Kontakt Lens Solotica ıce rengi:)

vetman10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
2.647
20
ICE rengininde meller gibi 3 modeli vardır hıdrocor hidrocharm ve natural colours modeli:)

30lou14.jpg

Kızlar Merhaba bende bugün internetten hidrocor ice leri sipariş ettim.
İlk başta mel düşündüm fakat sonra pişman olmaktan korktum çünkü benim göz rengim ela zaten ocre tonuyla neredeyse aynı diyebilrim hatta foto koyayım sizde görün. Ice bende nasıl duracak çok merak ediyorum umarım çokta bembeyaz durmaz ne dersiniz?
Eki Görüntüle 293702

Kızlar Merhaba bende bugün internetten hidrocor ice leri sipariş ettim.
İlk başta mel düşündüm fakat sonra pişman olmaktan korktum çünkü benim göz rengim ela zaten ocre tonuyla neredeyse aynı diyebilrim hatta foto koyayım sizde görün. Ice bende nasıl duracak çok merak ediyorum umarım çokta bembeyaz durmaz ne dersiniz?
Eki Görüntüle 293702

Kızlar cor ıce lerim geldı buyrun bakalım gri durdu sibirya kurdu gbi oldum :KK43:

kızlar mart ayında arkadaşım yurt dışından solotica icemint rengi lens hediye getirdi benimde kullandığım lenslerim olduğu için sadece bir kere denemek amaçlı taktım amacım satmak değil de solotica hidrocor ice ile takas etmek istiyorum. elinde o aylarda almış kullanmayan ve değiştirmek isteyen solotica cor ice olan varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

En Büyük TÜRKİYEgözlerin zaten güzel ilk bastaki resmin acayip hakkiketen ama 2nci solda duran mavi gibi ,yakismis ama niye kahve gibi duruyor pupil bosslugun cok belirgin milet takiyo hic beli olmuyor pupil boslugu ....:KK1:

Kızlar cor ıce lerim geldı buyrun bakalım gri durdu sibirya kurdu gbi oldum :KK43:

cor icelerdn memnunmusun canım acil dönüş yaparmısın bide pupil boşlugu geniş gibi çıkmış hidrocharme gibi sanki hidrocor ice degilmi genişmi pupil boşlugu ltfn fikir ver kararsız kaldım?

vetman10 lüffen lüffen hangisini beğenirsem onu alıcam o yüzden siyah gözde cor mel ve nc quartzo resimlerini paylaşır mısın lütfen?? siyah gözde cor ice'lar aslında çok güzel durmuş bu başlıkta vermişsin ama mavi yakışmaz bana :KK43:

ice rengini göz rengi siyah yada siyaha yakın kahvegözleri olanlar almalı.
yoksa sonuç tamamen hüsran oluyor,
çok koyu gözlülere ise çok yakışıyor
benim gözlerim orta kahve (ki ben koyu sanıyordum, değilmiş), aldığım charme ice lar bende bile açık durdu, istediğim gibi olmadı
kızkardeşimin gözleri ise siyaha çok yakın. dün onda denedik sonuç mükemmel ötesi
kardeşimin gözleri numaralı olmasaydı ona verecektim, ancak numaralı
kısaca bendeki ice lar dolapta bekliyor
o nedenle naçizane tavsiyem sadece koyu gözlü olanların ice almaları :nazar:

X