Ankara Koru Hastanesi'nde doğum yapan var mı ???

Ben 19 ocakta doğum yaptım.elvankentte oturduğumdan bebek için gidip gelmesi zor oluyo. sadece ilk kontrollerinde koruya gittik.bende de hamilelik ve doğumla ilgili aynı hisleri bıraktılar.bu tesadüf olamaz onların tecrübesinden başarısından kaynaklanıyor.5.günde kontrole gittiğimde bile öyle moral verdiler ki o gün ilk defa sütüm yetmişti oğluşuma.
doğum sırasında anestezi uzmanı çocuk doktoru Songül hanım Aydan hanım ve hemşireler vardı.

al bir ortak nokta daha bende elvankentte oturuyorummm.. evet ev hastaneye uzak ama cocuk drundan da çok memnunum kopamıorum valla.

valla teşekkür ederim hepinize çok rahatladım bir süredir bakamamıştım foruma inanılmaz bulantı,baş dönmesi,yemek yiyememe sendromundayım birdenbire başladı kafamı kaldıramıyorum:120: umarım en kısa zamanda geçer...

valla teşekkür ederim hepinize çok rahatladım bir süredir bakamamıştım foruma inanılmaz bulantı,baş dönmesi,yemek yiyememe sendromundayım birdenbire başladı kafamı kaldıramıyorum:120: umarım en kısa zamanda geçer...

ooo başladı demek Allah yardımcın olsun ama en az 12. haftaya kadar çekersin canım olsun sonucunu düşününce herşeye değer bunu yaşadığın için bile şükret çünkü sebebi güzel :KK34:

merhaba arkadaşlar
Aydan hocanın hastasıyım, doğumu aydan hoca koru da yaptırırsa toplamda hoca ve hastane masrafları 5000 lirayı buluyomuş dün eşime biri sölemiş doğrumudur acaba, doğum yapan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim daha erken olduğu için hocaya soramadım

ben de sizinle aynı durumdayım. muhtemelen ahmet erdem hocaya gidicez. ahmet hoca gazi'de hasta bakmıyormuş, doğumları koru'da yapıyormuş diyorlar ama net bilgi edinemedim bu konuda.

sizin bebeğiniz kaç haftalık?

canım ben ahmet hocanın hastasıydım şuan 10+3 haftalık gebeyim.. daha 2 hafta önce gittim.. artık gebelik takibi yapmıyorum gazide dedi

koru hastanesinin karşısına muayenhane açmış orda yapıyorum dedi.. koru hastanesini aradık orda da bakmıyormuş gebelik takibine..

çok iyi doktorlar çok üzüldüm bende hastane arıyorum şimdi

koru hast. yeni açıldı birde uzak bana taa balgatta ben keçiörende oturuyorum

canım ben ahmet hocanın hastasıydım şuan 10+3 haftalık gebeyim.. daha 2 hafta önce gittim.. artık gebelik takibi yapmıyorum gazide dedi

koru hastanesinin karşısına muayenhane açmış orda yapıyorum dedi.. koru hastanesini aradık orda da bakmıyormuş gebelik takibine..

çok iyi doktorlar çok üzüldüm bende hastane arıyorum şimdi

koru hast. yeni açıldı birde uzak bana taa balgatta ben keçiörende oturuyorum

tatlım konuyu ben açtım ama ben gitmiyorum Ahmet Hoca'ya.. başlamadan vazgeçtim.. gazi hastanesinde hemşire bir arkadaşım tavsiye etmişti. çok methettiği için etkisinde kalmıştık ve de gidecektim. ama sonra evime ve işime çok yakın bir özel hastaneye sadece betahcg yaptırmak için gittim, ve hastaneyi çok beğendim. doktoru görmek için bir kez randevu aldım, memnun kalınca Ahmet Hoca'yla olan randevuyu iptal ettirdim. şimdi o hastanede devam ediyorum.
keçiören hastanesi nasıl peki? araştırdınız mı?

