Kontakt Lens Vetman10 BREZİLYA solotica lensleri:)

merhaba ben lens almak istiyorum yardımcı olurmusunuz nerden temin edebilirim solotica mel hareli istiyorum ama fiyat nedir

Merhaba vetman, çok kararsızım ne renk kullanacağım konusunda doğal duran yeşil veya mavi kararsızım.
quartzo, topazio, mel beğendim ama serilerde tonlar değişiyormuş iyice aklım karıştı..
hangisini önerirsin bana? nişan fotoğraflarımdan göz rengim hakkında fikir ednebilir ve tavsiye edersen çok sevinirim, taktım alacağım :)

Arzucum sana mail gonderdim ama cevaplamadin rica ediyorum ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Solotica lens fiyatı nedir arkadaslar

Bende topazio düşünüyorum.Son hali nasıl bilemiyorum.Bundan 2 yıl önce çok güzel bir deniz mavisi idi.Şimdi koyulttular.Acaba 2 sene önceki haline döndü mü ki.Eğer döndü ise sipariş vermek istiyorum

Nerden aldınız?nasil doğal duruyormu?memnunmusunuz?benim gözüm siyah sizinki ne renk?nasil durdu
Merhaba
Bu site de bulunan Vetman10 nickli Arzu Hanım'dan aldım.Gayet doğal duruyor,çok memnunum ve tavsiye ederim.Benim gözlerim açık kahverengi.Forumda ''Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım''isimli bir konu mevcut.Orada benimde fotom var.Dilerseniz bir gözatın.
İyi günler dilerim.

Bende topazio düşünüyorum.Son hali nasıl bilemiyorum.Bundan 2 yıl önce çok güzel bir deniz mavisi idi.Şimdi koyulttular.Acaba 2 sene önceki haline döndü mü ki.Eğer döndü ise sipariş vermek istiyorum

ben sıze bır solotica kullanıcısı olarak solflex serısını tavsıye edıyorum sıddetle ınanılmaz dogal solflex topazio kımse lens oldugunu anlamıyor ama maalesef her sene rengı degısıyor son serının rengı denız mavısı degıl koyulasmıs ama yıne cok guzel ve dogal

arkadaslar solotica softlex quartzo yeni geldi elime gözlerim küçük oldugu için bana olmadı ama rahat bombesiz dogallar takas etmek istiyorum üzele üzüle özelden mesaj atın

arkadaslar solotica softlex quartzo yeni geldi elime gözlerim küçük oldugu için bana olmadı ama rahat bombesiz dogallar takas etmek istiyorum üzele üzüle özelden mesaj atın

Solflex serisini ben hiç beğenmedim. Ortası çok geniş bu yüzden çok yapay duruyor. 17 yıldır lens kullanıyorum ve her markayı denedim en çok memnun kaldığım sophisticlerdi. Ama onları da şu sıralar piyasada bulmak zor

X