2011 Eylül Anneleri

Merhaba arkadaşlar bende 19+4 günlük ikiz bebek anne adayiyim. Yarin ayrintili ultrasona giricem. Sizler yaptirdiniz mi? İnşallah iyi sonuçlarla döneriz. Hepinize güzel hamilelikler dilerim.:nazar:

maşlahh canım :nazar: ikiz gebelik ne sen bizden dahada çok heyecenlasın yükün ağır hayırlısyla doğurusun inşalahh

ben ikiliyide üçlü testide yaptırmadım doktor sen bilirsin dedi ben hem burdaki imkanlardan dolayı hemde oğlumdaykende yapmmaıştım ama eşim yapalım dedi içimden gelmedi hilla sen ne zaman yapacan bu haftalarda yapılıyor değilmi

benim bildiğim ayrıntılı ultrason 22 haftaalrda yapılıyormuş bütün iç dış organlarına bakılıyormuş eee ben bunu nerde yaptıracamki

Drun yönlendirir herhalde genelde proflar bakiyor. İstanbuldaysan birkac yer söyleyebilirim arkadasim

yok canım ben çok uzağım istanbulada gelme imkanım yok ya sizi çok şanslısınz bayanlar istediğiniz zaman bebişleriniiz göre bilirsiniz ben en son 15 haftada giitim dayanamıyorum artık onu görmek istiyorummm içerde ne yapıyor cadı kızım:84::84::84::84:

maşlahh canım :nazar: ikiz gebelik ne sen bizden dahada çok heyecenlasın yükün ağır hayırlısyla doğurusun inşalahh

Çoook saol hepimiz inşallah:nazar: yalniz bu tarama testlerinin keyfiyeti yok bunlar artik zorunlu gibi birşey. Biraz stres sebebi hamileler için ama insan rahat olmak istiyor bebeklerinin sagliginin iyi oldugunu bilmek güzel.soru isareti olmadan doguma gitmek vs. İnsallah yarin iyi haberler alirim bende:KK49::KK49:

azurcum :nazar:ikizler bambaşka oluyor ailemizde çok var benim abimde ve eşimin abisinde ayrıca yakın akrabalrımda çok var çift yumurta ikizleri çoğu
ama benim tek tüpüm var o yüzden şansım yok

azurcum :nazar:ikizler bambaşka oluyor ailemizde çok var benim abimde ve eşimin abisinde ayrıca yakın akrabalrımda çok var çift yumurta ikizleri çoğu
ama benim tek tüpüm var o yüzden şansım yok

Herseyden öncesağlikli olsunlar ikiz üçüz tek Allah hayirlisini versin. Benim yengemde tedeaviyle tek bebek daha sonra tedavisiz ikiz bebek sahibi oldu. Belki seninde olabilir canim. Benim bir kizim var ve ikiz bebek çok istedik kizimla beraber Allah nasip etti:nazar::nazar: çok şükür. İstiyorsan inşallah seninde olsun canim.

elifcim ALLAH kısmet ederse ben bu sefer normal doğum yapmak istiyorum oğlumdayken mecburi sezeryan oldum ama busefer deneyecem çünkü benim tek tüpüm var ALLAH korusun oda ameliyatta kapanırsa normal yolla gebe kalmam zaten normal doğum olunca için temizleniyor galiba sen sezeryan düşünüyorsun benimde doktorum pek yanaşmıyor sen bilirsin diyor bakalım hayırlısıyla nasıl olacak

hayırlısıı senin için ama ilki sezeryan olunca mecburen sezeryan olcak hemde risklii ben oğlumda 42 hafta bekledim normal olsun diye ama olmadı çatım dar olduğu için son anda doğum sancılarımla birlkte sezeyana aldılar 3 lü taramatestimin sonucunu aldım bugün iyi çıktıı 18 mayıstada ayrıntılı ultrasona gircem bakalım hayırlısıı

bende ikiz hamile kaldım ama malesef düştü zaten tek tüpüm var benimde artık olmaz galiba özellilkle ikiz kızlarım olsun isterdim ALLLAH büyük belki yine olur canım senin ikizlerin cinsiyeti bellimi

Azur ikizerin hayirli olsun saglikli olsun rahat dogsunlar insaellah.
Ikili uclu testleri ben de kendi istegimle istemedim.
Sonuclari benim icin onemli olmadigindan tercih etmedim.
Zorunlu testler degil tamamen anne babanin tercihiyle yapilan testler bunlar.

