"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

bu tür şeyler benim de başıma geliyordu daha önce ama çekim yasasında bunun da açıklaması var . şöyle söyliyeyim , çekim yasası der ki evren senin düşüncelerinin niyetine bakmaz onları daha çok kelime bazında ve enerji olarak algılar .yani "kalemim bozulursa" dediğin zaman içinde bozulmak sözcüğü geçtiği için kaleminin bozulmasını istek olarak algılıyor . bu durumda ne yapmak gerekiyor , bir şey isterken yada birşey yaparken olumsuz ihtimalleri kafandan geçirmemen gerekiyor hiç bir şekilde . secret belgeselinde şöyle bir örnek vardı , diyordu ki insanlar savasa hayır diye bagırdıkca evren savaşı çeker her nekadar karşı olsalarda , bnu yerine barış olsun barışa evet demek gerekiyor ki barışı çekelim :KK66:

haklısın galiba evren sadece ne söylediğine bakıyor onun için iyi şeyler düşünmeliyiz ki iyi olsun teşekür ederim açıklaman için :)

olumlu düşünmeye çalışırken bazen ne düşüneceğimi şaşırıyorum..

Gün içerinde aklıma bin bir fikri geliyor.. kötü düşüncelerime bazen engel olamıyorum...

Aklıma kötü olasıklar geliyor...

olasılık hesabı yapmak istemiyorum..

olumlama ve pozitif düşünmeye çalışıcam...

buraya yazınca daha etkili olucak sanırım..

1- İşimde çok yükselmek, iyi kar elde etmek ve babamın yüzünü güldürmek istiyorum.
2- Sevdiğimin hep yanımda olmasını mutlu bir yuva kurmayı istiyorum.
3-Sevdiklerimin dertlerinin tasaların bir mucizeyle yok olmasını istiyorum.
4-Abimin devlet memuru olmasını istiyorum... Mutlu bir yuva kurmasını istiyorum.

Gün içerinde aklıma bin bir fikri geliyor.. kötü düşüncelerime bazen engel olamıyorum...

1- İşimde çok yükselmek, iyi kar elde etmek ve babamın yüzünü güldürmek istiyorum.
4-Abimin devlet memuru olmasını istiyorum... Mutlu bir yuva kurmasını istiyorum.

anladığım kadarıyla sende ailene çok düşkünsün umarım tüm güzell dileklerin bi an önce gerçekleşir:KK42::KK3::KK16:

Zaten yazarak daha rahat edersin. Bak sana ne diyeceğim.13 ağustos cumartesi gecesi dolunay var. olmasını istediğin şeyleri bir kağıda yaz ve sakla ,hayatındaki olumsuzlukları yada kötü giden herşeyi başka bir kağıda yaz. olumsuzlukların olduğu kağıdı yak çıksın gitsin . diğer isteklerin olan kağıdı ise sakla ve nasıl olacağını hiç düşünmeden kalsın bir kenarda. Gör bak nasıl dileklerin zamanla olacak

Zaten yazarak daha rahat edersin. Bak sana ne diyeceğim.13 ağustos cumartesi gecesi dolunay var. olmasını istediğin şeyleri bir kağıda yaz ve sakla ,hayatındaki olumsuzlukları yada kötü giden herşeyi başka bir kağıda yaz. olumsuzlukların olduğu kağıdı yak çıksın gitsin . diğer isteklerin olan kağıdı ise sakla ve nasıl olacağını hiç düşünmeden kalsın bir kenarda. Gör bak nasıl dileklerin zamanla olacak

gerçekten olur mu ? :26:

kızlar size bugün olan birşeyi anlatmak istiyorum.
babannem 4 gün önce belinin çok ağrıdığından dışarı bile çıkıp gezemediğinden dem vuruyordu.
bende babanne 'sana öyle bi karışım vericem ki, hiçbirşeyin kalmayacak dedim'
çok umutlandı ve bunu birkaç defa tekrar ettim beynine kazınsın karışımı içtikten sonra birşeyi kalmasın diye.
evde kendim ballı bi karışım yaptım ama ağrı kesiciyle uzaktan yakından bi alakası yok. verdim 3 gün boyunca yedi ondan.
bugün baktım ki ayaklanmış dışarı bile çıkmış.
bilinçaltına yerleştirdim onu yedikten sonra ağrının geçeceğini her an tekrarladım ve geçti. ağrı kesiciyle alakası olmayan basit bi karışımla hemde.