merhaba arkadaşlar
Aydan hocanın hastasıyım, doğumu aydan hoca koru da yaptırırsa toplamda hoca ve hastane masrafları 5000 lirayı buluyomuş dün eşime biri sölemiş doğrumudur acaba, doğum yapan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim daha erken olduğu için hocaya soramadım

canım ben sezeryan + myom amleiyatı herşey içinde hoca ücreti, özel oda (süslü) hepsi içinde yani 4.500 verdim. Benden bi hafta sonra arkadaşım yaptı oda 4000 verdi. bence hocaya sor en doğrusunu ondna alırsın.

arkadaşlar ben ahmet hocanın hastasıyım en son muayeneye gittiğimde günü bitmiş olan bir bayan vardı koru da doğum yapacaktı ve ahmet bey yapcaktı bende ne kadar fiyat verdiler diye sorduğumda 3000 ile 3500 arası değişebilir dediler ayrıca bende keçiörende oturuyorum keçiörende ahmet bey kadar güvenilir biri malesef tanımıyorum.hep doğum yapanların şikayetlerinide duyunca hiç düşünmüyorum başka bir yer.ayrıca başka hastanelerde doktorların ünvanlarına bakınca ahmet bey prof olarak yine daha iyi geldi...hastanın durumuna görede insiyatif kullanıyor mesela yengem miyom ameliyatı oldu bir kuruş bile almadı sadece muayene parasını aldı...

Merhabalar, ben de şubatta koru hastanesinde doğum yaptım. doktorum mehmet hocaydı. tabi ben kontrollere gazide gidiyordum sadece son ay özeline gittim. doktorumdan çok memnun olmama rağmen birden gazi dışında bir özel hastane beni de çok korkutmuştu hem de çok yeniydi. güven hastanesinde doktor tanıdığımla konuştum. koru hastanesinin tamamen akademik alt yapılı bir hastane olduğunu idealist olduğunu ve ticari amacın ikinci planda olduğunu söyledi. kadrosu çok güzel dedi. ben de doktoruma zaten güveniyordum ve bebeğimin taşikardisi olduğu için 38. haftamda epidural sezeryan oldum. anestezi uzmanı hemşireleri herkes çok ilgiliydi. özellikle bebeğimin anne sütü alması için tüm ekip çok uğraştı. bebeğimin kalbiyle ilgili ufak bir sorunu oldu. gaziden hoca getirdik. önemli bir şey yokmuş. ancak serdar hoca çocuk doktorunuz çok dikkatliymiş dedi herkes bunu farkedemezdi dedi. gerçekten de daha sonra gaziye kontrole gittiğimizde serdar hoca asistanına muayene ettirdi ve o hiçbir şeyi olmadığını söyledi. yani gülcan hanımdan da şu anda çok memnunuz. ben çocuk için oraya gitmeyi düşünmüyordum aslında gaziye gidecektim ama şu an doktorumuza çok güveniyoruz. bir çok arkadaşımı da yönlendirdim gülcan hanıma onlar da çok memnun kaldılar. ayrıca biz daha dün koru hastanesinde bebeğimizi sünnet ettirdik. ürolog mustafa bey de inanılmaz ilgiliydi ve bize her şeyi çok iyi anlattı.
kısacası biz çok memnunuz hastaneden ve çalışanlarından. songül hanım da çok ilgilidir. özel muayene ücreti vermek istemeyen doğrudan ona da gidebilir. her ay bebeğimizin kontrolüne gittiğimizde bizi çok güzel karşılıyorlar. bebeğimizi görür görmez herkes adını söyleyerek karşılıyor. özel hastane olduğu için demeyin çünkü ben çok özel hastanede bunu görmedim belki yeni oldukları içindir. umarım bu çizgiyi bozmazlar.

