Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü Kumral Tavsiyesi (Resimli)

nudese

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
118
0
Saçlarımı küllü kumral ya da küllü açık kumral ile boyamaya karar verdim ancak hangi marka boyanın küllü kumralları iyi olur bilmiyorum..Küllü renklerde yeşillenme gibi riskler var sanırım..Sizce en iyi küllü kumral-küllü açık kumral boya hangisi? Loreal ve Palette aslında aklımda olanlar...Ne dersiniz? Bir de benim saçlarım uzun olduğu için 2 kutu boya kullanacağım ikisini de küllü mü kullanayım yoksa birini ana renk sonu 0'lı sıyla mı karıştırsam? Yani 8.0 ve 8.1 (veya 7.0 ve 7.1) karıştırarak mı boyasam ya da iki paket küllü kullansam olur mu? Umarım çok karıştırmadan sorumu sorabilmişimdir.. yardımcı olursanız çok sevinirim.. Bir de Adriana Lima'nın şu fotodaki diplerindeki renk küllü kumral sanırım değil mi? Böyle bir şey olsun istiyorum işte..

Eki Görüntüle 188655

Artık doğal renk olsun istiyorum saçlarımı şuanda bakır kumral gibi rengi..

ben kolestonun 7.1 küllü kumralına boyadım 2 kere.güzel bi renk,ama içinde yine de kızıllıklar var.ayrıca saçı mahvediyor sonradan koleston.bende yeniden selectivin küllü kumralını denedim.çok güzel,gerçekten küllü kumral.ama fotoğraftaki saç renginden daha açık bir renk oluyor.

teşekkür ederim canım cevap için..koleston baya da koyu çıkarıyor diyorlar zaten o yüzden bir de şimdi sen böyle deyince direk eledim zaten onu.. selective profesyonel boya sanırım değil mi? ben marketlerde falan görmedim çünkü hiç..igora boyanın da baya güzel olduğuna dair yorumlar da okudum ama işte bu gibi profesyonel boyalara ulaşmak zor, hele de antalyada olunca..nerede böyle kuaför malzemeleri satan yer var hiç bilemiyorum malesef.. o yüzden parfümeriden ya da marketlerdeen falan kolay ulaşımlı boyalar ilk tercihim tabi ama yine de bu tavsiyeler de duruyor kulağımın bir köşesinde sağol canım..

Saçlarımı küllü kumral ya da küllü açık kumral ile boyamaya karar verdim ancak hangi marka boyanın küllü kumralları iyi olur bilmiyorum..Küllü renklerde yeşillenme gibi riskler var sanırım..Sizce en iyi küllü kumral-küllü açık kumral boya hangisi? Loreal ve Palette aslında aklımda olanlar...Ne dersiniz? Bir de benim saçlarım uzun olduğu için 2 kutu boya kullanacağım ikisini de küllü mü kullanayım yoksa birini ana renk sonu 0'lı sıyla mı karıştırsam? Yani 8.0 ve 8.1 (veya 7.0 ve 7.1) karıştırarak mı boyasam ya da iki paket küllü kullansam olur mu? Umarım çok karıştırmadan sorumu sorabilmişimdir.. yardımcı olursanız çok sevinirim.. Bir de Adriana Lima'nın şu fotodaki diplerindeki renk küllü kumral sanırım değil mi? Böyle bir şey olsun istiyorum işte..

Eki Görüntüle 188655

Artık doğal renk olsun istiyorum saçlarımı şuanda bakır kumral gibi rengi..
güvendiğiniz bir kuaför varsa ilk boyamayı ve istediğiniz renk olana kadar kuaföre yaptırmanızı tavsiye ederim küllü renklerde yeşerme çok oluyor yada saç istenildiğindeen koyu yada kızıllaşmalar sonra benim gibi nasıl kurtulacam diye uğraşmayın istediğiniz renk olunca artık gerekirse dip boyanızı kendiniz yaparsınız rengi yakalıcam diye saçları çok yıprattık ama illa kendiniz yapacaksanızda küllü rengi normal renkle karıştırarak kullanın ve lütfen saçınızın bir bölümünde test edin önce süre ve boya miktarını ona göre ayarlayın tüm saçınıza öyle kullanın kolay gelsin:KK16:

