"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

özellikle aşk hayatında:KK14:

evet çok gerçekleşti zaten o yuzden bu topiği açtım. baştaki yazıları okursan görürsün. aşk hayatımda ise isteyip de elde edemedeğim kimse olmadı. en uzak en imkansız kişiyi bile elde ettim. yurekten istemek yeterli

evet çok gerçekleşti zaten o yuzden bu topiği açtım. baştaki yazıları okursan görürsün. aşk hayatımda ise isteyip de elde edemedeğim kimse olmadı. en uzak en imkansız kişiyi bile elde ettim. yurekten istemek yeterli

bişe dicem ben bii ünlüyü seviyom yabancı da şimdi (Seviyom dediysem tanışmak yani erkek) çok isityorum olurmuki ama gerçekten çok

evet olmasını istediklerini yaz sakla. hatta unut gitsin onlar zamanı geldiğinde sıryala olacaklar

Oooooffff şu anda çıldıracağım. :KK43:((((
İsteyemiyorum. Hiç içimden gelmiyor dilek dilemek de dileklerimi yazmak da.
Napıcam peki bu durumda? :85::85::85::85:
Kendimi çok kötü hissediyorum bugün. :KK43:((((
İçimden gelmediği halde yazmak da bir şey ifade etmez di mi? :KK59::KK59:

az önce yaktım olumsuzluk kağıdımı , yakmadan önce son bi kez okudum ve yakarken içimden şu geçti '' su an hayatımı karartan tüm bu olumsuzluklar bir gün böyle kül olup gidecek'' hem de bunu moda girmek için yapmadım ilk defa gerçekten bundan emin olduğumu hissettim o anda . dilek kağıdıma da herşey olmuş ve o anı yaşıyormuşum gibi yazdım ama yazarken bile öyle imkansız geldi ki bi an , sonra neden imkansız olsun dedim kendi kendime .. ama bunu ister istemez hep yaşıyorum , bilinçaltımı ne kadar değiştirmeye çalışamda sürekli bişeyler içimde hayır canım imkansız diye konuşuyor. tabi her zaman değil ama zaman zaman yaşıyorum bu karamsarlığı . ama yinede mücadeleyi bırakmayacağım olumlu olmak konusunda .

Neyse ben de kendimi moda soktum bir şarkı açıp. :KK70:
Şimdi çok içten yazıp, isteyebileceğim.
biggrin2hw1.gif
angel2fw7.gif

ben suan dileklerim gercekleşmişçesine yazdım ve anlattım.:KK52: o kadar heyacanlandm ve o kadar mutlu oldum kiii :KK52: sanki birine mektupla anlatıyor gibiydim.
ve bunun yanı sıra mutsuz oldgm olayları yazıp sonuna hep mutsuzum dedim :KK59: ve az sonra plaja gidip yakomozn altında o kağıdı yakıp denize bırakcam . ve bırakırken hepinizden kuryuluyorum diye pmykürmeyi düşünüyorum :86:

Oooooffff şu anda çıldıracağım. :KK43:((((
İsteyemiyorum. Hiç içimden gelmiyor dilek dilemek de dileklerimi yazmak da.
Napıcam peki bu durumda? :85::85::85::85:
Kendimi çok kötü hissediyorum bugün. :KK43:((((
İçimden gelmediği halde yazmak da bir şey ifade etmez di mi? :KK59::KK59:

otur hayatında olumlu olan şeyler için allah şükür et. teker tker hepsi için ozaman mutlu olmaya başlarsın. dileklerini de yaz kalsın bir yerde

az önce yaktım olumsuzluk kağıdımı , yakmadan önce son bi kez okudum ve yakarken içimden şu geçti '' su an hayatımı karartan tüm bu olumsuzluklar bir gün böyle kül olup gidecek'' hem de bunu moda girmek için yapmadım ilk defa gerçekten bundan emin olduğumu hissettim o anda . dilek kağıdıma da herşey olmuş ve o anı yaşıyormuşum gibi yazdım ama yazarken bile öyle imkansız geldi ki bi an , sonra neden imkansız olsun dedim kendi kendime .. ama bunu ister istemez hep yaşıyorum , bilinçaltımı ne kadar değiştirmeye çalışamda sürekli bişeyler içimde hayır canım imkansız diye konuşuyor. tabi her zaman değil ama zaman zaman yaşıyorum bu karamsarlığı . ama yinede mücadeleyi bırakmayacağım olumlu olmak konusunda .

aferin bu işi kavradın sen

aferin bu işi kavradın sen

peki sende de oluyor mu bu ? yani tam '' herşey çok güzel olacak " dediğinde içinde garip bi yaratığın " çok beklersin , o seni sevseydi sunu yapmazdı , bunu nasıl sindireceksin ? imkansızki o döndüğünde coktaaan herşey unutulmuş olacak ".. vs. dediği olmuyor mu ? nasıl baş edebileceğim onunla? gerçi bi yol katettim bu konuda ama hala tam anlamıyla başaramadım onu öldürmeyi

kızlar beni üzen şeyleri dolunaya bakarak yazdım balkonda içeri girip kağıdı yaktım dışarı çıkıp dolunaya bakarak dua edecektim dolunay kaybolmuş önüne kara kara bulutlar çıkmış dolunay kaçmış benden:KK53:

Kızlar şu an tam vakti galiba, tam olarak ne yapmam gerek bu dolunay muhabbetiyle ilgili? Bir kağıda dileklerimi olmuş gibi yazmam mı gerek? Sonra o kağıdı saklayayım mı yakayım mı? Yazabilir misiniz acil?

otur hayatında olumlu olan şeyler için allah şükür et. teker tker hepsi için ozaman mutlu olmaya başlarsın. dileklerini de yaz kalsın bir yerde

Yok yok kendime geldim. Az önce iki sayfayı doldurdum. İçim umut dolu. Çok iyiyim şimdi. Aniden değişti ruh halim. Zaten her zaman şükrediyorum ve mutluyumdur ama kötü hissetmiştim kendimi niyeyse. :))) Oooohhh rahatladım. Çok iyi geldi yazmak. Gerçekten hayatımda varmış gibi yazdım çok hissederek. İnşallah yaşayacağım hepsini de, çok inanıyorum.
angel2fw7.gif

Kötü düşüncelerimi yazdım, yakmaya çalışıyorum kağıdı, bir türlü tutuşmuyor :KK1: Bu ne demek oluyor şimdi? :KK1::KK1:

X