Kontakt Lens Solotica adriana limanın göz rengi quartzo

çok tş ederim...:KK71:
eminim sanada süper olur o zaman guartzo:KK69:

evet ya bayildim sende görünce alasim geldi vallam :) kendi gözüm orta kahve cnm..ben genelde gri buz mavisine kacan renkleri seviorum.seninki süper durmus..daha önce solita kullanmadim hic..ölü balik gözü gibi parlayanlardan farkli duruyo

evet ya bayildim sende görünce alasim geldi vallam :) kendi gözüm orta kahve cnm..ben genelde gri buz mavisine kacan renkleri seviorum.seninki süper durmus..daha önce solita kullanmadim hic..ölü balik gözü gibi parlayanlardan farkli duruyo

kesinlikle solotica çok farklı..
mesela bende freshlook ve amazonda var ama solotica gelince öylece kalakaldılar:):KK52:

bugün o çok istediğim guartzolarıma kavuştum....
günlerdir hep aklımdaydı..şimdi ise gözlerimde..
daha önce freshlook ve amazon almıştım....
ama bundan sonra solotica harici bir lens almam sanırım..
zaten renk ortada muhteşem ama en önemlisi rahatlığı..gözünüzde hiç yok gibi..
almak istiyenler hiç düşünmesin.....
işte size benden guartzo fotoları

bu ne ya :KK52: inanılmaz güzel duruyor güle güle kullan canım.. bende istiyorum çok seviyorum bu soğuk renkleri , göz rengimde seninki gibi , sanırım aynı etkiyi alırım :) Nerden aldın canım ?

Özlem :

kendı gözrengın gayet güzel hatta baya baya güzel :))
lenslere gelince sanırım solocıtanın en guzel durdugu göz senın gözler .. göz yapın gözune uyumu çok guzel
gule gule kullan

Özlem :

kendı gözrengın gayet güzel hatta baya baya güzel :))
lenslere gelince sanırım solocıtanın en guzel durdugu göz senın gözler .. göz yapın gözune uyumu çok guzel
gule gule kullan

Bende topozıo ve quartzo arasında kaldım.Ancak hangisi daha açıksa o rengi istiyorum.Bana quartzo açık gibi geldi ama kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum

2 sorum olcak :) bu quartzoların yeni serilerde renkleri değişmiş diye duydum ton olarak yani daha çok mavi ve qrileşmiş doğrumu ? ayrıca çiftimi 175 ? buarada qözlerine bayıldım canım muhteşem Alah'ım nazarlardan saklasın tü tü tü :)

[ımg]http://i53.tinypic.com/971nat.jpg[/ımg][ımg]http://i56.tinypic.com/x585lt.jpg[/ımg]

soloticanın üçlü opak seri yani en koyu gözleri bile açması için tasarlanmış olan ve açık yada koyu gözde farketmeksizin tüm gözlerde aynı sonuç veren quartzo rengi:)

[ımg]http://i56.tinypic.com/6xujkp.jpg[/ımg]

merhaba bu lens yapay durmuyor değil mi? Fiyatı nedir kargoy ücreti fln nasıl memnunmusunuz?adriana lima göz rengi düşünüyorumda?

fiyatı 195 tl 1 çift natural colours quartzo vee hediye olarak artı 150 ml soloticalarla beraber kullanılabilecek solusyon(soloticalarla her solusyon olmuyor çünkü) ve 30 tl değerindeki kadınlar klübü pro kartta hediye:)

sahibinden coma girince arama butonuna solotica yazdırınca soloticaarzu rumuzlu çanakkaleden verilen ilanlar bana ait taksitlede alabilirsiniz:)

maşallahh.. göz yapınlada adriana limanın gözlerine benzemiş gerçekten:) 175 tl de böyle bir lens için gayet uygun.. düşünebilirim :KK9:

X