Saç Rengi ve Saç Boyama sibel can'ın yeni saç rengi ?

julia35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
1
0

kızlar sibel canın yeni saç rengını evde tutturabılırmıyız bana yardımcı olurmusunuz sac rengı tam olarak ne acaba :KK59:

arkadaşlar sibel canın saba tümerle bugündeki saç rengi ne küllü kumralmı koyu kahve bi renkti hani leoparlı bi kıyafet giymiş yardım kızlar lütfen resim koymaya çalışcam :KK70: $sibel_can_aglama.jpg

en son saç rengi soğuk nevale ymiş şimdi baktım koyu kestaneyede benziyor gerçekten güzel bir renk

bencede koyu küllü kumral gibi ama çok güzel bi renk ya 3 senedir bu rengi istiyorum ama bi türlü tutturamadım

canım bu öyle evde tutturabilecegin bir ton degil. sanatçılar profesyonel kuaförler altında renk degiştiriyorlar tabikii. bu kumralla karışmış koyu kahve fakat içinde noanslar(parlayan karışımlar) var.buda göz yanılgısı demektir. ayrıca her saç rengi farklı oldugu için boya her saça farklı etki eder. dogal olarak senin saç rengini bilmediğim için aynı boyayı sana uygulasakta aynı sonucu alamıyabiliriz.

ben kuförde yaptırdım ama yapamadılar canım ya bende sinirden uzun saçlarmı kısacık yaptm şimdi dogal kendi saçım uzuycak acba o zmn tutarmı saçlarım siyah dogal saçım

kızlar ben baktım araştırdım bayagı sibel canın saç rengi koyu küllü sarıymış :KK70: ama ne alaka çok koyu sibel canınki koyu küllü sarı nasıl olur analamdım kızlar kafayı yicem ben:KK43:

arkadaşlar bn kuaförüm. bu ne soguk sarı, nede koyu kumral küllü sarı... bu saçın uçlardaki balyaj gölgeleri dışında sarılıgı yokki. hiç bir katalogta böyle bir sarıya yer vermemişler. sibel hanımın kuaförü saklamış galiba:) bu soguk kumral kahve noansları olar, altlarda sarı parlamalar gölge,balyaj karışımı... saça sarı noans da vurmuşlar kumralı açamamış hoş durmuş tel olay bu.

geçen gün bir magazin programında saç renginin çok sorulduğunu söyledi, kahve içinde sarı ışıltılar varmış o yüzden parlıyormuş

X