central hospital kozyatagı Dogum yapanlar

deniz74

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
131
1
Lütfen bilgi verir misiniz? orada doğum yapanlar.
Ben yeni hamileyim. Ve central da bir doktora da gittim.
Fakat doğum konusunda güvenilir bir hastane misdir?

Lütfen bilgi verir misiniz? orada doğum yapanlar.
Ben yeni hamileyim. Ve central da bir doktora da gittim.
Fakat doğum konusunda güvenilir bir hastane misdir?

slm deniz...
bende bilgi almak istiyorum ama pek doğum yapan yok galiba.eski yorumlar var.son zamanlarda doğum yapmış olan varsa lütfen cevap yazsın.ben şuan gittiğim hastaneyi değştirmeyi düşünüyorum.biraz önce hastaneyi aradım doğum ücretlerini konuştum,fiyatlar da çok iyi.çok ilgililer.şuana kadar da hiç olumsuz yorum okumadım.ben başak hanımı tercih etmeyi düşünoyrum sen hangi dr a gidiyorsun?biraz bilgi verir misin?

Arkadaşlar merhaba, ben de 31 haftalık hamileyim ve bir süredir central hospital de Fatma Nur hanıma gidiyorum, doktorumdan çok memnunum, doğumumu da orda yapmayı düşünüyorum kısmetse, yakın zamanda doğum yapan bazı kişilerden memnun olduklarını duydum, umarım hepimiz memnun kalırız :KK34:

Arkadaşlar merhaba, ben de 31 haftalık hamileyim ve bir süredir central hospital de Fatma Nur hanıma gidiyorum, doktorumdan çok memnunum, doğumumu da orda yapmayı düşünüyorum kısmetse, yakın zamanda doğum yapan bazı kişilerden memnun olduklarını duydum, umarım hepimiz memnun kalırız :KK34:

bende Fatma Nur hanımın hastasıyım ve çok memnunum ilk doğumumu da onda yaptım 2 sene evvel herşey yolunda idi , hastanede gayet güzel bir hastane ilgililer ve temiz herşey yerli yerinde...yalnız ben sezeryan ile yapmak zorunda kaldım amma velakin hala doğru bir kararmıydı şüpheliyim normal doğum düşünüyorsanız sürecinizi çok iyi takip edin.doğumum haziran başında inşallah bakalım herkes için hayırlısı.

bende Fatma Nur hanımın hastasıyım ve çok memnunum ilk doğumumu da onda yaptım 2 sene evvel herşey yolunda idi , hastanede gayet güzel bir hastane ilgililer ve temiz herşey yerli yerinde...yalnız ben sezeryan ile yapmak zorunda kaldım amma velakin hala doğru bir kararmıydı şüpheliyim normal doğum düşünüyorsanız sürecinizi çok iyi takip edin.doğumum haziran başında inşallah bakalım herkes için hayırlısı.

Merhaba arkadaşım, Fatma Nur hanım bana da şimdilik normal doğum yapabileceğimi söylüyor ama dediğin gibi bu süreci iyi değerlendirmek gerek, en bde normal doğum istiyorum çünkü hayırlısıyla bi aksilik çımakzsa tabii, sana da kolaylıklar dliyiorum, Allah yardımcın olsun :KK16:

bende cenrtal hospıtal basak hanımın hastasıyım..ıkız bebek beklıyorum.25. hafdamdayım..Başak hanım cok ılgılı,guleryuzlu bı doktor cok memnunum...ınsallah saglıklı bı sekılde bebklerımız dunyaya gelırler..

bende cenrtal hospıtal basak hanımın hastasıyım..ıkız bebek beklıyorum.25. hafdamdayım..Başak hanım cok ılgılı,guleryuzlu bı doktor cok memnunum...ınsallah saglıklı bı sekılde bebklerımız dunyaya gelırler..

Merhaba, bende bu forumdan bilgi edinerek Central Haspital Doktor Başak SEL Hanıma gittim bugün, hepinize çok teşekkür ederim. Ben bu kadar tatlı dilli, tane tane anlatan, insanın içini rahatlatan bir doktor daha görmedim.. Smear testi ve muayene yaptırdım, normalde çok korkarım ama eli çok hafif, her yaptığı hareketi anlattı, korkma şimdi ileri itiyorum vs..dedi, hiç bir acı hissetmedim, normalde çok kasılırdım...Bende gebelik planlıyorum 6 sonrası için, şimdiden tetkikleri yaptırmaya başladım, 3 senelik evliyim, solgar verdi folik asit günde bi tane, bir de kansızlık var bende kan ilacı yazdı, haftaya smear testi sonucunu almaya gidicem tekrardan. Fiyatları da güzel, hijyenik bir hastane, doktorum da iyi, şiddetle tavsiye ederim :)

sevgiler...

Central hospitalda normal doğum yapan var mı? Buraya daha önce yazan arkadaşlar ne yaptılar?

kimse doğum yapmadı mı yakın zamanda central hospital da

Yapanlar yazmıyor galiba. Ablamın bir arkadaşı orda yaptı ama tanımıyorum.
Geçen hafta eşimin arkadaşına gittik, tesadüf arkadaşının kardeşide takip için oraya gidiyormuş. Hatta aynı doktor.
Bu başlığı aktif kılmak lazım. Belki birileri görür ve doğum ile ilgili bilgi verir.

Yapanlar yazmıyor galiba. Ablamın bir arkadaşı orda yaptı ama tanımıyorum.
Geçen hafta eşimin arkadaşına gittik, tesadüf arkadaşının kardeşide takip için oraya gidiyormuş. Hatta aynı doktor.
Bu başlığı aktif kılmak lazım. Belki birileri görür ve doğum ile ilgili bilgi verir.

