yesil cay ve limon + elmasirkesi su ve bal

sharasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2011
12
0
selam arkadaslar kilo vermek isteyen arkadaslara tavsiyem ilaclardan uzak durun dogal yontemler en iyisi ben denedim cok ise yariyor paylasmak istedim sabah ac karnina ve yatmadan once bunlari yaptim ve son donem yarim saat bisiklet surdum veremem sandigim kilolarlardan kurtuldum ama bol su icmek sart
:KK42:

selam arkadaslar kilo vermek isteyen arkadaslara tavsiyem ilaclardan uzak durun dogal yontemler en iyisi ben denedim cok ise yariyor paylasmak istedim sabah ac karnina ve yatmadan once bunlari yaptim ve son donem yarim saat bisiklet surdum veremem sandigim kilolarlardan kurtuldum ama bol su icmek sart
:KK42:

ne kadar bir zamanda kaç kilo verdin?şu an bunları bende yapıyorum bir hafta oldu merak ettim :18:

ne kadar bir zamanda kaç kilo verdin?şu an bunları bende yapıyorum bir hafta oldu merak ettim :18:

canim ilk iki haftayi fazla dusunme cunku en iyi diyetlerde bile vucud ilk iki hafta odemini atiyor ben ilk iki haftadan sonra haftada 1,5 kilo vermeye basladim kendimide yorgun hissetmiyorum son donemde bisiklet suruyorum yarim saat cunku yarim saat bisiklet surmek 360 kalori demek... umarim sende de ise yarar:KK64:

yeşil çay ve limon u nasıl kullanıorsun poşet limonlı yeşil çay mı kullanıorsun
yeşil çayı demleyip limonmu sıkıorsun poşet yeşil çayı sevmiorum ben demleme daha güzel oluo limon sıksam nasıl olur acaba

yeşil çay ve limon u nasıl kullanıorsun poşet limonlı yeşil çay mı kullanıorsun
yeşil çayı demleyip limonmu sıkıorsun poşet yeşil çayı sevmiorum ben demleme daha güzel oluo limon sıksam nasıl olur acaba

evet canım demleme yesıl caya lımon sıkıyorum poset cayın etkısı yok

Son düzenleme:
evet canım demleme yesıl caya lımon sıkıyorum poset cayın etkısı yok

tşkler cvp için
bende 1 haftadır kullanıorum elma sirkesi su ve balı
yeşil çayda içiordum limonda sıkıyım artık fayda göreceğim kesin

tşkler cvp için
bende 1 haftadır kullanıorum elma sirkesi su ve balı
yeşil çayda içiordum limonda sıkıyım artık fayda göreceğim kesin

rica ederim canim yardimci olabilirsem ne mutlu bende umutsuzdum ama bu iki formulle kendime guvenim geldi..:KK49:

arkadaşım bunların hepsini karıştırıpmı içiyoruz yoksa çayı ayrı elma sirkesi su balı ayrımı

X