Ankara Koru Hastanesi'nde doğum yapan var mı ???

doğumun şekli ne olursa olsun 1 gün kalınıyormuş hastanede.çok extra bir durum olursa ona dr nuz karar verir dediler.kendi kişisel eşyalarınız ve bebek için bez ve giyim eşyası haricinde hiçbirşey istemediler.biberon veya mama kesinlikle getirmeyin dediler..gerekirse onlar veriyormuş.ücrete gelince onu dr.nuzla görüşün dediler.songül hnm.ayrılmış ümit bey oradaymış..öğrenebildiklerim bu kadar.odaları göremedim ama doğum servisi katı gayet sakin ve temizdi.hemşirelerde çok güleryüzlü ve samimilerdi.heyecanla bekliyorum..:KK49:

Gebeliğimin 17. haftasındayım. Aydan Hoca tarafından takip ediliyorum. Daha çok erken olduğu için ücret ve hastane konusunu konuşmadım ama merak da etmiyor değilim. Bir arkadaşım Ankara Üniversitesinden bir profesöre gidiyor, doğum için 4.500-TL istemiş (hastane parası hariç). Korunun hocaları isteyecek acaba?

7 ocakta doğum yaptım.normal beklerken sezaryen oldum.3.800 toplam ödediğim.hastanede personel sıkıntısı vardı,sadece 1 gün kalıyorsun birçok hast.de 2 günmüş!!bu çok önemli bir noktaymış kim ne derse desin.sırf oda boşalsın diye yapıyorlar..ufak bir örnek vereyim:part tıme çalışan yeni işe girmiş bir hemşire sezeryan öncesi hazırlanırken damarı bulamadı elim davul gibi oldu allahtan bebek hemşiresi geldi kurtardı beni o ara...yani bana göre hastanede iş yok..servis ebeleri ve hemşireleri gayet iyi ama yoğun olunca yetişemiyorlar sanırım sorun bu.....bu kadar paraya 2 gün kalacağım ve daha konforlu bir hast.bulabilirdim.ben normal olur diye acil durumda hast. gittiğimde sıkıntı çekmemek için dr.mun önerisiyle tercih ettim.benim doktorum prof.Mehmet Erdem di...doktorumu tek geçerim!!:KK16::KK16:tekrar doğursam hast.farklı olabilir ama kesinlikle yine:KK9: MEHMET ERDEM:KK9: derim..çok ilgilendi sağolsun...kendimi güvende hissettimki bu çoook önemli.doğum ekibide çok iyiydi.dr.Adnan bey yeni başlamış hastaneye o da süppper bi dr.çok memnun kaldım..yani diyeceğim şu ki hastanede iş yok bence ama doktorları çok çok çok iyi!! hastanenin çocuk doktorları ve hemşireleride gayet iyi..pediatride biraz fiziksel sıkıntı var sadece gidenler bilir yer mekan çok dar ayakta bekliyorsunuz falan bunlar olumsuz şeyler.bence hastane en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulmalı..söyleyeceklerim bu kadar...doktorları için tercih edilir hastane.!!!!herkese sağlıklı doğumlar dilerim..:))

dürüst olarak söylemek gerekirse buraları takip etmek gerçekten gereksizmiş derlerdi inanmazdım.farklı konularda olabilir ama doğum öncesi buralarda zaman harcamayın derim..iki şey çok önemli önce sonuna kadar güvenebileceğiniz doktorunuz olsun ikincisi doğum sonrası yanınızda yapılacaklar konusunda tecrübeli biri olsun..gerisi inanın boş!!!hastaneyi ben beğenirim diğeri beğenmez;bana olumsuzluklar denk gelmiştir başkasında herşey çok iyi gitmiştir bunlar değişir...zaten gözünüz bişey görmüyormuş o anlarda...ben doğuma kadar hergün buraya neler yazacaklar diye bakıyordum şimdi çok gülüyorum kendime boşuna araştırmışım:KK1::KK1:herşey o gün belli olacak emin olun yaşayana kadar hiçbirşey düşünmeyin araştırmayın kafanıza takmayın...

Ben de Ümit Bey'e gidiyorum ve çok memnunum... İnşallah doğumdan sonra da yazarım ama daha 1-2 haftamız var :)

Bende 15 kasım 2011de Koru hastanesinde epidural sezeryenla üçüzlerimi dünyaya getirdim..benim drum Aydan hocaydı durumum riskli olmasına rağmen herşey çok mükemmel geçti gerek hastane gerek hastane personeli herşeyden çok memnun kaldım...Aydan hoca zaten mükemmel bir dr söylemeye gerek bile yok ümit beyde ilgilendi ben ordayken benimle oda çok iyi bir doktor..ben toplamda 3 gün kaldım bebeklerim 1 gün küvözde takip edildi toplam 5500 lira ödedik ama fatura daha kabarıktı Aydan hocam bu konuda bize çok yardımcı oldu...çocuk dr Gülcan hanım vardı ben doğum yaptığımda ondanda memnun kaldım...kısaca ben Koru hastanesinden memnun kaldım...tabi bu kişiden kişiye değişir ...