bu arada benim özel sağlık sigortam vardı doğumu falan karşılıyordu ama hoca için 2000 e yakın bir fatura aldık hastane de bir o kadar şirketten aldı. yani toplamda en fazla 4000 lira oluyor. ama sanırım hocadan hocaya farkedibilir. hastanenin aldığı değişmez ama. bir de ben mehmet hocaya doğum sonrası kontrole gittim. smear testini gaziye gönderdi. sanırım aydan hoca falan koruya yönlendirmiş. ben gaziye gittim hatta sonucu almaya gittiğimde tesadüf ordaydı orda da sonucu gösterdim.

umarım bazı sorularınıza cevap olmuştur. ben de hamileyken çok forum takip edip bazen rahatlar bazen kaygılanırdım. ama şimdi her şey geçti. bebeğinizi kucağınıza alacaksınız ve o an hiç bir şey umrunuzda olmayacak... :))

Ben 1 şubatta koruda doğum yaptım.
Dr.Aydan hanımdı, cok memnun kaldım.
Hastaneden de doktorumdanda.
Simdi bebeğimin kontrollerini orda yaptırıyorum.
Dr.Gülcan Yıldız Çelik var, kesinlikle tavsiye ederim.:KK16:

Merhabalar, ben de şubatta koru hastanesinde doğum yaptım. doktorum mehmet hocaydı. tabi ben kontrollere gazide gidiyordum sadece son ay özeline gittim. doktorumdan çok memnun olmama rağmen birden gazi dışında bir özel hastane beni de çok korkutmuştu hem de çok yeniydi. güven hastanesinde doktor tanıdığımla konuştum. koru hastanesinin tamamen akademik alt yapılı bir hastane olduğunu idealist olduğunu ve ticari amacın ikinci planda olduğunu söyledi. kadrosu çok güzel dedi. ben de doktoruma zaten güveniyordum ve bebeğimin taşikardisi olduğu için 38. haftamda epidural sezeryan oldum. anestezi uzmanı hemşireleri herkes çok ilgiliydi. özellikle bebeğimin anne sütü alması için tüm ekip çok uğraştı. bebeğimin kalbiyle ilgili ufak bir sorunu oldu. gaziden hoca getirdik. önemli bir şey yokmuş. ancak serdar hoca çocuk doktorunuz çok dikkatliymiş dedi herkes bunu farkedemezdi dedi. gerçekten de daha sonra gaziye kontrole gittiğimizde serdar hoca asistanına muayene ettirdi ve o hiçbir şeyi olmadığını söyledi. yani gülcan hanımdan da şu anda çok memnunuz. ben çocuk için oraya gitmeyi düşünmüyordum aslında gaziye gidecektim ama şu an doktorumuza çok güveniyoruz. bir çok arkadaşımı da yönlendirdim gülcan hanıma onlar da çok memnun kaldılar. ayrıca biz daha dün koru hastanesinde bebeğimizi sünnet ettirdik. ürolog mustafa bey de inanılmaz ilgiliydi ve bize her şeyi çok iyi anlattı.
kısacası biz çok memnunuz hastaneden ve çalışanlarından. songül hanım da çok ilgilidir. özel muayene ücreti vermek istemeyen doğrudan ona da gidebilir. her ay bebeğimizin kontrolüne gittiğimizde bizi çok güzel karşılıyorlar. bebeğimizi görür görmez herkes adını söyleyerek karşılıyor. özel hastane olduğu için demeyin çünkü ben çok özel hastanede bunu görmedim belki yeni oldukları içindir. umarım bu çizgiyi bozmazlar.

bu arada benim özel sağlık sigortam vardı doğumu falan karşılıyordu ama hoca için 2000 e yakın bir fatura aldık hastane de bir o kadar şirketten aldı. yani toplamda en fazla 4000 lira oluyor. ama sanırım hocadan hocaya farkedibilir. hastanenin aldığı değişmez ama. bir de ben mehmet hocaya doğum sonrası kontrole gittim. smear testini gaziye gönderdi. sanırım aydan hoca falan koruya yönlendirmiş. ben gaziye gittim hatta sonucu almaya gittiğimde tesadüf ordaydı orda da sonucu gösterdim.

umarım bazı sorularınıza cevap olmuştur. ben de hamileyken çok forum takip edip bazen rahatlar bazen kaygılanırdım. ama şimdi her şey geçti. bebeğinizi kucağınıza alacaksınız ve o an hiç bir şey umrunuzda olmayacak... :))

evet gerçekten isim hatırlıolar bende çok memnunum Allah hepsinden razı olsun bizim drumuzda gülcan hanım..

