK52: raflarını sonradan değişme imkanımız yokmu acaba yada o dolabı iademi etsek :44:

Buzdolabında samsung çok iyi deniyor.Eğer iade şansınız ve marka değişim şansınız varsa değiştirin bence.Zaten çeyiz için hiç kullanılmamış alım tarihi çok eski değilse değiştirebilirsiniz bence.​

Kızlar beyaz eşyalarımız kargoyla sorunlu geldi kırıldı bizde hepsini iade ettik burdan bayiden arçelik buz dolabı ariston termosifon ve hotpoint ariston 7kg çamaşır makinası aldık 1haftaya elimize ulaşacaklar bnm en çok merak ettiğim çamaşır makinesi inş güzel yıkar kodu bu ( ARXXF 105 (TK) /S ) bu makineden şikayetçi yada memnun olan varmı:KK36:

işim dolayısyla indesit marka çamaşır makineleri ile çok ilgilendim 3 sene önce... fena değildir kendi segmentine göre ancak çamaşır makinesi diyorsanız en uygun fiyatlı olanlar şu an lg'de bulunuyor... bence ona da bir göz gezdirin... sinbonun küçük ev aletlerinden çok memnunum... ona karşı büyük bir ön yargı olduğunu düşünüyorum ucuz oluşu ve marketlerde satılmasından dolayı... bence hiç düşünmeyin alın... gayet iyi ürünler

Bnm çamaşır makinemden tut byzdolabım ocagım ...vs vs.. herşey Altus ve hepsinden acaip memnunum:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:iki senedir kullanıyorum evlenirken demişti serviste çalşına biri arçelikle tek bi farkı yok çok iyi altus hiç fazla para vermeyin die iyi ki dinlemişiz kesinlikle tavsiye ederim...

sağolun mikserimi arzum alırım o zaman ütüm ve saç kututma makinemde arzum zaten samsung çamaşır makinesini aldık internetn üzerinden altus marka buz dolabı termikel markada ankastre takımı ocak fırın davlumbaz aldık ben sadece çamaşır makinesini beğenmiştim diğerlerini eşim kafasına göre almış inş bi sorun olmaz buz dolabını hiç sevmedim ama rafları telli :KK50: ben cam istiyodum:KK52: raflarını sonradan değişme imkanımız yokmu acaba yada o dolabı iademi etsek :44:

bnm de buzdolabı altus rafları da camlı heralde siz farklı bi modelin aldınız keşke internetten almasaydınız bence de internetten iptal edin normal bi satış magazasından alın ama yine Altus alın ben çok memnunum dolabımdan valla:KK52::nazar:

Ben evlenmeden evvel İndesit almayı düşünüyordum. Aristonla aynı markadır mesela. Gidip detaylı araştırdım. Aslında beğendim de. Sonra şans eseri bir Bosch bayinin önünden geçerken kampanyaya rastladım, İndesit'ten alacağım daha çok programlı ürünler yerine daha ortalama özellikli ama hepsi A sınıfı olan Boschları aynı fiyata aldım.
Bir de tabi ben nakit aldım herşeyi, o yüzden daha hesaplı oldu.
Şimdi 1 aylık evliyim, herşeyden çok memnunum. Buzdolabı bir de Hotpoint Ariston. Ama o da harika.

buzdolabını arçelikten 799tl olan kampanyalı üründen aldık çamaşır makinesi hotpoint ariston makinemden çok memnunum fakat elektirik gidip geldikce kendiliğinden acma kapama düğmesinin ışığı yanıyo gerçi başlatma tuşuna basmadan çalışmaya başlamıyor makine ama evde yokken elektirik gidip gelse kendiliğinden çalışırmı makine diye korkuoyrum 2gün annemde kalcam mesela fişini çekmeyi unuttum bişe olmaz inş

İndesit bulaşık makinem vardı çok memnundum. Tekrar eşya alırsam bulaşık makinesini indesit düşünüyorum.

X