2011 Eylül Anneleri

ferhatt

bebeğim melek oldu
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
2.128
12
Tanışmaya , hamileliğimiz hakkında her şeyi konuşup paylaşmaya ne dersiniz ?

Hepinize Güzel Hamilelikler dileriz.....

Kadinlar Kulübü

BAŞAK BURCU : 24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Bebeklerinin Özellikleri

En sevdiği cümle: "benim yaptığım gibi yap!"

İyi yönleri: zeki, temiz, uyanık, mükemmelliyetçi

Olumsuz yönleri: kolay sinirlenir, çok aşırı titiz, "doğuştan kavgacı"

Herşeyin zamanlı olması ve mükemmel olması başak burcunda doğan bebek için çok önemlidir ve beslenme, banyo ve oyun gibi olaylar hergün aynı zamansal sırayı izlemelidir.
Başak burcu zekidir, dikkatli ve aktifdir, aynı zamanda da kibar, sakin ve huzurludur.
Başak burcu çocukları diğerlerine göre daha kısa zamanda sorumluluk duygusu kazanırlar ve daha kısa zamanda yetişkin hale gelmek isterler,
erişkin gibi davrandıklarının başkaları tarafından vurgulanılmasından hoşlanırlar.
Örnek aldıkları kişiler anne ve babalardır elbette.
Başak burcu çocuğu her zaman ciddiye alınmak ister ve ufak yaşlardan itibaren kendi ayaklarının üzerine basabilmeyi arzular.
Çok düzenlidir ve daha ufak yaşlardan itibaren kendilerini ve diğerlerini organize etmeyi severler.
Ancak aslan burcu gibi bunu bir patronluk anlayışı içinde yapmazlar.
Keskin bir zekaları vardır ve kendilerine birşeyi yanlış yaptıklarını bir kez söylemeniz yeterlidir.
Bu "hatayı" gurur meselesi yaparlar ve asla tekrarlamazlar.
Giyinmeye ve güzel görünmeye meraklıdırlar.
Bazen yabancılara karşı çekingen olsalar da dost olarak gördükleri kişilere olumlu duygularını göstermekten kaçınmazlar.
Yıllar geçtikçe onun sizin en iyi dostunuz haline geleceğinden emin olabilirsiniz.

iyiyim canım sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bulantıların geçtimi:KK66:

bende iyiyim çok şükürr bulantılarım geçtii sen nasıl oldun 18 haftayı bitirdik normalde 1 ekim görünüyo doğum tarihimiz ama sezeryan olduğu için mecburen eylülde doğacak cinsiyeti belli oldumu bebişin

cnm arkadaşım topiğin hayırlı uğurlu olsun.her ne kadar hamile olmasamda benim topiğime katılıp uzun süren bi dostluğu devam ettirdiğin için sana çok tşk.ederim.inşallah topiğin çok güzel olur.bütün hamişlerede hayırlı doğumlar dilerim.seni ve bebişinide kocaman öpüyorum mucckk..

bende iyiyim çok şükürr bulantılarım geçtii sen nasıl oldun 18 haftayı bitirdik normalde 1 ekim görünüyo doğum tarihimiz ama sezeryan olduğu için mecburen eylülde doğacak cinsiyeti belli oldumu bebişin

elifcim ALLAH kısmet ederse eylül annesi olacaz benim bulantılar geçmedi daha doktor 17 ile 22 eylül gibidoğurursun dedi ama bebekler misafir hiç beklemediğin anda gelebilirler benim bebişim 15 haftada doktor amcası kıza benziyor dedi çok mutlu oldum ama net bişey demedi içimdende kız geçiyor ama karnım kocaman oldu 9 kilo aldım senin bebişinin cinsiyeti bellimi:KK3::KK3::KK3:

cnm arkadaşım topiğin hayırlı uğurlu olsun.her ne kadar hamile olmasamda benim topiğime katılıp uzun süren bi dostluğu devam ettirdiğin için sana çok tşk.ederim.inşallah topiğin çok güzel olur.bütün hamişlerede hayırlı doğumlar dilerim.seni ve bebişinide kocaman öpüyorum mucckk..

ayşecim çok sağol canım benim ilk zaten senin topiğine gelmiştim en sonda uğurlu geldi şimdi e:KK64:ylül anneleri olarak burdan devam edecem ama sende bizi yanlız bırakma bebişlerini öpüyorum:KK64::KK64:

Ayse, konun hayirli olsun. Insaellah guzel mevzular konusulur burada.
Hamilelere hayirli saglikli dogumlar ve evlatlar diliyorum.

Diger topic niye kapatilmis ki?

kapatılmış tam olarak bilemiyorum boş kalmasın diye açtım inşallah bize hayırlı olur

ayşecim topiğin hayırlı olsun
artık 2 tane topiğimiz var yani :))
diğer eylül annelerinide tanımış olucaz güzel oldu ellerine sağlık
herkese selamlar

elifcim ALLAH kısmet ederse eylül annesi olacaz benim bulantılar geçmedi daha doktor 17 ile 22 eylül gibidoğurursun dedi ama bebekler misafir hiç beklemediğin anda gelebilirler benim bebişim 15 haftada doktor amcası kıza benziyor dedi çok mutlu oldum ama net bişey demedi içimdende kız geçiyor ama karnım kocaman oldu 9 kilo aldım senin bebişinin cinsiyeti bellimi:KK3::KK3::KK3:

evet canım bebişler misafir ne zaman gelcekleri belli olmaz dediğin gibii allah hayırlı doğum nasip etsin inşallahh herkese ...
kız dediyse kızdır canım benimde 12.ci haftada erkek dedi doktorum ama 1 ay sonra netleşir dedi bu sefer gittiğimde göstermedi cinsiyetini saklıyooo minik :) netleşmedi yani bizimkide
ben daha kilo yönünden kendime gelemedim mide bulantılarından 44 kiloya düştüm ancak 47 olmuşumm :))))

günaydın hanımlar haftasonu giremedim bu sabah şok oldum bizim topik kapatılmış:KK43: oysaki biz burda derdimizi sıkıntımızı sevincimizi herşeyimizi paylaşıyorduk adaletmi bu ya:KK43: neyse inş. tekrar arkadaşlarımızla paylaşıma devam edebiliriz

esra naber canım

Günaydın arkadaşlar :KK53:

Bu forum hk. bana bilgi verebilecek birileri varmıdır aranızda. Çünkü eski forumumuzda paylaşımda bulunduğumuz hiç bir arkadaşım yok gibi bu forumda :KK59:

Bütün eylül annelerini bekliyoruz güzel paylaşımlar olmak dileğiyle

Bizim topik sizin topik diye bişey yok hepimizin doğuma kadar birbirimize yardımcı olacaz diğer topik kapandığı için bende tekrar aça bilirsiniz dediler açtım diğer arkadaşlarıda bekliyoruz:KK64::KK64::KK64:

Çok uzuldum :KK47:
Cok sinirlendim :KK47:
Acayıp kızgınım :KK47:

Zaten bu sabah rahatsızım ve sinirlerim bozuk. Boyle bır aadletsızlık gormedım bu ne yaaa kım kımı sacma sapan nedenlerle engelleyebılır hatta topık kapatabılır. Sacma ama tamam bazıları sınırı astı dıyelım (ne olursa olsun haklarını engellemek cok sacma) topık kapatmak ne demek ya. Topıktekı dıger uylerın haklarını engelledıgı ıcın bızde moderatoru engelleyelım ozaman.

Ay gırmıyorum yaaa yazmıyorum yaaaa bu ne sacmalaık yaaaaaaa
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

X