İxora Parfüm

aysegul22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
155
0
- 100 cc parfüm alan herkese 30 cc parfüm hediye sadece 25 TL
- 50 cc parfüm alan herkese kalem parfüm hediye sadece 15 TL
Ayrıca daha bakımlı bir cilt için kil mucizesini yaşayın diye İxora kil maskesi sadece 10 TL
Salyangoz kremi ile ile ;
•Anti-aging (ciltte yaşlanmayı geciktirici etki),
•Sivilcenin neden olduğu izler,
•Çatlak izleri,
•Doğum sonrası cilt çatlakları
•Kuru ciltlerdeki pürüzler
•Yara izleri
•Traş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir.
Salyangoz salgısı bütün bu faydaların yanı sıra cilde pürüzsüz, ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık kazandırır. Salyangoz kremi sadece 35 TL
Bunların dışında muhteşem kokulu kolanyalar, oda spreyleri ve duş jelleri...

KESİNLİKLE MEMNUN KALACAĞINIZ BİR MARKAA....

Ürün satın almak için Parfüm - Ixora Parfüm - Açık Parfüm - Bay Parfüm - Bayan Parfüm - Oda Spreyi - Salyangoz Kremi sitesini ziyaret etmeniz ve siparişi tamamlarken satış temsilci kodu yazan yere erdem2755 yazmanız sadece bu kadar...

NOT: Sitede ürün fiyatları daha yüksektir satış temsilci kodunu girdikten sonra ürünleri indirimli olarak satın alacaksınız...

Satış temsilciliğini yapıyorum verdiğim kod ile alışveriş yapıldığı zaman yazdığım fiyatlara düşüyor.Sitede görülen fiyatlar biraz daha pahalıdır.

Ben salyangoz kremini kullanıyorum yüzümdeki sivilce izleri için gerçekten yararını görüyorum. 40 TL ye almıştım ben keşke daha önce görseydim 5 TL zarardayım :) olsun birdahaki sefere bu şekil alırım.

İxora Parfümden Anneler günü hediyesi...

www.ixoraparfum.com sitesine bekliyoruz...

Hem anneniz için güzel bir hediye hemde ürünlere indirimli olarak sahip olma imkanı...

İndirimli alışveriş için satış temsilci kodu olarak erdem2755 girmeniz yeterli olacaktır...

Son düzenleme:
b260 nasıl bi koku.. bi koku arıyorum da adınıda blmıorum.. böyle meyve kokusuydu .. kışlık dı :S acaba 260 olablrmı?

bencede ixora parfüm çok mükemmel ve çok kalıcı yaz ayları için özellikle b189, b220,b261,b284,b110,b241,b174, ve daha birsürü çesit var ısrarla tavsiye edilir.

İxora'nın kış kokularını yayınlıyorum bayanlar B237, B174, B231, B022, B035, B284, B241, B275, B276 müthiş kokular çok kalıcı ve güzeller ::KK34:

ya arkadaşlar bana parfümlerin kodları lazım yani bu markada hangi parfümler var? istediklerim var mı bilmem lazım gidip de yok cevabı almayım.. =/ çeşitleri bol mu yani avondan hugo bosstan bvlgariden var mı markalar?

X