"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

deniyorrum canım benim zaten artık içimden gelerek ağlayamıyorum bile galiba kalbimde bir yerlerde kötü düşüncelere olan ilgim birraz azaldı :) ama bunu bile kafama takıyorum niye ağlayamıyorum diye iyice dengesiz oldum :KK50:

:)) ağlayamıyosan daha iyi ya bol bol gül o zaman tatlıcığım , ben aklıma ne zaman kötü bişe gelse hemen aklıma beni çok güldüren bişeyi getiriyorum sonra ruh halim değişiyo hemen , sonra yine gelirse hemen şükretmeye başlıyorum , herşeyden önce sağlıgım için ellerim kollarım ayaklarım olduğu için mesela , diyorumki herşeyim sapasağlam Allahta izin verirse hiç bir şey önümde duramaz diyorum , o kadar iyi hissediyorum ki o zaman .

merhaba ... Bilge...

Bende son birkaç gündür pozitifim. Aklıma binbir türlü kötü düşünc egeliyor evet. Şu anda yapman gereken elnde olanlar iiçin şükretmen.

Zihninde kötü şeyler varsa. KAfanı boşaltman için bol dua etmelisin..

Yasin Süresini okuduğunda içinin rahtaladığına şahit olabilirsin.
Duların gücüne inanıyorsan mutlaka denemelisin

Zihnin pozitf hale geldimi Enerjin yüksek oldumu iyi şeylere odaklan..

MRb.kizlarr dolunay gelse biran öncee sabirsizlikla bekliyorum..
bazen bende ya....? gibi kötü düsüncelere kapiliyorum sonro topluyorum kendimi kovuyorum kotu dusunceleri aklimdan..
biliyorum oluca Allahin izniyle insallahhh:KK69:

iyi düşünmeye çalışıyorum

iyi düşüneceğim

merak ediyorum iyi olacak mı?

yanlış cümleler kuruyorsun ,Hepsinin içinde olumsuzluk ve odak eksikliği var.

İyi düşünüyorum

iyi olacak şeklinde cümleler kur.

sen kendınden emin olmazsan istemezsen evren neye vesele olsunda allah da ne versin. kendini kötü hissedince somalidekilere bak. sonra şükret bak o zaman nazıl pozitif oluyorsun. Hayatında olmayanlara değilde olanlara odaklan. bu mutlu olmana sebep olacakdır.

gülümse

odaklan

değiştir

yanlış cümleler kuruyorsun ,Hepsinin içinde olumsuzluk ve odak eksikliği var.

İyi düşünüyorum

iyi olacak şeklinde cümleler kur.

sen kendınden emin olmazsan istemezsen evren neye vesele olsunda allah da ne versin. kendini kötü hissedince somalidekilere bak. sonra şükret bak o zaman nazıl pozitif oluyorsun. Hayatında olmayanlara değilde olanlara odaklan. bu mutlu olmana sebep olacakdır.

gülümse

odaklan

değiştir

belki de sürekli olumsuzluk yaşamaktan kafamda yer etmiş. çok ihtiyacım var aslında pozitif düşünmeye

şu saatten sonra değiştiriyorum: iyi düşünüyorum,iyi olacak :nazar:

teşekkür edeim desteğin için :KK71:

sevgili arkadaşlar , galiba oturtmaya başladım ben bu işi , 2 hafta önce gözümde imgeleyemediğim şeyleri artık film izlercesine yaşayabiliyorum hayallerimde , bu büyük bi adım mıdırr??:KK69:

merhaba kızlar bütün sayfaları tek tek okudum ben de .Hem de rasgele rastladım topiğe.Mutlu oldum.Ben de çoğu zaman takıntı ve karamsarlıklarla boğuluyorum ama burada yazanları düşünücem ben de olacağına inanmıyorum kesin olack:KK66:.Secret kitabının e-kitabını buldum indirip okuyucam isteyenlere link verebilirim ama burdan paylaşım serbestmi bilmiyorum.Evrenden torpilim var kitabını da kesin alacağım kitaplar arasına ekledim bile.Herkese pozitif düşünceler dilerimmmmmm:81:

merhaba kızlar bütün sayfaları tek tek okudum ben de .Hem de rasgele rastladım topiğe.Mutlu oldum.Ben de çoğu zaman takıntı ve karamsarlıklarla boğuluyorum ama burada yazanları düşünücem ben de olacağına inanmıyorum kesin olack:KK66:.Secret kitabının e-kitabını buldum indirip okuyucam isteyenlere link verebilirim ama burdan paylaşım serbestmi bilmiyorum.Evrenden torpilim var kitabını da kesin alacağım kitaplar arasına ekledim bile.Herkese pozitif düşünceler dilerimmmmmm:81:

