Mıknatıslı cam silme aparatı ?

ssshumo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
237
1
arkadaşlar yükseklik korkum var o yüzden evimin camlarını silemiyorum. arada annem geliyor sağ olsun o siliyor. yardımcı alsam camlar için annem ne gerek var paran cebinde kalsın ben silerim diyor.ona da kıyamıyorum annem cam silerken ölüyorum resmen düşecek diye. :KK50: bu mıknatıslı cam silme aparatından kullanan var mı ? kullananlar memnun musunuz?

benimde eşim izin vermiyor cama çıkıp silmeme mecburen silme aparatından kullanıyorum,güzel ama bizimki köşelere yetişmiyor biraz daha büyük olması gerekirmiş...
sildiği yerler güzel oluyor ama

arkadaşlar elektrikli cam silme aleti yaptım patentinide aldım. sadece camı değil çerçevesinide en uzak noktasına kadar önce deterjanlıyor sonra parlatıyor
tornavida veya şişle girdiğimiz incecik pencere aralarını bile tertemiz yapıyor hemde diğer elinizi kullanmadan mermeri en uzk köşesine kadar tertemiz yapıyor.panjurlarıda sökmeye gerek yok içini dışını pırıl pırıl yapıyor cama çıkmaya hiç gerek yok kendi imkanlarımla basit bir prototip yaptım çalışıyor ama gerçek model için prototip yaptırmam gerekiyor piyasada satılan ürünlerin hepsini denedim belliki kadınlar tarafından icat edilmemiş. cam silmenin ne olduğunu kadın kadar kimse anlayamaz.çamaşır ve bulaşık yıkamanın bir hayati tehlikesi yok ama hangimizin evinde makinaları yok.prototip konusunda yardımcı olabilecekler bana yazsın yoksa bir yarışma beklemek zorundayım.

arkadaşlar elektrikli cam silme aleti yaptım patentinide aldım. sadece camı değil çerçevesinide en uzak noktasına kadar önce deterjanlıyor sonra parlatıyor
tornavida veya şişle girdiğimiz incecik pencere aralarını bile tertemiz yapıyor hemde diğer elinizi kullanmadan mermeri en uzk köşesine kadar tertemiz yapıyor.panjurlarıda sökmeye gerek yok içini dışını pırıl pırıl yapıyor cama çıkmaya hiç gerek yok kendi imkanlarımla basit bir prototip yaptım çalışıyor ama gerçek model için prototip yaptırmam gerekiyor piyasada satılan ürünlerin hepsini denedim belliki kadınlar tarafından icat edilmemiş. cam silmenin ne olduğunu kadın kadar kimse anlayamaz.çamaşır ve bulaşık yıkamanın bir hayati tehlikesi yok ama hangimizin evinde makinaları yok.prototip konusunda yardımcı olabilecekler bana yazsın yoksa bir yarışma beklemek zorundayım.

Merhaba,
Bu icadınızdaki gelişmeler nedir? Satın alabilecek miyiz bir yerlerden?
Doğumdan sonra yükseklik korkusu başladı bende, camı silmeyi bırakın aşağıya bakamıyorum bile....

hayatımda ennn ennn ennn nefret ettiğim ev işi cam silmek pöff çok zor geliyor:26:

X