Gebelikte kalp atışı ne zaman duyulur, çok korkuyorum..

OLMŞ CNM BEBEK KESE COK GÜZEL FAKAT KALP ATISI YOK DEDİ 3 DOKTOR DA MALESEF :KK43:
Canım ya bana da asıl gittiğim de öyle dedi.bir gun arayla başka dr a gittim.hem bebegi gorduk hem kalp atışını duyduk.seninl ayni haftam galiba.ya bi şans daha mi acaba..benim su an düşük riskin var .

Malesef kaybettim bebeklerimi canım:KK43:(( kürtaj oldum. .bir sürü hastane bir sürü doktora gittim hepsi kurtaj dedi:KK43: rabbim kimseye böyle acı yaşatmasın. .

Merhaba arkadaslar
Benim.hesabima gore 5gun gec dollenme yasadim.ve 6+4haftalik satne gore 7+2haftalik gebeyim.
Gecen hafta kontrole gittigimde kesem gorundu ama cok minik haftasina gore 1hafta geri dedi.bugun tekrar gittik 8 gunde 4mm buyumus kese normalinde 8mm buyumeliymis..kucuk de olsa yolk sac gorundu ama kalp atisi yok.
Haftaya tekrat kontrole gidecegim,cok uzgunum.fikirlerinize ihtiyacim var

ALLAHIM HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN.

Usg ye gore 7 haftalik canim..yolc sac kesesi minik de olsa gorundu.cumartesi tekrar kontrole gidecegim.Allah benim gibi darda olanlara yardim etsin beraberinde de bana insallaahhh

Usg ye gore 7 haftalik canim..yolc sac kesesi minik de olsa gorundu.cumartesi tekrar kontrole gidecegim.Allah benim gibi darda olanlara yardim etsin beraberinde de bana insallaahhh
. Ne yaptınız sonuc nedir cok merak ediorum insallah iyi haberler verirsn

. Ne yaptınız sonuc nedir cok merak ediorum insallah iyi haberler verirsn

Ben bebeğimin kalp atışını gördükten 1hafta sonra kaybettim maalesef :KK43:
yarın 3.haftam olacak,Allahım tekrar yaşatmasın inşallah ne başkalarına ne de bana :KK43:(

Ben bebeğimin kalp atışını gördükten 1hafta sonra kaybettim maalesef :KK43:
yarın 3.haftam olacak,Allahım tekrar yaşatmasın inşallah ne başkalarına ne de bana :KK43:(
. Canım cok gecmis olsun insallah bu son olur senin icin. Ben de bir kere dusuk yasadım ve 3 ay gecti uzerinden tekrsr hamileyim cok heycanlıyım pazsrtesi kalp atısı icin gidicem. İnan ki insan bir kere yasadımı etkisinden kurtulamıyor. Yemeden kesildim korkudan. Allahım insallah yardımcımız olur

. Canım cok gecmis olsun insallah bu son olur senin icin. Ben de bir kere dusuk yasadım ve 3 ay gecti uzerinden tekrsr hamileyim cok heycanlıyım pazsrtesi kalp atısı icin gidicem. İnan ki insan bir kere yasadımı etkisinden kurtulamıyor. Yemeden kesildim korkudan. Allahım insallah yardımcımız olur

Ahhh canımmm ne kadar güzel bir haber bu..Umut oldun bana
Ben şimdi adet olmayı bekliyorum,ilk adetten sonra korunma dedi doktorum bana.İnşallah yine hemen sağlıkla hamile kalırım.Ben de çok çok korkuyorum :KK43:(
iyi haberlerinizi bekliyorum

Canım kalırsın tabi ki de allahın izli ile insallah. Ben korundum iki ay doktorum oyle soylemisti. Ama adet duzenim birsz degisti. Zaten kurtsj oldugun gun bir sy sonra ki adet tarihin oluyor bende oyle olmustu

Canım kalırsın tabi ki de allahın izli ile insallah. Ben korundum iki ay doktorum oyle soylemisti. Ama adet duzenim birsz degisti. Zaten kurtsj oldugun gun bir sy sonra ki adet tarihin oluyor bende oyle olmustu

maaşallah,korunmayı bıraktığında hamile kaldıysan bana daha da umut oldun..Allah ağzından duysun inşallaahhhhhhhh
Benim rahimde çok sorun olmadığından sadece ilk adete kadar korun sonra korunma dedi.
Ekstra bir şey yaptın mı?

inşallah hamile kalırsam 8.haftaya kadar gitmeyeceğim kontrole :KK43:

inşallah hamile kalırsam 8.haftaya kadar gitmeyeceğim kontrole :KK43:
hicbir sey yapmadım canım. Zararlı alıskanlıklarımdan kurtulmaya calıstım yesilaycı olma yoluna girdim sonra doktorun verdigi ilaclar bitince baska hic ilac kullanmadım arındırdım kendimi folikasit kullandım.hic aksatmadan

hicbir sey yapmadım canım. Zararlı alıskanlıklarımdan kurtulmaya calıstım yesilaycı olma yoluna girdim sonra doktorun verdigi ilaclar bitince baska hic ilac kullanmadım arındırdım kendimi folikasit kullandım.hic aksatmadan

Merhaba,
çok teşekkür ederim verdiğin bilgilere..
benim yaşam tarzım sağlıklı hayat..sigara ve alkol kullanmam,mutlaka her gün açık havada yürüyüş yaparım.tatlı hayatımda yok denilecek kadar az.Hergün ortalama 2fincan yeşil çay tüketirim..karbonhidrat,fast food beslenme alışkanlığım hiç yok..Sebze ağırlıklıdır yiyeceklerim..Mesela meyve tabağında armut ve yeşil elma varsa ben yeşil elmayı tercih ederim...
Ama olmayınca olmuyor işte :KK43:(
bir de eşime keçi boynuzu pekmezi yedirtemedim minimuma indirdiği nargilesinden vazgeçemedi :KK43:
o bunları yapmadan korunmayı bırakmayı düşünmüyorum açıkçası

Sevgiler

X