Canim ben kitabi aldim dün ama isten ve KK dan zaman olmadi henüz okumaya:KK9:

bende her zaman hayallerimde sevdiğimi yolda görmeyi hayal ederim hatta onla konustuklarımızı falann... uzakta yasıyor ve görüşemıyoruz ama inşallah allah banada nasip eder o günü... :) ayrıca süper konu açmışsınız tebriklerr :KK70: :KK19:

o kadar fazla kitap okudumki bunlarla ilgili bi ara sıyırıcam diye çok korktum :KK1: bide dolunay yapalım vakti zamanı gelsinde :KK1:

bende ilgiliyim bu konnuyla... eger odaklanabilirsem oluyor bişeyler

bu dolunay nedir?? acıklayabilirmisiniz?

kizlar hayal kurmakta bu isin bi parcasimi..Hayal kurmak zaten dusunmek degilmi..mesela ben hep erkek arkadasimla kavustugumuz gunlerin hayalini kuruyorum bi nevi dusunuyorum yani..
böylede ise yararmi??

canım sadece hayal kurmak yetmiyor tabi..
yoksa dunyada herkes saglıklı mutlu ve zengin olurdu

hayale odaklanman gerekiyor onu gercekmiş gibi yasayarak hayal etmen

mesela bir elma hayal ettin diyelim onun renigini seklini elindeki hissini ısırdıgında aldıgın tadı bile gercekmiş gibi ayrıntılaman lazım

ayrıca da hayal kurdum bole ayrıntılı bitti olmuyor... birdaha da o konuyla alakalı herhangi bir olumsuzluk aklından gecirmeden bu hayal için yarattıgın enerjiyi serbest bırakman gerekiyor...

su dolunayı biri anlatsa gecmişe baktım ama kafam karıstı :44:

canım sadece hayal kurmak yetmiyor tabi..
yoksa dunyada herkes saglıklı mutlu ve zengin olurdu

hayale odaklanman gerekiyor onu gercekmiş gibi yasayarak hayal etmen

mesela bir elma hayal ettin diyelim onun renigini seklini elindeki hissini ısırdıgında aldıgın tadı bile gercekmiş gibi ayrıntılaman lazım

ayrıca da hayal kurdum bole ayrıntılı bitti olmuyor... birdaha da o konuyla alakalı herhangi bir olumsuzluk aklından gecirmeden bu hayal için yarattıgın enerjiyi serbest bırakman gerekiyor...

su dolunayı biri anlatsa gecmişe baktım ama kafam karıstı :44:

hayallerimi ztn hep gercekmisim gibi kuruyorum,bazen hayalin icinde yasiyormusum gibi hissediyorum kendimi:KK52:
dolunay 12 eylül canim..pozitif dusuncelerini,olmasini istediklerini bir kagada yaziyorsun sanki olmus gibi.
mesela evlenmek istiyosun diyelim *Evlendim,cok mutluyum - die yazicaksin isteklerin gerceklesmis gibi.
bir kagadada negativ dusuncelerini yazicaksin ve dolunay gunu yani 12eylül gunu negativ dusuncelerini yazdigin kagadi yakicaksin,ve tum olumsuzluklari aticaksin kafandan
sadece olumlu dusuncelerinin yazili oldugu kagat kalicak aklinda,sadece olumluya odaklanicaksin..

Benim anladigim kadariyla böyle yapilicak,yanlis aktardigim birsey varsa duzeltin lutfen:KK16:

kizlar hayal kurmakta bu isin bi parcasimi..Hayal kurmak zaten dusunmek degilmi..mesela ben hep erkek arkadasimla kavustugumuz gunlerin hayalini kuruyorum bi nevi dusunuyorum yani..
böylede ise yararmi??

Tabi ki işe yarar. Ben daha önce de yazmıştım buraya. Hayalini bıkıp usanmadan kafamda canlandırdığım bir olayın mekan olarak bile aynısı yaşadım ve şok oldum. Hayal kurmak çok çok önemli.

Son düzenleme:
X