En Güzel Ask Sözleri

Destan35

Bir Dü$-tüK KıRıLdık
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.819
4
Allah gücü erkege güzelligi kadina vermis ne varki her seyi yenen güc güzellige yenilmis.:eek:klava:

Kücükken cikolata icin agliyordum,simdi ise senin icin.:çok üzgünüm:

Birgün seni unutursam askimin kücüklügüne degil caresizligimin büyüklügüne inan.

Ömrüm seni beklemekle gececekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bilki seni oradada bekleyecegim.

Bana birgünün 24 saat,bir saatin 60 dak.ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi.:çok üzgünüm:

Cok cekti yüregimiz hep olsun dedik.Ama kalbimizdeki sevdayi biz yenemedik,hep beraberligimizde uzak durup icimizi yedik.Sevdayi böylemi ögrendik biz.

Bir ilk gibi yasayacagim icimde kalan son sevgi parcasini seninle sakin ayrilmayalim askim ölsem bile ellerinde.:teselli:

Dünde, bugünde, yarinda yüreginde yüregin kadar yanindayim kendini yalniz hissettiginde elini yüregine koy ben hep oradayim.

Sen bana bakma ben senin baktigin yerde olurum.

Seni cok özledim seni her özledigimde kalbime bir yildiz cizdim.Seni ne kadar özledigimi bilmek ister misin?Sayende bir gökyüzüne sahibim canim.

Insanlar tanidim yildizlar gibiydiler,hepsi gökteydi,hepsi parliyordu ama ben seni günesim sectim ve bir günes icin bin yildizdan gectim.

Benim icin insanlar ikiye ayrilir; sevdiklerim ve digerleri, sevdigim insanlarda ikiye ayrilir; cok sevdiklerim ve digerleri, cok sevdigim insanlarda ikiye ayrilir; SEN ve digerleri.

Biri var uzaklarda haykiriyor, biri var uzaklarda seni özlüyor,biri var uzaklarda seni sensiz yasamaktan korkuyor,biri var uzaklarda SENI COK AMA COK SEVIYOR.

Haritalara bakiyorum evin yok,sözcüklere bakiyorum adin yok,kendime bakiyorum seni görüyorum,cünki benden baska yerin yok.:teselli:

Bu gece rüyama gir gizlice,beni sar öp kokla iyice son kez isyanlar savur küfret güzelce ve sonra cek git kahrolasi hayatimdan sinsice.

Seni unutmak icin and ictim gözlerin geldi aklima vazgectim.

Bugün seni dünden cok yarindan az sevecegim.

Seni ben degil gözlerim secti,onlar sevdi onlar begendi sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin.senağlama

Gözleri uzakliklar degil bazende göze alamadigimiz yakinliklar aglatir.senağlama

Sen seni sevemeyeni göremeyecek körsen o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Seni benim kadar sevenler sana benim kadar hasret kalsinlar.

Ölmek dünyada unutulup gitmekmis,ölmek bir kefen giymekmis,ölmek o soguk o korkunc ve o karatopraga girmekmis..Yok be askim asil ölmek "SENSIZLIKMIS"

Adini kalbime askla kazimistim bosver aldirma belki birgün silerim,güzel bir rüyayi gercek sanmistim seni sevdigim icin özür dilerim.Çok üzgünüm çoook

Sev öyle sevki kalmasin sende gurur gururrun basladigi yerde ask izdirap olur.

Hep beni kimse sevmiyorki derdin hep usulcacik dokunup yüregine ben demek isterdim.:teselli:

Bana dünya yuvarlaktir derdin eger dedigin dogruysa neden geri dönmedin.

Kalbimde arama eski yerini sen gözümde akan sele karistin.

Git dedigin yer mi uzak yoksa sen mi?senağlama

Sana en muhtac oldugum su anda gel yasamak olsanda gel ölüm olsanda gel.

kımdi gıden kımdı kalan gıdenmı suçludur herzaman aslında gıden deıl kalandır terk eden gıdende buyuzden gıtmıştır zaten arkadaşalr en sevdığım soz

Eleştirme beni,beğendiysen takdir et..Hoşuna gitmiyormuyum kafana takma s..et..!
Doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var her gördüğümü insan zannediyorum.

Fedakar Olan Gönülden Sevendir Yürekli Olan Kendini Bilendir Mutlu Olan Yaşamayi Sevendir Unutmayan Bir Sevgili Bir ömre Bedeldir...

Gecemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen gecemidir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.Çok üzgünüm çoook

kimse görmedi canın gittiğini bedenden;ben gördüm ellerimle uğurladım sen değil canımdı giden.....!!!
buda benden olsun kızlar..

X