Ben 1 şubatta koruda doğum yaptım.
Dr.Aydan hanımdı, cok memnun kaldım.
Hastaneden de doktorumdanda.
Simdi bebeğimin kontrollerini orda yaptırıyorum.
Dr.Gülcan Yıldız Çelik var, kesinlikle tavsiye ederim.:KK16:

yarın ikisinede randevumuz var.. ikisinide çok takdir ediorum.

ben de şubatta koruda genel anestezi ile sezeryan doğum yaptım.yeni açılmış olması sebebiyle çok soru işareti vardı kafamda.gazide doğuma odaklamıştım kendimi ama aydan hoca gazide doğuma girmiyorum deyince mecburen koruda doğuma karar verdim.çok zor bir süreçti karar aşaması.ama hiç keşke demedim.hatta iyiki dedim hep.insan muamelesi gördüm çünkü.devlet hastanelerinde doğum yapanların yaşadığı olumsuz olayları çok duydum.azarlanmalar,insanlık dışı davranışlar.ama ben çok şanslıydım.özel hastanede doğum hiç aklımda yoktu ama şartlar beni koruya yönlendirdi.iyiki de yönlendirmiş.hemşiresiyle doktoruyla bütün ekip süperdi.benim doktorum aydan hanımdı.ama songül hanım da çok iyiydi.istediğim zaman arayabildim doğumdan sonra da.bıkmadan büyük bir sevecenlikle yanıtladı sorularımı.bengü ve fatma hemşire ise favorilerimdi.özellikle bengü çok yardımcı oldu bize.emzirirken çok yardımcı oldu.emzirme bitene kadar,eğilip ılgınımı o tuttu memeye doğru.hiç düşünmeden karar verin koruya.ben memnun kaldım.

ben de şubatta koruda genel anestezi ile sezeryan doğum yaptım.yeni açılmış olması sebebiyle çok soru işareti vardı kafamda.gazide doğuma odaklamıştım kendimi ama aydan hoca gazide doğuma girmiyorum deyince mecburen koruda doğuma karar verdim.çok zor bir süreçti karar aşaması.ama hiç keşke demedim.hatta iyiki dedim hep.insan muamelesi gördüm çünkü.devlet hastanelerinde doğum yapanların yaşadığı olumsuz olayları çok duydum.azarlanmalar,insanlık dışı davranışlar.ama ben çok şanslıydım.özel hastanede doğum hiç aklımda yoktu ama şartlar beni koruya yönlendirdi.iyiki de yönlendirmiş.hemşiresiyle doktoruyla bütün ekip süperdi.benim doktorum aydan hanımdı.ama songül hanım da çok iyiydi.istediğim zaman arayabildim doğumdan sonra da.bıkmadan büyük bir sevecenlikle yanıtladı sorularımı.bengü ve fatma hemşire ise favorilerimdi.özellikle bengü çok yardımcı oldu bize.emzirirken çok yardımcı oldu.emzirme bitene kadar,eğilip ılgınımı o tuttu memeye doğru.hiç düşünmeden karar verin koruya.ben memnun kaldım.