Son düzenleme:
babannem 4 gün önce belinin çok ağrıdığından dışarı bile çıkıp gezemediğinden dem vuruyordu.
çok umutlandı ve bunu birkaç defa tekrar ettim beynine kazınsın karışımı içtikten sonra birşeyi kalmasın diye.
evde kendim ballı bi karışım yaptım ama ağrı kesiciyle uzaktan yakından bi alakası yok. verdim 3 gün boyunca yedi ondan.
bilinçaltına yerleştirdim onu yedikten sonra ağrının geçeceğini her an tekrarladım ve geçti. ağrı kesiciyle alakası olmayan basit bi karışımla hemde.

süper ya bayıldım valla , bende anneme yapıyım böyle bişey :)

ya bende yapayım bunu , bu konuda yaşadığın bi deneyim varsa paylaşırmısın??

Olumlama yaparken kesinlikle "istiyorum" dememek gerekiyor ama.

Olumlamalar, rastgele hazırlanamaz. Kelimesi kelimesine özenle seçilmelidir. "Olacak, yapacak", "istiyorum", "Herşeyerağmen" gibi kelimeler KULLANILMAMALIDIR

OLUMLAMA NASIL YAPILMAZ

SE-SA eki;
Eğer çok Param olursa Mutlu olurum

Bu kalıp sizin hiç bir zaman mutlu olma becerisine sahip olamadığınızın ifadesidir. Çünkü mutluluğun sonucu bir şarta bağlıdır.

MELİ-MALI
Güçlü Olmalıyım

Zorunluluk öğesidir. Şimdiki zamanda güçsüz olduğunuz gerçeğini bilinçaltınıza verirsiniz.

ECEK-ACAK
Herşey çok güzel Olacak

Bu kalıp sizin isteğinizi hep geleceğe erteleyecektir.

Bu tür örnekler çok. :)) Hatta biri de antidepresan kullanmak isteyen sevgilisine tamam beraber kullanalım, ben de istiyorum deyip vitamin hapı almış. Sevgilisi de antidepresan diye içip kendini çok iyi hissediyormuş. Bu topiğe yazılmıştı bu galiba. Tamamen psikolojik bir durum yani. Beynin inandığı şey oluyor.

Peki olumsuz olan, istemediğimiz şeyleri yazdığımız kağıdı yazdıktan hemen sonra mı yakacağız,bir de Cumartesi

gecesi mi yakacağız?

Bir de olmasını istediğimiz şeyleri yazarken kullanacağımız dil nasıl olmalı?

.........olsun istiyorum,olmalı,olacak mı demeliyiz,hangi şekilde yazalım?

Ben istediğim şeyleri isterken ALLAHın adını da telafuz ediyorum doğal olarak,çünkü sanki O'nun adını anmadan

O'ndan istemek garip geliyo ne bileyim,evrenden istiyorum demek şart mı?
:KK53:

Peki olumsuz olan, istemediğimiz şeyleri yazdığımız kağıdı yazdıktan hemen sonra mı yakacağız,bir de Cumartesi

gecesi mi yakacağız?

Ben istediğim şeyleri isterken ALLAHın adını da telafuz ediyorum doğal olarak,çünkü sanki O'nun adını anmadan

katılıyorum sana :KK1::KK31::26:

Olumlama yaparken kesinlikle "istiyorum" dememek gerekiyor ama.

Olumlamalar, rastgele hazırlanamaz. Kelimesi kelimesine özenle seçilmelidir. "Olacak, yapacak", "istiyorum", "Herşeyerağmen" gibi kelimeler KULLANILMAMALIDIR

OLUMLAMA NASIL YAPILMAZ

SE-SA eki;
Eğer çok Param olursa Mutlu olurum

Bu kalıp sizin hiç bir zaman mutlu olma becerisine sahip olamadığınızın ifadesidir. Çünkü mutluluğun sonucu bir şarta bağlıdır.

MELİ-MALI
Güçlü Olmalıyım

Zorunluluk öğesidir. Şimdiki zamanda güçsüz olduğunuz gerçeğini bilinçaltınıza verirsiniz.

ECEK-ACAK
Herşey çok güzel Olacak

Bu kalıp sizin isteğinizi hep geleceğe erteleyecektir.

Bu tür örnekler çok. :)) Hatta biri de antidepresan kullanmak isteyen sevgilisine tamam beraber kullanalım, ben de istiyorum deyip vitamin hapı almış. Sevgilisi de antidepresan diye içip kendini çok iyi hissediyormuş. Bu topiğe yazılmıştı bu galiba. Tamamen psikolojik bir durum yani. Beynin inandığı şey oluyor.

O zaman oturup tekrar düşüneyim. bu cümleler çıkınca ben nasıl olmulama yapcam.:44:.

