Menopoz Erken Menopozdayım.Yaşım 24. Çocuğun Olmaz Dedi Doktor.Kök Hücre Umut Olurmu?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Arkadaslar bir tanıdıgım da erken menopoza girmis.evlendiglnde de zaten menapozdaymıs.ama yumurtalıgında blr tanecik yumurta kalmıs.onunla tup bebek yaptılar 3 uz cocugu oldu :) 2 kız 1 erkek.yani dua edin Rabbim herseye kadir..

canım papatyam bende 34 yaşındayım ümitsizdim çok ağladım çok gece dua ettim tesbihler çektim yalvardım yakardım ve ibrahim saraçoğlunun kürlerini kullandım sayfasında var soğan havuç ve incirle olanları araştır sende yap eşimede keçi boynuzu kürü hamd olsun hamile kaldım mucize gibi ve doğum yaptım şu an 5 aylık kızım var o yüzden ümitsizliğe kapılma ve bitkileri ve duaları muhakkak dene....:KK36::KK36::KK36:[/Q

mrb arkadaşım benim de fsf değerim yüksek çıkıyor ve bebek çok istiyoruz . önce hangi kürü uyguladın detaylı yazarmısın arkadsaşım lütfen :KK43:

Malesef erken menepoz öncesi adet döngüsü kısalırmış bu bir belirtiymiş yani :KK43: doktora gidip test yaptırıcam. adet döneminde mi gitmek doğru olur. İnşallah öyle bir durum yoktur. Evli bile değilim. Hakkımızda hayırlısı olsun

yazınızı okudum sanırım aynı durumdayız sizinle bekarım bende, son durumunuz nedir öğrenebilir miyim:KK43:

ARKADAŞLAR AŞAĞIDA ANLATILANLAR BENİM HAYATIM SAYFAMIZA BEKLİYORUZ ÇOK GÜZEL GELİŞMELER VAR HEPİMİZ FAYDALANALIM İSTİYORUM BU BİLGİLERDEN......

