Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız?

ya hiç bir mesajda yazdıgı bir harfte dahi hata yok ama iş buna gelince hata yapıyor anlamıyorum. çok sıkılıyorum artık. belki de kaybetmek hayırlıdır bilmiyorum......

bencede böyle bir sebepten dolayı ilişkinizi bitireceksen bu erkek arkadaşın için çok hayırlı olacaktır

Bence çocuk gerçekten yanlışlıkla yazmış canım. Çok sevimlisin ama gülesim geldi yanlış anlamazsan :KK9:

Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız? Sevgilimle bir tartışma sonrası diyalogumuz şöyleydi. ben: "baska bişeye sinirlenip sinirini benden çıkarmayacağına hayatta herşeyden ve herkesten çok sevdiğin senin için herşeyden herkesten çok daha değerli insanın üzerine yemin et" dedim. O: " senin üzerine yeminederim" dedi. .

E tamam işte burdan anlaşılan sizi hayatta herkesten ve herşeyden çok sevdiği değil mi?:KK51:

söyleyeceklerimi yanlış anlamayın lütfen ama bence bu düşünce şekliyle ilişkinizi çok yıpratırsınız demiş ya t9 dan yazdığım için yanlış oldu diye keşke bu konuları yüzyüze konuşsaydınız msj la olunca yanlış anlaşılmalar olmuş

hiç bir mesajda yanlış yapmadı şimdiye kadar hiç de üşenmez normalde yazmak için......

bencede böyle bir sebepten dolayı ilişkinizi bitireceksen bu erkek arkadaşın için çok hayırlı olacaktır

sadece olay bu değil daha çok şey var ama tuzu biberi oluyor bazı şeyler........ beni ve onu tanıamdıgınız için kimin hakkında neyin hayırlı olacagı konusunda susun bence

E tamam işte burdan anlaşılan sizi hayatta herkesten ve herşeyden çok sevdiği değil mi?:KK51:

hayır maalesef demek istediğin şu:

BENİM ÜZERİME HİÇ DÜŞÜNMEDEN RAHATÇA YEMİNEDİYOR!!!!!! AMA AİLESİNİN ÜZERİNE ETMİYOR!!!!!!!!!!!!!

anlamıyorsunuz sanırım ne demek istediğimi kusura bakmayın.

böle yaparsan çocuğun seveceği varsada sevmez.... :KK53:

valla beni sev diye zorlamadım ben onu.. yani hiçbişey zorla değil. kendisi söyler kendiliğinden ben seni herseyden ve herkesten cok seviyorum diye ama gördüğüm kadarıyla o kadar da çok sevmiyor......

Garip... Yemin etti diye inandınız mı şimdi sevgsne..onu bu kadar boğmayın derim..

sevgisi üzerine yemin etmedi!!!!!!!!!!!! ay delircem şimdi!!!!! beni baska dıs etkenlere baglı üzmeyeceğine yemin etti güya............ ama benim üzerime hiç düşünmeden yemin etti fakat ailesinin üzerine edemedi öyle...... o zaman ben onlar kadar değerli değilim demek istiyorum?????????????????????????

Bıır sorun olup olmadığını sor ve morelı bozuk olduğunda veya başka bır duruma bozulduğunda bunu senınle paylaşıp daa sakın bır şekılde konuşmasını ıstedığını soyle. bağırıp kavga ederek bır sonuca ulaşılmadığını bunun senı kırdığını belırt. sınırlerıne hakım olmasını söyle. yanı ıçını yıyıp bıtıreceğıne ona durumu anlat.ayrıca bu duruma takıldığını belkı saçmada olsa kötu anlamlar çıkardığını soyle ve boş yere kuruntu yaptığının farkına var.. ancak böyle ıcın rahatlayacaktır canım. ayrıca kuvvetlı bır ılışkıde bazen paranoyalar sorun çıkarsada kolay üstesınden gelınır . :nazar::nazar:

Bıır sorun olup olmadığını sor ve morelı bozuk olduğunda veya başka bır duruma bozulduğunda bunu senınle paylaşıp daa sakın bır şekılde konuşmasını ıstedığını soyle. bağırıp kavga ederek bır sonuca ulaşılmadığını bunun senı kırdığını belırt. sınırlerıne hakım olmasını söyle. yanı ıçını yıyıp bıtıreceğıne ona durumu anlat.ayrıca bu duruma takıldığını belkı saçmada olsa kötu anlamlar çıkardığını soyle ve boş yere kuruntu yaptığının farkına var.. ancak böyle ıcın rahatlayacaktır canım. ayrıca kuvvetlı bır ılışkıde bazen paranoyalar sorun çıkarsada kolay üstesınden gelınır . :nazar::nazar:

ya şimdi ona açıkca kafamdaki bu sorunu söylesem..... ters tepki verecek huyunu biliyorum... o yuzden dediğin gibi içim içimi yiyor

kusura bakma arkadaşım ama ben olsam inadına yemin etmezdim

biraz fazla gitmişsin üstüne

yeminle bağlanmaz sözler birbirine...bugün yemin eder yarın bozar ondan nasıl emin olcan ??

eğer güvensizlik vermiyosa sana dürüstse falan yemini karıştırma araya

yok diyosan ki şüpheleniyorumda yemin ettiiriyorum valla öyle bir güzel yemin eder ki insanlar istese kimse gözünü açmaz

etmediği yeminlerden çok söylediği sözlere dikkat edin siz :KK70:

kusura bakma arkadaşım ama ben olsam inadına yemin etmezdim

biraz fazla gitmişsin üstüne

yeminle bağlanmaz sözler birbirine...bugün yemin eder yarın bozar ondan nasıl emin olcan ??

eğer güvensizlik vermiyosa sana dürüstse falan yemini karıştırma araya

yok diyosan ki şüpheleniyorumda yemin ettiiriyorum valla öyle bir güzel yemin eder ki insanlar istese kimse gözünü açmaz

etmediği yeminlerden çok söylediği sözlere dikkat edin siz :KK70:

tabi ki öyle.... aksini iddia etmiyorum haklısın........... ama benim üzerime rahatca yemin ederken ailesinin üzerine edemedi o beni düşündürüyor....onlar kadar değerli değilim demek ki!

sevgisi üzerine yemin etmedi!!!!!!!!!!!! ay delircem şimdi!!!!! beni baska dıs etkenlere baglı üzmeyeceğine yemin etti güya............ ama benim üzerime hiç düşünmeden yemin etti fakat ailesinin üzerine edemedi öyle...... o zaman ben onlar kadar değerli değilim demek istiyorum?????????????????????????

Tamam peki şöyle düşün. Allah korusun sevgilin öldü. Çok üzülürsün demi mahfolursun. Peki bide ailenin öldüğünü düşün? Annenin babanın? Daha çok üzülmezmisin? Daha çok bitmezmisin? Belki senin üzerine yemin edince birden etti konu kapansın diye belki. Sende ailesinin üzerine etmesini istedin. Birden düşündü ya tutamazsam sözümü yemin başıma ugrarsa dedi ve bilerek yanlış yazdı. Olamazmı? Çokmu önemli yani bu? Sizin üzerine yemin ederken aklına gelmemiştir konu kapansın diye etmiştir daha fazla kavga etmeyin diye uzatmanın anlamı yok bence sevgisine inanmıyosan ilişkiyi bitirirsin ama pişman olursun sonra diyim..

X