Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar Bursa'da bildiğiniz röfleyi güzel ve uygun fiyata yapan kuaför varmı??

fatma1686

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
47
0
Kızlar 3 defa saçımı farklı kuaförlerde röfle yaptırdım.3 nüde beğenmedim, biri saçımı yaktı kopardı mahvetti resmen,diğerleride istediğim rengi tutturamadı.Bu seferde kötü bir kuaföre denk gelirsem artık saçlarım buna dayanmaz kel kalırım:KK50: Bursa'da bildiğiniz uygun fiyata güzel röfle yapan kuaför varmı :KK31:

ünlü cd de diadem güzellik salonu var berkin hamile giyimin tam karşısı pasajın içinden girişi. tavsiye ederim.

Kızlar 3 defa saçımı farklı kuaförlerde röfle yaptırdım.3 nüde beğenmedim, biri saçımı yaktı kopardı mahvetti resmen,diğerleride istediğim rengi tutturamadı.Bu seferde kötü bir kuaföre denk gelirsem artık saçlarım buna dayanmaz kel kalırım:KK50: Bursa'da bildiğiniz uygun fiyata güzel röfle yapan kuaför varmı :KK31:

:21:nereye gitmen gerektiğini bilemem ama kesinlikle gitmemen gereken bir yer biliyorum:KK9: kuaför mehmet' in heykel ve ihsaniyedeki şubeleri....20 yaşındaysan yaptıkları röfleyle 35,35 sen 55 gösterirsin....:82:

X