Güneş Gözlükleri Daniel klein marka gözlük..nasıl bir markadır ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
arkadaşlar daniel klein diye bir güneş gözlüğü markası var ve modelleri genelde 30 lira civarında..ancak bu markanın ürünlerinin ce onaylı ve uv filtreli olduğu ve alerjik madde içermediği söleniyor..bu marka gözlük kullanan var mı acaba ? gerçekten sağlıklı mı ?

arkadaşlar daniel klein diye bir güneş gözlüğü markası var ve modelleri genelde 30 lira civarında..ancak bu markanın ürünlerinin ce onaylı ve uv filtreli olduğu ve alerjik madde içermediği söleniyor..bu marka gözlük kullanan var mı acaba ? gerçekten sağlıklı mı ?

30 tl. lik bir güneş gözlüğü ne kadar sağlıklıdır tartışılır tabi..

daniel klein urunlerini nette araştır pahalı bir markadır.
o dışarda satılanlar original değil aynısı bendede var damla modeli.
gayet memnunum.
ama artık sizlerde ucuz diye dandik gormekten kurtulun bu pahalılık sevdalarından.

daniel klein urunlerini nette araştır pahalı bir markadır.
o dışarda satılanlar original değil aynısı bendede var damla modeli.
gayet memnunum.
ama artık sizlerde ucuz diye dandik gormekten kurtulun bu pahalılık sevdalarından.
Daniel Klein'in ürünleri pekte pahalı deil gözlükleri alışveriş sitelrnde indirime girdiğinde 20 tlye düşüyo ve çakma olduklarını sanmıyorum

Nerdeyse 1 gözlüğünü 3 yıldır kullanıyorum görüntü kalitesi olsun,sağlamlık olsun daha bu sene kulak kısımlarında ufak tefek deformasyonlar olmaya başlamış oda kabı olmadan çantama pat küt attığımdan ben çok memnunum bende 30 TL gibi bi fiyata almıştım. Patentli bir saat gözlük markası illa ün yapmış marka satan gözlükler mi sadece aynı kaliteyi sunar onu anlayamadım.30 TL diye sağlıksız damgası vurmak nekadar sağlıklı bilmiyorum. :KK51:

X