MERHABA ARKADAŞLAR;
Öncelikle bu grubu bulduğum için ve grubun değerli kurucusu doğan bey ve ailesiyle tanışma fırsatım olduğu için kendimi çok şanslı hissettiğimi söylemek isterim…
Sayfada gözlemlediğim azolular canla başla mücadele ederken bayan arkadaşlar nerde???
Bu grup sadece azolular için değil erken over yetmezliği için de kurulmuştur..
Doğan bey’le bayan hastaları nasıl öne çekebiliriz diye düşünmeye başladık..
Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
Öncelikle kendi hikayemi anlatmak istiyorum.. sayfaya bi katkım olursa ne ala..
Yaş oldu 16 ben hala regl olamamıştım hiçte umrumda değildi çocukluk ya,ama annem bi telaşa kapıldı durdurabilene aşk olsun o dr senin bu dr benim dolaşmaya başladık hepsi hüsrandı…
İlaçlar tahliller hastane kapıları (rabbim kimseyi hastane köşelerinde bırakmasın) daha o yaşımda dr. Bana sen evlenme senin çocuğun olmaz dedi..annem yüzünü arkaya çevirdi ağlamaya başladı ben başka dünyadayım tabi yine umurumda değil o hastalıkta nedir ne değildir hiç ilgilenmedim..
Gel zaman git zaman evlendim ama annem hep üzgündü neden ki?? Bu sorunun cevabını evlendikten sonra buldum ..ahh annemm sen ağlarken ben nerdeydim sen benim için kara kara düşünürken ben neye gülüyordum??
Evliliğim ilk yılında çocuk olursa olur olmazsa seneye inşallah deyip geçiştirdik..2inci senemizde tekrar hastane köşelerine düştüm ilk gittiğim dr.türkiyenin en iyi dr’muş bana şeker hastalarında oluyor genelde bu durum sakın üzülme bi ilaçla halledeceğiz dedi nasıl mutluyum anlatamam…bi ilaç verdi ilaç bittikten sonra regl olacaksın 2inci günü gel dedi..sonra tedaviye başlayacağız dedi ilaç bitti regl olmadım tedavinin çok kolay olduğunu söylediği için annemle gittim sevinsin diye…
Dr bana kızım uğraşma boşuna gel donasyona başlayalım dedi oda neyin nesi? Yumurta bağışı dünya başıma yıkıldı eve gelene kadar ağladım annemse ağzını dahi açmadı açamadı…
Eşime söyledim ağlaya ağlaya bana dediği ‘ çocuğu olmayan sadece biz değiliz sen yanımda ol yeter’dedi hakkını ve sabrını tartışamam allah’ım binkere razı olsun ondan ..
Sonrası başarısız bir tüp denemem oldu…
Bu arada geçen zamanlarda birçok bitkisel kürler başka başka dr.lar gibi maceralarım da oldu..
Özellikle anlatmak istediğim asıl maceram BİOENERJİ..
Bu tedaviye çok büyük umutlar başladım varmıdır benden mutlusu…tedaviye başladım 3’üncü haftamda hamile olduğumu öğrendim ama 3.5 aya kadar ultrason yasak sebebi görünmezmiş düşünün ona bile boyun eğdim göremesemde ben hamileydim allah’ım hemde kız olacakmış herşey olması gerektiği gibi 3.5 aylıkken dr. Gittim dr. Hamile değilsin dedi..anlatmaya gerek yok siz düşünün benim halimi tedavi olduğum şahısa gittim çok normal şöyledir böyledir ben yine hamileyim diye çıktım karnım çıkmaya başladı hareketler hissetmeye başladım dahada umutlandım göğsümü gere gere hamile kıyafetlerimle dolanıyordum ..
Bu arada 6 aylık olduk hala dr görünmedi yok bebek falan dedi hazırlamıştım kendimi psikoloğum doğan sayesinde yani durum şudur dolandırıldım kandırıldım hayatımı alt üst edip hayallerimle umutlarımla oynamıştı…her ne kadar umut tüccarı değilim desede UMUT TÜCCARISIN yatacak yerin yok..neyse en çok güvendiğimde neydi biliyor musunuz? 4 evlat babasıydı yapmaz yapamaz dedim YANILDIM…neyseki çabuk toparladım yıkılmadım ayaktayım
Önce ailem eşim sonra doğan ve eşinin desteğiyle tam gaz mücadeleye devam.. bu kadar yaşanmışlıklar beni yolumdan caydırmadı caydıramaz arkamızda böylesine duyarlı bir grubumuz var iken..teşekkürler DOĞAN….
Demem o ki hep birlikte kocaman bir yumruk olsak şu illetten hep birlikte kurtulsak yazılanlara duyarlı olsak (özellikle bayanlar) çekinmeyin nolur yazın sayfada paylaşamıyorsan özelden yaz biz paylaşalım doğan bey bizler için o kadar uğraşıyorken bizler sadece izlemekle kalmayalım
ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ olmasın…
Özellikle mail adreslerinizi yazın yazınki değerli bilgilerden sizlerde faydalanın ….
Benim hikayem bu ve ben hala burdayım 1 haftaya kadar celalettin peruda tedaviye başlıyorum allah nasip ederse gelişmeleri paylaşırım ama sizlerde paylaşın lütfen..
Celalettin peru sadece AZO ile değil ERKEN OVER YETMEZLİĞİ ile ilgili çalışmaları var fakat çok az kişiyiz bu yüzden çok fazla gündeme gelemiyoruz maalesef… ne kadar çok olursak tedavi okadar çabuk hızlanacak….desteğinize ihtiyacımız var…..

Bol bebekli günleriniz olsun inşallah…

Kızlar amerikada prof kutluk oktay kök hücre çalışmalarıyla yumurtalık dokusunucanlandırıp kendi yum.nızu oluşturma çalışması yapıyor. Menapoza girmiş olanların bile,,,, kendi genetik yapınız oan yumurta hücreleri

X