boncuk 34 teşekkür ederim önerilerin için.. dediğin gibi bir küllü bir de normali karıştırmaya karar verdim.. yani 8.0 ve 8.1 kullanacağım boyalar olacak da.. hani marka ona karar veremedim.. loreal mi? palette mi? koleston ile ilgili pek iyi şeyler duymadım onu direk eledim.. igora ve selective gibi profesyonel boyaları da nereden temin edebileceğimi bilemediğim için seçeneklerim azalıyor maesef.. bir de alix avien var ama fiyatının ucuz olmasından mıdır nedir pek iyi değilmiş gibi geliyor.. yani artık benim sorunum açık küllü kumral 8.1 ve açık kumral 8.0 karıştırarak boyayacağım.. bu renklerde ve küllüde en iyi boya hangisi? tecrübe edenler lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum..cuma günü boyayacağım çok büyük ihtimalle..

boncuk 34 teşekkür ederim önerilerin için.. dediğin gibi bir küllü bir de normali karıştırmaya karar verdim.. yani 8.0 ve 8.1 kullanacağım boyalar olacak da.. hani marka ona karar veremedim.. loreal mi? palette mi? koleston ile ilgili pek iyi şeyler duymadım onu direk eledim.. igora ve selective gibi profesyonel boyaları da nereden temin edebileceğimi bilemediğim için seçeneklerim azalıyor maesef.. bir de alix avien var ama fiyatının ucuz olmasından mıdır nedir pek iyi değilmiş gibi geliyor.. yani artık benim sorunum açık küllü kumral 8.1 ve açık kumral 8.0 karıştırarak boyayacağım.. bu renklerde ve küllüde en iyi boya hangisi? tecrübe edenler lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum..cuma günü boyayacağım çok büyük ihtimalle..
ben koleston kullanıyorum ama küllü 8.1 9.1 11.1 hepsini denedim malesef oran ve süre ayarlayamadım diye saçlar oldu yeşil okuduklarıma bakılırsa loreal pek memnun arkadaşlar ama ben kolestona devam normal boyada memnunum markalar birazda saça göre ve boyaların numaralarına göre değişiyor yıllardır koleston kullanırım özellikle koyu renkler akma olmaz saçlar doğal prıl pırıl pırıldı nasıl açık renklere geçtim kolestonda pek başarılı olamadım genede küllü gerekirse loreal deniyeceğim profosyonel boyalar ben genelde netten alıyorum ama onların ilacı yok oranı yakalamak zor ama oranları yazan deneyen arkadaşlar var belki onlardan yaralanabilirsiniz okumuştum biryerlerde görürsem sayfayı eklerim bakarsınız genede ne olursa olsun tavsiyem saçınızda bir tutamında test yapın önce hem oranı hem süreyi ayarlayın zaten boyaların içindede öyle öneriyor saç boşu boşuna yıpranmamış olur kolay:KK16: gelsin
burda küllü kumral başka markalarda var bir bakın isterseniz
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/292055-koleston-kullu-kumral.html

