central hospital kozyatagı Dogum yapanlar

Ben de yeni hamile oldugumu ogrendim ve yaptigim doktor/hastane arastirmalarim sonucu Basak hanmda karar kildim.muayene ucreti 60tl normal 1550 tl epudral olursa 500 tl fark var.sezeryan da 2100 du sanirim tam hatirlamiyorum.sali gunune randevu aldim bakalim ins. Memnun kalirim

Ben de yeni hamile oldugumu ogrendim ve yaptigim doktor/hastane arastirmalarim sonucu Basak hanmda karar kildim.muayene ucreti 60tl normal 1550 tl epudral olursa 500 tl fark var.sezeryan da 2100 du sanirim tam hatirlamiyorum.sali gunune randevu aldim bakalim ins. Memnun kalirim

Basak hanim bildigim kadariyla dogum iznindeydi demekki donmus. Bende bu hastanede dogum yapmaya karar verdim. Pazartesi Figen hanimdan randevu aldim. Bir arkadasim onun hastasiydi hem doktorundan hemde hastaneden cok memnun kaldi.

bakalım çarşamba gününe randevu aldım inş. memnun kalırım gelişmeleri burdan yazarım yine:)

Bende aasli alay uğur a gidiyorum 7. Hafta dayım . Evet iyi güler yüzlü ilgili sakin ama acil durumlarda ulasabilecegim cep no vermiyor hastane no veriyor onada ulaşılamıyor zaten. Diğer Dr lar bu konuda nasil mesela basak hnm ve fatmanur hnm?

3 ocakta doğum yaptım son ana kadar normal doğum düşünüyorduk sancılarım çok arttı 12 saat sancı çektim ama çocuk olmadı kakasını yaptı ve yeme riski vardı bebeğimin hayatı teklikeye girince acil sezaryen oldum malesef :-( doktorum fatmanur hanımdı... Çok şükür sağsalim atlattık hemşirelerin ilgi alâkası iyiydi ama temizlik ve yemek servisi iyi değildi oda ve lavabo. Günde 1 kere temizleniyor ve baştansağma bi şekilde.. Yemek servisi de yemek geliyor bulaşıklar saatlerce odada kalıyor biz söylemesek gelip alan yok.. Birdetaburcu olduktan sonra bi sıkıntım oldu 3 gün ne doktora nede hastaneye ulaşamadım... Fiyata gelirsek biz şahsen daha fazla bekliyorduk herşey içinde 2. Buçuk milyar tuttu...

2011 yılında oğlumu epidural sezaryen ile bu hastanede dünyaya getirdim,doktorum başak hanımdı,sıfır sorunlu bir hamileydim,hastane ve doktordan çok memnun kaldım,yemekler,ilgi,bakım çok iyiydi,ücretlerde makul seviyedeydi,yalnız çocuk doktoru gonca hm son derece sevimsiz,ilgisiz biri,dogum odama girdi yüzüme bile bakmadan selam vermeden,çocuga baktı bir şey demeden çıktı gitti,oglum 6 aylik oldugunda ise anne sütüne gerek yok mama ver dedi,bir daha da gitmedim,dogum ile ilgili her şey yolundaydı,ikinciye hamileyim ama karşıya taşındım,öyle olmasa hastanem hazırdı

dr figen hanıma gidiyorum ve çok memnunum, kısmetse temmuz sonu doğum yapıcam, doğum servisindeki odalar hakkında pek bilggm yok daha görmedim büyüklüğü nasıl süsleme için yeterli mi bilemiyorum..bilgisi olan yada doğum yapanlar fikirlerini paylaşabilir mi ?

dr figen hanıma gidiyorum ve çok memnunum, kısmetse temmuz sonu doğum yapıcam, doğum servisindeki odalar hakkında pek bilggm yok daha görmedim büyüklüğü nasıl süsleme için yeterli mi bilemiyorum..bilgisi olan yada doğum yapanlar fikirlerini paylaşabilir mi ?
Ben suit odada kaldım genişti. Muayene gittiğinde yine de boş oda varsa bak derim diğer odaların büyüklüğünü bilmiyorum.

