adetin damla damla gelmesi lütfen cvp

sementa33

olacak olacak:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
1.025
20
arkadaşlar mrb.ben genelde düzenli adet olan biriyim.25 ile 28 günde bir olurum.bu ay adetim 33.gün oldu.ama diğer adetlerim gibi değil.3 gün sürdü ve hergün 2 damla kadar anca geldi.30.gün kan tahlili yaptırmıştım negatif çıkmıştı.Sizce bunun nedeni ne olabilir.benim adetlerim 5 -6 gün sürer ve yoğundur.ilk defa başıma geldi.sizce nedeni ne olabilir?şimdiden teşekkürler.Acaba üstüne görme olsa kanda çıkmazmıydı?

canım üstüne görme olsa kanda çıkardı diye düşünüyorum.istersen bi doktora git allah korusun kist falan olmasın.benimde önceki adetimin 8.9. ve 10. günleri kahverengi akıntım oldu bu ay kontrolüm var doktora gidince söyleyeceğim.normalde 1 haftada biter benimki.

canım üstüne görme olsa kanda çıkardı diye düşünüyorum.istersen bi doktora git allah korusun kist falan olmasın.benimde önceki adetimin 8.9. ve 10. günleri kahverengi akıntım oldu bu ay kontrolüm var doktora gidince söyleyeceğim.normalde 1 haftada biter benimki.

canım kan tahlili yaptırdım demiştim ya ,ogün muayenede olmuştum.doktor kistten falan bahsetmedi.sadece rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış ama tam kalınlaşmamış demişti.kist inşallah yokturda varsa göremedimi acaba.yarın gidecem zaten de yinede mrk işte.hani bazen diyorlar ya geç döllenme falan diye.ne bilim canım umut işte .bakalım hayırlısı yarın ne diyecek.çok saol:KK34:

rahim duvarı adet olacağımız zaman da hamile olduğumuz zamanda kalınlaşıyormuş canım.doğru diyorsun kist olsa görürdü.neyse bi git bakalım merak ettim bende.inş gönlünden geçenle karşılaşırsın.haber ver olurmu

rahim duvarı adet olacağımız zaman da hamile olduğumuz zamanda kalınlaşıyormuş canım.doğru diyorsun kist olsa görürdü.neyse bi git bakalım merak ettim bende.inş gönlünden geçenle karşılaşırsın.haber ver olurmu

tamam canım bakalım hayırlısı.ben hergün giriyorum xaten mutlaka haber ederim:)

Bugün doktora gidemedim.okuma bayramı çalışmaları vardı.inşallah yarın kesin gideceğim...

arkadaşlar tekrar mrb cevap yazan olursa sevinirim.adetim iki gün damla damla gelmişti,şimdi de 15 gün geçti ve bugün yine 1 damla kanama geldi.dün yine idrar testi yaptım negatif.kızlar napcam ben ya .doktoro geçen ay gitmiştim kist yok,yara yok mevsimel falan demişti.ben doğru düzgün bir doktor bulamayacakmıyım ya.adet tarihlerim şöyle kızlar bakın yorum yapın:

28 ocak-15 şubat-13 mart-16 nisan- vee 1 mayıs

arkadaşlar mrb.ben genelde düzenli adet olan biriyim.25 ile 28 günde bir olurum.bu ay adetim 33.gün oldu.ama diğer adetlerim gibi değil.3 gün sürdü ve hergün 2 damla kadar anca geldi.30.gün kan tahlili yaptırmıştım negatif çıkmıştı.Sizce bunun nedeni ne olabilir.benim adetlerim 5 -6 gün sürer ve yoğundur.ilk defa başıma geldi.sizce nedeni ne olabilir?şimdiden teşekkürler.Acaba üstüne görme olsa kanda çıkmazmıydı?

Aynısı bende de oldu sevgili Sementha. Sonradan adetlerin düzene girdi mi

Arkadaslar bende adet donemine girdim takvime gore ve sadece gunde bir iki damla kan goruyorum (lakin kani kilotta gormuyorum) afedersiniz sadece silinirken goruyorum, sizin de boylemiydi? Emin olamadim adet kani mi yoksa yara mi.. sizin nasildi?

Arkadaslar bende adet donemine girdim takvime gore ve sadece gunde bir iki damla kan goruyorum (lakin kani kilotta gormuyorum) afedersiniz sadece silinirken goruyorum, sizin de boylemiydi? Emin olamadim adet kani mi yoksa yara mi.. sizin nasildi?
Evet aynen benim de böyle olmuştu gecen sene Nisan ayında sanırım Bahar dönemlerinde vücutta bir geçiş dönemi yaşanıyor sonraki aylarda kendiliğinden düzelmişti stres yapma daha çok geri kaçar :sinirli:

Evet aynen benim de böyle olmuştu gecen sene Nisan ayında sanırım Bahar dönemlerinde vücutta bir geçiş dönemi yaşanıyor sonraki aylarda kendiliğinden düzelmişti stres yapma daha çok geri kaçar :sinirli:
Cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim. Icim rahatlati, yani hic degilse hic adetim gelmedi diyemem :KK70: Peki sizinki kac gun surmustu, normal adet gunleriniz kadar mi daha az mi?

Üzerinden uzun zaman geçtiği için hatırlamıyorum ama sanırım 1-2 gün sürmüştü bu durum sonra da kesildi. Herkese yılda 1-2 kez olabilecek bir durum bence gayet normal. Eğer ikinci ay da devam etse doktora gidecektim ama sonraki ay düzeldi ve gerek kalmadı . Sevgiler

Üzerinden uzun zaman geçtiği için hatırlamıyorum ama sanırım 1-2 gün sürmüştü bu durum sonra da kesildi. Herkese yılda 1-2 kez olabilecek bir durum bence gayet normal. Eğer ikinci ay da devam etse doktora gidecektim ama sonraki ay düzeldi ve gerek kalmadı . Sevgiler

arkadaslar son iki aydır bu sekilde adet oldum ilkinde kist olustugu içindi adet söktürücü ile 15 gün sonra tekrar söltürdü doktor bu ay yine böyle adet oldum koyu ve damla damla ama doktora gttiğimde bu sefer içim temizlnmiş gördü hatta klomen basladık ve 4 yumurtam gelişmiş

Adet kaninin peceteye gelip ped e akmamasi ne anlama gelir.üstüne görme denilen şey bumu dur

Çok uzun süre önce yazmışsınız ama şu an benim de benzer bir sorunum var. Sizin sorununuz nasıl çözülmüştü hatırlıyor musunuz

X