oo kimleri görüorum.. nasılsın canım.. ılgınım nasıl kocaman olmuştur şimdi kuzucukk öpüyorumm

herkese selam...koru hastanesinde doğum yapanaları merak ederken bende orada doğum yaptım.sancılanıp gittim günüm değildi biraz acil oldu ama hiç sıkıntı yaşanmadı ahmet bey zaten yıllardır doktorum mükemmel bir doktor songül hanımla da koru hastenesinde tanışmış oldum ama bir insan hem iş olarak hem insan olarak bu kadar mı iyi olur çok memnun kaldım.hemşireler çok ilgili sık sık kontrol yaptılar refakatçiye bile gerek kalmadı nerdeyse.fiyat konusuna gelince herşey dahil 3.500 ödedik sezeryan doğum yaptım.şimdi darısı herkesin başına...

sezeryanda 1 gün hastanede kalmak yetiyormu?:KK49:birçok hastanede paket ücrete 2 gün dahilmiş?yani bir gün daha kalsam iyi olurdu dedinizmi?birde neler götürmek gerekiyor yani çantada neler olması gerekiyor.eğer hastane karşılıyorsa uğraşmayalım çanta hazırlamak için:KK1:

Benim doğumum şubata doğumu koru'da yapmayı planlıyorum Aydan Hanımın hastasıyım Normal doğum yaparsam ne kadar sezaryan ne kadar hiç bi fikrim yok henzü erken diye sormadım ücretler ne kadardır?

Merhaba,
Koru hastanesine gidecek olanlardan biri de benim. Şuan 5,5 haftalık gebeyim. 3,5 yaşında bir oğlum var. Onu da Aydan Hoca'nın takibinde ve onun ellerine dünyaya getirdim. Şimdi yine Aydan Hoca'dan randevu aldım, randevumuz ekimin 12sinde. Daha erken gitmek istemedim çünkü bebeğin kalbi atana kadar git gel git gel resmen eziyet. Aydan Hoca'dan çok memnun kalmıştım, Koru'ya geçmesi beni ayrıca sevindirdi. Çünkü hastanenin başhekimi komşumuzdu çok iyi tanışırız. Oğlumu Koru Hastanesinin çocuk doktoru Gülcan Hanım'a götürüyorum onunla da iyice tanışır olduk ayrıca evim ve işim de Balgatta. Yani bütün şartlar bu bebeğin olmasını ve Aydan Hocanın takip etmesini istedi. İnşallah hayırlı haberler alırım Aydan Hoca'dan bebeğin kalbinin attığını duyana kadar içim rahat etmeyecek. Doğum ve hastane konusu benim için çok erken...Tecrübelerimi paylaşırım... grsrz...

yakın zamanda doğum yapan yokmu arkadaşlar.hastane hakkında bizi bilgilendirsenız..çok az zamanım kaldı..:18: :18:

herkese selam...koru hastanesinde doğum yapanaları merak ederken bende orada doğum yaptım.sancılanıp gittim günüm değildi biraz acil oldu ama hiç sıkıntı yaşanmadı ahmet bey zaten yıllardır doktorum mükemmel bir doktor songül hanımla da koru hastenesinde tanışmış oldum ama bir insan hem iş olarak hem insan olarak bu kadar mı iyi olur çok memnun kaldım.hemşireler çok ilgili sık sık kontrol yaptılar refakatçiye bile gerek kalmadı nerdeyse.fiyat konusuna gelince herşey dahil 3.500 ödedik sezeryan doğum yaptım.şimdi darısı herkesin başına...

selam.hastanede ne kadar kaldın?ücrete neler dahildi?birde giderken neler götürmek gerekli.biraz daha ayrıntı istesem acaba mümkünmüdür??:18: :KK17:

korudan fiyatları yeni aldım arkadaşlar ben de uzun süredir araştırıyorum ve ankarada aramadığım özel hastane kalmadı :) ben devlet memuru olarak ne kadar fark ödeyeceğimi sormuştum.normal veya sezeryan 2000,epidural olursa 2500,ilave günlük yatak ücreti 250 tl,muayene farkı 32 tl...ama doktora göre değişiyor sanırım bu fark..diğer hastanelerde öyle..umarım yardımcı olabilmişimdir.

X