Ahsen yaren hnm yeni basladi ve çok tecrübesiz zaten cv den anlamissindir.Ben aslı hnma gidiyorum.tavsiye ederim.
Kesinlikle yaren hanima gidilmemeli cok kotu suratsiz beton gibi bir doktor zaten pendiktede cok sikayet varmis onla ilgili ben figen hanima 13 mayisa randevu aldim sevdigim biri figene al cok guler yuzlu cpk ilgileniyor dedi bakalim hayirlisi ama yaren hanima asla gitmrm bitdaha

Kesinlikle yaren hanima gidilmemeli cok kotu suratsiz beton gibi bir doktor zaten pendiktede cok sikayet varmis onla ilgili ben figen hanima 13 mayisa randevu aldim sevdigim biri figene al cok guler yuzlu cpk ilgileniyor dedi bakalim hayirlisi ama yaren hanima asla gitmrm bitdaha

Figen hnm icin de ii yorumlar duydum ben.ama dedigim gibi aslı hnm da cok iyi bir hekim.hakkında hayirlisi olsun.

Ben figen hanıma gidiyorum, hamileliğimin başından beridir devam ediyorum 27.haftadayım, çok memnunum ve tavsiye ediyorum çevremdekilere, bir tanıdığımdan duymuştum figen hanımı ve iyi ki gitmişim :)

Figen hnm icin de ii yorumlar duydum ben.ama dedigim gibi aslı hnm da cok iyi bir hekim.hakkında hayirlisi olsun.
Ben figen hanima gittim dun allahim bir kadin boylemi tatli dilli guleryuzlu sicak cok ilgileniyor sormadan soyluyor morel depoluyor sana resmen bu saatten sonra figen hanim tekdir

Neden böyle düşündünüz?
Üc yıl önce yasadiklarimdan dolayı... kisaca geceyarisi 12 de 4 aylik bebegimi dusurdum kanamayla gittim sabah saat 6 da kureteja alindim 7 de odaya ciktim saat 7.30 da odeme talep ettiler odeme yapildiktan sonra saat sekizde yani kuretejdan 1 saat kadar sonra sezeryan hastamiz gelecek cikin dediler saat 9 a kadar cikmamiz icin surekli taciz ettiler telefon etmeler kapi vurmalar vb... oysa 1 gunluk oda ucreti odemistim ve hasta haklarina gore kendimi iyi hissedene kadar hastanede kalma hakkim var. Rezil bir yer kapisindan gecmem bir daha...

Üc yıl önce yasadiklarimdan dolayı... kisaca geceyarisi 12 de 4 aylik bebegimi dusurdum kanamayla gittim sabah saat 6 da kureteja alindim 7 de odaya ciktim saat 7.30 da odeme talep ettiler odeme yapildiktan sonra saat sekizde yani kuretejdan 1 saat kadar sonra sezeryan hastamiz gelecek cikin dediler saat 9 a kadar cikmamiz icin surekli taciz ettiler telefon etmeler kapi vurmalar vb... oysa 1 gunluk oda ucreti odemistim ve hasta haklarina gore kendimi iyi hissedene kadar hastanede kalma hakkim var. Rezil bir yer kapisindan gecmem bir daha...
Çok üzüldüm buna. Gerçekten ayıp etmişler. Doğum yapmak için hastane arıyorum da yorumlara bakıyorum o yüzden sordum.
Genelde insanlar memnun kalmışlar sanki ama ben de tıpkı sizin gibiyim böyle kabalıklar beni hemen soğutur.

Çok üzüldüm buna. Gerçekten ayıp etmişler. Doğum yapmak için hastane arıyorum da yorumlara bakıyorum o yüzden sordum.
Genelde insanlar memnun kalmışlar sanki ama ben de tıpkı sizin gibiyim böyle kabalıklar beni hemen soğutur.
Hayirli dogumlariniz olsun kontrole gittiginiz bir yer var mi? Yoksa yeni hamilelik ve yeni mi dr seciyorsunuz?

X