Benim üç arkadaşım orada doğum yaptı. Biri kendi isteğiyle, biri mecburi sezaryen oldu. Mecburi olanda bebek biraz büyüktü, doğuma üç hafta kala kalp ritminde sıkıntı gördükleri için bebeği aldılar. İyi ki almışlar çünkü bebek kaka yapmak üzereymiş anne karnında. Kendi isteğiyle sezaryen olan arkadaşım çocuk doktoru aynı zamanda. Doktoru dışarıdan olmasına rağmen yoğun bakım ünitesi iyi olduğu için bu hastaneyi tercih etti. Bir de yine doktoru dışarıdan olan bu hastaneyi tercih etmiş olan normal doğum yapmış biriyle tanıştım. Hepsi hastaneden memnun.
Ben de hamileliğimin 11. haftasından beri bu hastaneye geliyorum. Doktorumdan çok memnunum, ancak o da hamile olduğu için doğumu aynı hastaneden başka bir doktorla planlamaya başladık. Şimdiye kadar hep normal doğumu desteklediklerini söylüyorlar, gerek muayenelerde, gerekse verilen eğitimlerde.. Doğumuma az kaldı, muhtemelen senden önce doğum yapacağım. Koşuşturma içinde fırsat bulabilirsem kendi tecrübemi de yazabilirim :)
Yukarıda eğitimden bahsettim. Hastanede ücretsiz annelik ve gebelik eğitimi veriliyor. Babalar için ayrı, yine ücretsiz, bir eğitim daha var. Anne eğitimi gayet güzeldi, bu ay da eşim baba eğitimine katılacak :)

Benim üç arkadaşım orada doğum yaptı. Biri kendi isteğiyle, biri mecburi sezaryen oldu. Mecburi olanda bebek biraz büyüktü, doğuma üç hafta kala kalp ritminde sıkıntı gördükleri için bebeği aldılar. İyi ki almışlar çünkü bebek kaka yapmak üzereymiş anne karnında. Kendi isteğiyle sezaryen olan arkadaşım çocuk doktoru aynı zamanda. Doktoru dışarıdan olmasına rağmen yoğun bakım ünitesi iyi olduğu için bu hastaneyi tercih etti. Bir de yine doktoru dışarıdan olan bu hastaneyi tercih etmiş olan normal doğum yapmış biriyle tanıştım. Hepsi hastaneden memnun.
Ben de hamileliğimin 11. haftasından beri bu hastaneye geliyorum. Doktorumdan çok memnunum, ancak o da hamile olduğu için doğumu aynı hastaneden başka bir doktorla planlamaya başladık. Şimdiye kadar hep normal doğumu desteklediklerini söylüyorlar, gerek muayenelerde, gerekse verilen eğitimlerde.. Doğumuma az kaldı, muhtemelen senden önce doğum yapacağım. Koşuşturma içinde fırsat bulabilirsem kendi tecrübemi de yazabilirim :)
Yukarıda eğitimden bahsettim. Hastanede ücretsiz annelik ve gebelik eğitimi veriliyor. Babalar için ayrı, yine ücretsiz, bir eğitim daha var. Anne eğitimi gayet güzeldi, bu ay da eşim baba eğitimine katılacak :)

Teşekkür ederim cevap verdiğin için. Eğitim için başvurdum inşallah bu ay katılacağım. Daha sonrada eşimi göndereceğim. Benim doktorum Figen hanım, çok memnunum. Diğer doktorları sadece ismen biliyorum. Allah bebeğini sağlıklı, hayırlı , analı-babalı kucağına almayı nasip etsin. Doğumdan sonra eminim çok yoğun olursun ama fırsatın olursa benim için ya da oraya gitmek isteyen arkadaşlar için yorum yazarsan çok sevinirim. Kendine ve bebeğine iyi bak. :nazar::KK49::emir_bebek::nazar:

arkadaşlar ben gittiğim hastaneden memnun deilim hastane değiştirmeyi düşünüyorum central hospital hakkında iyi şeyler duydum ama doğum fiyatları nasıl pahalı mı acaba odalar falan ferah mı zira benim gittiğim hastanenin odalarını sevmedim çok bakımsız

Merhaba Central Hospital'da Aslı Alay Uğur ile doğum yapan var mı?
Varsa bilgi verebilir mi?
Normal mi Sezeryan mı
Nasıl geçti ne zaman oldu
Daha önce yazanlardan diğer doktorlarla bile olsa doğum yapıp hastane hakkında deneyimlerini paylaşanlar olursa sevinirim.

Bende fiyatlarını merak ediyorum. Muayene,normal,sezeryan fiyatları ne kadar?

canm ben figen hanıma gidiyorum .muayne 60tl .. normal 1850 sezryn 2500 falan dı galıba ama arayıp fiyatları sorablsn ... benden istenn testlern hepsini dışarda yaptrıyorum çunku onlarda orda pahalı

canm ben figen hanıma gidiyorum .muayne 60tl .. normal 1850 sezryn 2500 falan dı galıba ama arayıp fiyatları sorablsn ... benden istenn testlern hepsini dışarda yaptrıyorum çunku onlarda orda pahalı

Pahalı ya :KK43: Doğuran biziz kazanan onlar. Devlete de güvenemiyorum ki... Daha makul bir yer yok mu ya

Central Hospital Fatmanur Hacıbaloğlu ile doğum yapan var mı acaba? Hastaneden ve doktordan memnun kaldınız mı? bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

X