Bu çatal bıçak takınlarını nerden bulabilirim?

eminapolat

baba beni o kula gönder:)
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2011
714
0
Kızlar altın yaldızlı yemek takımı arıyorum,kataloglarda yemek takımlarının yanına hep altın kaplama çatal kaşıklar konmuş; bayıldımmmm.
Mağazalarda bulamıyorum bir türlü,gören bilen olursa paylaşır mı lütfen...

Eklentiler

• $yemek-takimi.jpg
    $yemek-takimi.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 1.714
  • $cosmos ll piece goldplated satin 89 parça.jpg
    $cosmos ll piece goldplated satin 89 parça.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 1.324
  • $images.jpg
    $images.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 508
Son düzenleme:
Hımmmm çok değişikkmişşş,ama böyle bir modeli henüz burda gördüm..Jumbonun reklamlarda çıkan bi çatal bıçak takımı var bende ona bayılıyorummmm......Avmlere falan baktınmı???Yemek takımları satan heryerde değişik tarzı olan yerlerde bulabilirsin belki...

Hımmmm çok değişikkmişşş,ama böyle bir modeli henüz burda gördüm..Jumbonun reklamlarda çıkan bi çatal bıçak takımı var bende ona bayılıyorummmm......Avmlere falan baktınmı???Yemek takımları satan heryerde değişik tarzı olan yerlerde bulabilirsin belki...

Mümkün olduğunca bakıyorum canım ama Mersin işte çok seçenek yok gibi..
En azından bir marka adı bulsam getirtirim,yabda internette satışı varsa haberim olsa ama bulamıyorum işte:26:

Kızlar altın yaldızlı yemek takımı arıyorum,kataloglarda yemek takımlarının yanına hep altın kaplama çatal kaşıklar konmuş; bayıldımmmm.
Mağazalarda bulamıyorum bir türlü,gören bilen olursa paylaşır mı lütfen...

tam olarak aynısı olmasa da aynı renkte takımları zara home da görmüştüm canım..

Mesaj yazan herkese teşekkür ederim...görmeden netten almak istemiyorum en iyisi zara home bulayım :) Mersinde adanada yok sanırım :KK25:

cemile mağazalarında royal premium markası altında bulabilirsin hatta google dan arat cemile store diye 3 4 model var komple altın rengi olarak...

bütünü değil ama üzerinde altın sarı desenleri olan 12 kişilik günlük çkb takımı aldım bende, sonra küçük bıcakları olmadığını fark ettim alırken nasıl dikkat etmediysem, sordum soruşturdum altın kaplama oluyormuş piyasanın çok üzerindeymiş ve sipariş üzerine yapıyorlarmış ancak bu tür ürünleri. yada nadir bulunuyor yani. seti tamamlasın diye sadece 12 adet bıçağı yaptrmak istedim 300 küsür fiyat dediler aman dedim kalsın olmasa da olur:)

X