Kontakt Lens Soloticanın efsane rengi mel rengi

vetman10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
2.647
20
Soloticanın efsane rengi mel:)3 modeli vardır hıdrocor,hıdrocharm birde ince hareli seriden natural colours modeli:)

whh8p0.jpg

natural colours mel
11b5h05.jpg

hidrocor mel
2cs79cj.jpg

10e2zwh.jpg

hidrocharm mel koyu kahverengi gözde flashsız kendi çekimimdir:)
mc6laq.jpg

20zspk2.jpg

çok teşekkür ederim arzu abla...bu arada lensimde hiç bir sorun yok ters takmışım onun için kayıyormuş meğersem tam oldu şimdi :) iyikide denedim yoksa uğraşacaktık boş yere ikimizde...tekrar ilgin ve alakan için çok teşekkürler...nasıl rahatladım anlatamam :)

çok teşekkür ederim arzu abla...bu arada lensimde hiç bir sorun yok ters takmışım onun için kayıyormuş meğersem tam oldu şimdi :) iyikide denedim yoksa uğraşacaktık boş yere ikimizde...tekrar ilgin ve alakan için çok teşekkürler...nasıl rahatladım anlatamam :)

Charme çok yakışmış canım,cuk oturmuş,renk de yakışmış sana,güle güle kullan:KK34:

ya asii88 lensler süper olmuş.ben charme aldığımda bendeki boyamadandı demek ki cok yağay bi renkti.sen de süper.son kullanma tarihi kaç 2015 mi??yeni seri mi??bide bu fotodaki far rengin ne??cok güzel duruyo far var dimi gözlerinde?eger varsa marka ve numarasını verebilir misin?

ya asii88 lensler süper olmuş.ben charme aldığımda bendeki boyamadandı demek ki cok yağay bi renkti.sen de süper.son kullanma tarihi kaç 2015 mi??yeni seri mi??bide bu fotodaki far rengin ne??cok güzel duruyo far var dimi gözlerinde?eger varsa marka ve numarasını verebilir misin?

teşekkür ederim selin bu arada benim adımda selin :)) son kullanma tarihi 2016 evet yeni seri...far yok canım ben far kullanmam rimel ve kalem çekiyorum sadece...

asi88 peki lenslerinden memnun musun??yani fotoda cok güzel cıkmıs ama gerçekte de böyle doğal duruyo mu??lens taktığın belli oluyo??ben de almak istiyorum ama senin vereceğin yanıta göre.cok açık yeşil mi duruyor??yapay bi yeşillik var mı??lütfen yanıtla msjımı senden haber bekliyorumm.sen de cok güzel durmuş maaşallah

asi88 peki lenslerinden memnun musun??yani fotoda cok güzel cıkmıs ama gerçekte de böyle doğal duruyo mu??lens taktığın belli oluyo??ben de almak istiyorum ama senin vereceğin yanıta göre.cok açık yeşil mi duruyor??yapay bi yeşillik var mı??lütfen yanıtla msjımı senden haber bekliyorumm.sen de cok güzel durmuş maaşallah

çok memnunum evet çok doğal ve çok güzel bir renk hiç belli olmuyor lens oldukları...ne çok açık ne çok koyu bi yeşil ama çok güzel bi yeşil ben çok sevdim...senin gözlerin ne renk peki ?

NASIL böyle açık durabiliyorr bende çok koyu durdu lenslerr üstelik çok koyu göz rengimde yok yanii:KK43:

X