Bölgesel İncelme göbeğim poğaça hamuru gibi yumuşak:(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

esra87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10
0
doğumdan sonra geriye kocaman yumusak bir göbek kaldı suanda kızım 2 yaşında extrajel ve biçok mekiklerle gibeğimde incelme olduğunu farkettim ancak göbeğim hala yumuşak deri oturunca çok kötü duruyo bu konu hakkında bilsi olan varmı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz ?:KK59::KK59::KK59:

canım spor ama onu en basında almak lazımdı temelden yanı bende dogum yapalı 4 sene olucak aynı durum bendede var mayalanmıs hamur gıbı:KK70: allahdan kılolu degılım bıde gobegım oyle kocman degıl sporda yapsak ılaclarda kullansak bıseye yaradıgı yok ben onun kanatıne vardım

ya üzüldüm şimdi ya bende zayıfım ama işte bitek göbek kaldı oda yumuşak sıkılaştırıcı jel yada ne bileyim az önce araştrııyodum biberi yağı kullananlar var bide onu denemeyi düşünüyorum ya herkes doğum yapıyo ama çoğu insanda böyle göbek yok ne kadar şanslılar:KK5::KK5:

birşey merak ediyorum bu durumda olan hanımlar acaba gebelikten önce karnınız gergin miydi yani dümdüzmüydü?

yani göbeğim tamda dümdüz değildi açıkçası ama çokda değildi en azından dar bişe giydiğimde ortaya fazla çıkmıyodu bundanda geçtim sertti karnım ama şimdi hamur gibi:KK5::KK5:

anladım canım ben acaba cok zayıf olanlarda gerilmeden ötürümü böyle oluyor diye merak ettim. bence platese önem ver çok etkili. kilo verdirmiyor ama toparlıyor vücudu.

evet kız kardeşim gidiyordu oda bana önerdi ama küçük bir kızım olduğu için malum gidemiyorum bide baya bi uzun süre gitmem gerekiyormuş çoğu hareketleri kız kardeşim gösterdi evde yapıyorum inş faydası olur bakalım biraz daha beklicem umarım istediğim gibi olur tşk ederim

aynı sorun bende de var 11 ay oldu doğum yapalı ,çok kötü göbeğim:KK43:

bekarken benımd egobusum yokdu dumduzdu hamılelıkdede gobegım hıc olmadı dersem yerıdır son ıkı ay cıkdı oda sankı kucuk toplar varya onu yutmusum gıbırdı:KK70: ama gel gelelım ıste dogumdan sonra hamur kıvamında kaldı :)

evet kız kardeşim gidiyordu oda bana önerdi ama küçük bir kızım olduğu için malum gidemiyorum bide baya bi uzun süre gitmem gerekiyormuş çoğu hareketleri kız kardeşim gösterdi evde yapıyorum inş faydası olur bakalım biraz daha beklicem umarım istediğim gibi olur tşk ederim

evde yapsanda mutlaka faydası olur aksatmadan yap. ben 3 4 ay günde 2 sefer yaptım bi ara kilo vermemiştim ama 2 beden inceldim neredeyse. tabi bırakınca gene saldık o ayrı canım.

30 kilo verdim göbeğim yumuşak ve sarkık garip bir hal aldı nasıl düzelecek bu ya:mad:

X