1- Çok param var. Çok işim var...
2-Abim devlet memuru evli çocuklu ve mutlu
3- Sevgilimle evlendim çok mutluyum :KK70:
Acep bu olur mi ki :KK70:
:KK64:

bana da çok olur çoookk..
hatta hep söylerim anneme filan neden korktuğum herşey aşıma gelir diye..
ama nedense hep iyi değilde kötü düşündüğüm şeyler başıma gelir
biraz da sulu gözlüyümdür ben daha bşy belli belli olmadan sanki olacaüından eminmiş gibi oturur ağlarım
annem de hiç iyi değil böyle ağlamaların ağlamak ağlamayı getirir bak der..
en basitinden şu geldi başıma..
erkek arkadaşımla daha okul yıllarındayız benim okulum bitmişti daha doğrusu onun 1 yılı daha vardı
ingilizce onun için şarttı..
etrafındaki bütün arkadaşları okul bitimi yurt dışına eğitime gidiceklerdi
ben hep sorup dururdum sen de gidicen mi gidiceksin biliyorum
yok derdi gitmicem
ama ben evde hep ağlardım
biliyorum gidicek bida gelmicek orda iş bulucak
artık yurt dışıyla kalkar yurt dışınla yatardım
sonra bigün dank korktuğum başıma geldi
aşkım bende gitsem ikimiz içinde iyi olucak dedi
dünyam başıma yıkıldı tabi
ortada bşy yokken sürekli ya giderse ya ya giderse diye ortada ağlaya ağlaya
korktuğumu başıma getirdim
çok üzüldüm çok ağladım
ama sonunda gitmedi o ayrı:))))
ama onun üzüntüsü bile yetti başıma gelmiş kadar oldu
hep böyleyim ben hep hep kötü düşünüyorum ya şöyle olursa ya böyle olursa diye sonrada başıma geliyor iyi düşünsem iyi olurmu inanın bilmiyorum çünkü iyi düşünemiyorum hep bi vesvese var içimde

Ben ne zaman kötü düşünsem elimi ayağımı feci şekilde bir yerlere çarparım :KK53:

gecesi mi yakacağız?

nil hadi seni bekliyoruz biraz daha aç konuyu yarın yaparız ,,,,

yani bu bi nevi hırırellez gecesi, istediğin şylerin resmini çizersin dışarıya asarsıın ya onun gibi b,işey mi,,,

gecesi mi yakacağız?

dolunayın olduğu gün bunları yap. olumsuzları yak olumlu yazdıklarını sakla. bunu her dolunayda yap. Olmasını istedğin şeyleri olmuş gibi düşünüp yaşıyormuş gibi yaz.

param var
mutluyum
kocam beni seviyor
işimden mutluyum gibi

herşeyi zaten allahtan istiyorsun evreni de yaratan allah.

dolunayın olduğu gün bunları yap. olumsuzları yak olumlu yazdıklarını sakla. bunu her dolunayda yap. Olmasını istedğin şeyleri olmuş gibi düşünüp yaşıyormuş gibi yaz.

param var
mutluyum
kocam beni seviyor
işimden mutluyum gibi

herşeyi zaten allahtan istiyorsun evreni de yaratan allah.

nil sana bişey sorucam sen bütün bunları nerden biliyosun,, bunun üzerine eğitim falan mı aldın yoksa,,,

nil hadi seni bekliyoruz biraz daha aç konuyu yarın yaparız ,,,,

yani bu bi nevi hırırellez gecesi, istediğin şylerin resmini çizersin dışarıya asarsıın ya onun gibi b,işey mi,,,

dolunay ayda bir kere oluyor. her ay bunu tekrarlayabilirsiniz. burada yazmanın amacı daha iyi odaklanmak. olumlu şeyleri yaşıyormuş gibi yazıp kağıdı kaldır bir yerde sakla. hatta onu unut. evreni sen sekreter olarak kullanacaksın o ada allahın izniyle yazdıklarını gerçekleştirmek için çalışacak. Sen aman oldumu olmayacakmı diye düşünmediğin sürece o yazdıkların bir bir gerçekleşecek. istediğin herşey olacak. Yeterki yazdıklarını içten iste ve yaşıyormuş gibi düşün olmayacak mı diye vesvese yapma. Egon seni olmayacak gibi düşüncelere sokarsa odağın olmayacak şekline dönüşecektir. Sen egondan kurtulmak için bunları yapmadan önce otur allaha hayatında yaşadığın olumlu şeyler için şükür et. şükrettikçe rahatlıyacaksın ,kalbin huzur dolacak. Bu şekilde egonda rahatlayıp senden uzak duracak sen olumlu şeyler düşünmeye başlayacaksın. o sırada oturup dilekleri kağıda gerçekleşmiş gibi yaz.

koltuk almak istiyorum değilde, yeni koltuklarım var
sınavı geçmek istiyorum değilde sınavı geçtim
sevgilimden daha çok ilgi bekliyrorum değilde sevgilim bana daha çok ilgi gösteriyor

olumsuzluları ise ayrı bir kağıda yaz ve yak. bırak hayatından çıksın gitsin

sevgiler

X