Teşekkürler arkadaşlar. Cinsiyetler yarin inşallah belli olur merak ediyoruz bizde. Ya testler tabiki zorunlu deil ama drlar muhakkak yapmak istiyor o nedenle zorunlu gibi diyorum. Hepimizin ve her isteyenin sağlikli bebişleri olsun inş.:nazar:nazar: misafirim var artik çikiyorum yarin görüşürüz. Burdada sohbet çok tatli yahu:KK64:

emine benim halamın gelinine bu testlerden yaptıla rbebekte sorun var dediler aldıralım dediler onalrda baya düşündüler bi ara aldırmaya kara verdiler sonra halam ben bakarım nasıl olursa olsun çok zorluklar çektiler doğuma giderkende korkuyla girdi ama bebek çok sağlıklı doğdu :nazar: ve şimdi kocaman oldu çokta akıllı yüce rabbimden başka kimse bilemez bizim annelerimiz bize o testlerdenmi yaptı benim annem 10 doğum yapmasına rağmen son 3 gitmiş doktora daha önce bize hamileyken doktor yüzü bile bilmiyordum hatta annem diyor süt beni 1 yıl korurdu bir yıldan sonra korunurduk ama bi keresinde süt korumamış kırk çıktığı gibi hamile kalmış anlamamış taki 5 aya kadar oynamaya başladığı zaman anlamış bende doktoruma sordum yapayım diye sen bilirsin bebek ultrasonda sağlıklı görünüyor dedi ama yapmak istersen yap ama içimden yapmak gelmedi inşallh sorunda yoktur

Teşekkürler arkadaşlar. Cinsiyetler yarin inşallah belli olur merak ediyoruz bizde. Ya testler tabiki zorunlu deil ama drlar muhakkak yapmak istiyor o nedenle zorunlu gibi diyorum. Hepimizin ve her isteyenin sağlikli bebişleri olsun inş.:nazar:nazar: misafirim var artik çikiyorum yarin görüşürüz. Burdada sohbet çok tatli yahu:KK64:

ALLAH gönlüne göre versin ne istersen o olsun bebişlerinni cinsiyeti sağlıklı olsunlarda fark etmez :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bide kızlar sizlerede
sorayım kaç kiloyla hamile kaldınız ve şimdi kaç kilosunuz ben:KK43: çok taktım korkuyorum ya sonra veremezsem diye:KK59::KK59:

bide kızlar sizlerede
sorayım kaç kiloyla hamile kaldınız ve şimdi kaç kilosunuz ben:KK43: çok taktım korkuyorum ya sonra veremezsem diye:KK59::KK59:

ahhh ahhh bu konuyu hic acma, inan cok dertliyim:KK59: ben hic mide bulantilari ve kusma yasamadim ayrica tiksinmede olmadi, tam tersine istahim acildiki sorma:KK56: o yuzden de 58 ile basladigim yola 66 ile devam ediyorum:26: yediklerime dikkat etmeme ragmen hergun gram gram aliyorum, doguma kadar pilates topu gibi olurum sanirim:nazar: artik kociskom beni yuvarlaya yuvarlaya doguma goturur:KK4::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
merhaba kızlar benimde inşallah kızım olucak geçen haftadan beri artık hissediyorum hareketlerini:KK66:
birde üçlü testimi de yaptırdım bir sorun yok Allaha şükür..doktor 40 gün sonrasına gel dedi nasıl beklicem bilemiyorum :KK59::KK59: çok sabırsızlanıyorum doktor hergün çağırsa hergün giderimm :KK1::KK1::KK1:

ve bende 58 kiloyla hamile kaldım 63 kiloyum şuanda inşallah fazla kilo almam :KK49::KK49:

bayanlar siz yine iyisiiniz ya bana nedemeli hamile kaldığımdan beri hep bulantı kusma oldu dahada bitmedi yemkete pek yiyemiyorum ama 65 il ehamil ekaldım şimdi 74 olmuşum karnımda baya çıktı korkuyorum doğumdan sonra veremezsem yaşımda daha 23 nasıl verecem :KK50::KK50:

merhaba kızlar benimde inşallah kızım olucak geçen haftadan beri artık hissediyorum hareketlerini:KK66:
birde üçlü testimi de yaptırdım bir sorun yok Allaha şükür..doktor 40 gün sonrasına gel dedi nasıl beklicem bilemiyorum :KK59::KK59: çok sabırsızlanıyorum doktor hergün çağırsa hergün giderimm :KK1::KK1::KK1:

ve bende 58 kiloyla hamile kaldım 63 kiloyum şuanda inşallah fazla kilo almam :KK49::KK49:

hayırlıısı:KK64: olsun canım kız çocukları çok tatlı olur sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşlalhh

bayanlar siz yine iyisiiniz ya bana nedemeli hamile kaldığımdan beri hep bulantı kusma oldu dahada bitmedi yemkete pek yiyemiyorum ama 65 il ehamil ekaldım şimdi 74 olmuşum karnımda baya çıktı korkuyorum doğumdan sonra veremezsem yaşımda daha 23 nasıl verecem :KK50::KK50:

hayırlıısı:KK64: olsun canım kız çocukları çok tatlı olur sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşlalhh

aminnn canım inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alırız meleklerimizi :KK34::KK34:

sende bulantıyla iyi kilo alabilmişsin ama bence dikkat et :KK34: fazla kilo iyi değil ama merak etme verirsin doğumdan sonra arkadaşlarım var bayaaaa bi kilo aldılar ama hemen verdiler sen yinede temkinli davran .. bu arada sizin kaçıncı haftanız:KK3::KK3:

X