Bende 15 kasım 2011de Koru hastanesinde epidural sezeryenla üçüzlerimi dünyaya getirdim..benim drum Aydan hocaydı durumum riskli olmasına rağmen herşey çok mükemmel geçti gerek hastane gerek hastane personeli herşeyden çok memnun kaldım...Aydan hoca zaten mükemmel bir dr söylemeye gerek bile yok ümit beyde ilgilendi ben ordayken benimle oda çok iyi bir doktor..ben toplamda 3 gün kaldım bebeklerim 1 gün küvözde takip edildi toplam 5500 lira ödedik ama fatura daha kabarıktı Aydan hocam bu konuda bize çok yardımcı oldu...çocuk dr Gülcan hanım vardı ben doğum yaptığımda ondanda memnun kaldım...kısaca ben Koru hastanesinden memnun kaldım...tabi bu kişiden kişiye değişir ...

Koru'nun meşhur üçüzleriii :) :nazar::nazar: internet sitelerinden de hep bakıyodum çok tatlılar maşallah...
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin..
Bize de tez zamanda sağlıkla kavuşmak nasip etsin :)

Koru'nun meşhur üçüzleriii :) :nazar::nazar: internet sitelerinden de hep bakıyodum çok tatlılar maşallah...
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin..
Bize de tez zamanda sağlıkla kavuşmak nasip etsin :)

hayırlısıyla önce Allahın sonra Aydan hanımın yardımıyla ben de üçüz annesi olacağım. begümün bebeklerine arkadaşlar geliyor...

hayırlısıyla önce Allahın sonra Aydan hanımın yardımıyla ben de üçüz annesi olacağım. begümün bebeklerine arkadaşlar geliyor...

Allah sağlıkla kavuştursun bebişlere... Sizlerede kolay bi hamilelik nasip etsin... Biz bi taneyi taşırken of pof diyoruz üçüz annelerine gıpta ediyorum gerçekten helal olsun...
Aydan Hocanın namını duymayan yok gerçekten çok iyi bi doktor. Biz de Ümit Hocaya gidiyoruz çok memnunuz sağolsun o da çok iyi bir hoca...
Koru anneleri giderek artıyooo :) :nazar:

Ben de korunun sitesinde gördüm üçüzleri,çok tatlılar gerçekten,maşallah diyeyim hemen.Bir üçüz daha geliyor ne güzel,inşallah onların da fotoğraflarını görürüz.Ümit Bey ve Adnan bey ikisine de çok iyi diyorlar,ben Ümit Bey e gittim birkez,gerçekten çok nazik,kibar ve bilgili bir doktor,Muş ta başhekimken Aydan hanımları kıramayarak istifa edip gelmiş,eski hastaları hala onu arıyor.Adnan Bey e giden var mı?

Arkadaşlar Aydan Hanım Koru Hastanesin de Kadın doğum doktorumu birde muayene ücreti ve tahliller ne kadar devlet memuruna bu konu da yardımcı olursanız sevinirim...

Aydan Hanım ve eşi o hastanenin kurucularından,kendi muayenehaneleri o hastanenin karşısındaymış,ücretleri 250 diye biliyorum.Hastanenin doktorlarına gidersen sosyal güvencen varsa 32 tl fark ödüyorsun,tahlilleri de sen karşılıyorsun,mesela ben birkaç hormon tahlili için 120 ödedim.Hastanenin doktorlarına doğum veya sezaryen yaptırırsan 3000 tl,ama Aydan hanım veya diğer Ahmet ve Mahmet Erdem beylerle doğuma girersen ücret daha yükseliyor çünkü hastaneye ayrı,doktora ayrı ödeme yapılıyor.

Canım tahlilleri devlet karşılamıyor mu ? ben bu konuda çok bilgim yok da o yüzden araştırma yapıyorum

Bildiğim kadarıyla %30 unu devlet %70 i sen karşılıyorsun.

Koru da rutin testlere para alınmıyo kan idrar şeker ölçümleri vs... bazen çok az 6-7 tl çıkıyo.. ama detaylılar da 110-120 tl arası tutuyo.. ben en fazla tam kan vitamin D idrar kültürü bir arada vermiştim o zaman 112 tl tutmuştu.. bir de taramalarda sanırım detaylı alınıyo ama ben oraya başladığımda taramalarım bitmişti...

Koru da rutin testlere para alınmıyo kan idrar şeker ölçümleri vs... bazen çok az 6-7 tl çıkıyo.. ama detaylılar da 110-120 tl arası tutuyo.. ben en fazla tam kan vitamin D idrar kültürü bir arada vermiştim o zaman 112 tl tutmuştu.. bir de taramalarda sanırım detaylı alınıyo ama ben oraya başladığımda taramalarım bitmişti...

Melyche çok uygun fiyatlar vermişsin,ben t3 t4 tsh prolaktin progesteron 120 ödedim.Sen orda hangi doktora gidiyorsun?

Melyche çok uygun fiyatlar vermişsin,ben t3 t4 tsh prolaktin progesteron 120 ödedim.Sen orda hangi doktora gidiyorsun?

Canım ben Ümit hocaya gidiyorum.. dediğin tahlillerde 110-120 çıkıyo doğru.. bu benim az verdiklerim rutin testler yani gebelikte ilk aylarda kan ve idrar alınıyo ya onlar çok detaylı olmuyo zaten yarım saatte sonuç çıkıyo o yüzden herhalde çok pahalı değil.. bi de şeker ölçümü için çok para vermedik o da 30. haftada falan yapılmıştı sanırım.. sen hangi hocaya gidiyosun?

X