Çocuk Hastalıkları Kalça Çıkığı hakkında bilgisi olan var mı =(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
merhaba oncelikle cok gecmis olsun insallsh bir sey yokdur.benim annem istanbulda cok luks bir hastanede kardesimi dogurdu doktorlar kalca cikikligi var 2 bez kullan demislerdi.ama annem kardesimi kontrole taa benden beri goturdugun bir doktoara gotrudu o doktor kardesimi sadece eliyle muayne eeti ve hic birseyi yok bosuna iki bez baglayipda cocuga eziyet etme dedi gercekden de hic birseyi yok kardesimin doktorun tecrubesiyle alakali yani kesinlikle bir doktorla sinirli kalma canm.tekrAR gecmis olsun Allah sifa versin.

Merhaba arkadaşım çok geçmiş olsun.Bebeğnize ultrason çekildi mi?Alfa açısı değerleri kaçtı?Daha sonra nasıl bir süreç yaşadınız?Paylaşırsanız memnun olurum.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN..

oğlum şu an 4 yaşında hiçbir sorunu yok yalnız açılarını hatırlanmıyorum ama raporda yazan tip2 gelişim geriliği idi ama iyi bi ortopediste götürdük muaynesinde hiç bişeyi yok ve raporunda yanlış olduğunu söylediği 6 aylıkken çekilen raporda öyle yazıyodu 1 ayllıkken çekilende normal yazıyodu doğu olan 1 aylıkken çekilenmiş

Arkadaşım tekrar merhaba doktor çocuk ortepedi doktoru idi sanırım.İsim önerebilirmisiniz?Sorun olmamasına çok sevindim.Rabbim başka sıkıntı yaşatmasın inşallah.

Arkadaşım tekrar merhaba doktor çocuk ortepedi doktoru idi sanırım.İsim önerebilirmisiniz?Sorun olmamasına çok sevindim.Rabbim başka sıkıntı yaşatmasın inşallah.

amin inşallah umarım sizdede ciddi bi sıkıntı yoktur ben ankaradayım muharrem yazıcıya gitmiştik çok memnun kalmıştık

X