Son düzenleme:
ben koleston kullanıyorum ama küllü 8.1 9.1 11.1 hepsini denedim malesef oran ve süre ayarlayamadım diye saçlar oldu yeşil okuduklarıma bakılırsa loreal pek memnun arkadaşlar ama ben kolestona devam normal boyada memnunum markalar birazda saça göre ve boyaların numaralarına göre değişiyor yıllardır koleston kullanırım özellikle koyu renkler akma olmaz saçlar doğal prıl pırıl pırıldı nasıl açık renklere geçtim kolestonda pek başarılı olamadım genede küllü gerekirse loreal deniyeceğim profosyonel boyalar ben genelde netten alıyorum ama onların ilacı yok oranı yakalamak zor ama oranları yazan deneyen arkadaşlar var belki onlardan yaralanabilirsiniz okumuştum biryerlerde görürsem sayfayı eklerim bakarsınız genede ne olursa olsun tavsiyem saçınızda bir tutamında test yapın önce hem oranı hem süreyi ayarlayın zaten boyaların içindede öyle öneriyor saç boşu boşuna yıpranmamış olur kolay:KK16: gelsin
burda küllü kumral başka markalarda var bir bakın isterseniz
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/292055-koleston-kullu-kumral.html
şu yorumlarada bakabilirsiniz
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...4-acik-kumral-sac-rengini-kullanan-varmi.html
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...-kullu-kumral-kullananlar-sonuclar-nasil.html

Son düzenleme:

canım çok teşekkür ederim uğraşmışsın gerçekten çok teşekkürler :KK71: linklerin hepsini okudum, genel olarak kolestondan bir memnuniyetsizlik var ve lorealden memnun kalınmış sanırım..ben de buradan yola çıkarak loreal alacağım gibi gözüküyor. aslında bugün markette koleston natural serisini görüp merak etmişitim ama muhtemelen kolestonun normalinden çok farklı değildir, pazarlama stratejilerinden biridir herhalde:KK68: boyadıktan sonra resim de koyarım önceki ve sonraki halini merak edenler için de :KK1:

:KK71::KK54:
canım çok teşekkür ederim uğraşmışsın gerçekten çok teşekkürler :KK71: linklerin hepsini okudum, genel olarak kolestondan bir memnuniyetsizlik var ve lorealden memnun kalınmış sanırım..ben de buradan yola çıkarak loreal alacağım gibi gözüküyor. aslında bugün markette koleston natural serisini görüp merak etmişitim ama muhtemelen kolestonun normalinden çok farklı değildir, pazarlama stratejilerinden biridir herhalde:KK68: boyadıktan sonra resim de koyarım önceki ve sonraki halini merak edenler için de :KK1:
benim için zevkti gerçekten forumlarda dolaşırken yeni yeni şeyler öğreniyorum :KK66:bir daha küllü renk kullanmam diyordum saçlarımda yeşil yansıma olduğu için :KK50:ama ben bile tekrar düşünmeye başladım :KK61:memnun olanları görünce :KK64: boyayınca muhakkak ekle resim inşallah seninde çok güzel olur memnun kalırsın :KK16:ozaman hemen bende boyarım:KK34:kolay gelsin:80::KK71::KK54:

saçlarım bakır rengiydi ve artık sıkıldığım için dönmek istiyordum.

Kolleston Naturel serisinden küllü kumral 2 kutu aldım boyadım.

yeşillik falanda olmadı arkadaşım.

naturel serisi farklı çünkü,ben memnun kaldım istediğim sekılde bakırları kapattı hemde ilk boyamada.

2 ay oldu tekrar boyamayı düşünüyorum aktı çünkü kızıllar meydana çıktı.

gören herkes beğendi,benımde içime sindi bence naturel serisi iyi.

bende aslı enverin zemin renginden yapmak için koleston küllü kumral tüp boya aldıım bu yazılanları okuyunca kararsız kaldım ne yapmalıyım :44:

külüü kumralalrrr yıkadıktann bi müddet sonraa yeşileşiyorrr altında hiç boya olmaa sonuç çok daha iy olurrrr:KK12:

şuan kumral boya saçlarım,bu resimdeki zemin tonu elde etmek için küllü kumral aldım,yeşerir mi dersiniz iyice kafam karıştı yaa... $61031_155782254439423_100000229470089_408564_4141561_n.jpg :18:

saçlarım bakır rengiydi ve artık sıkıldığım için dönmek istiyordum.

Kolleston Naturel serisinden küllü kumral 2 kutu aldım boyadım.

yeşillik falanda olmadı arkadaşım.

naturel serisi farklı çünkü,ben memnun kaldım istediğim sekılde bakırları kapattı hemde ilk boyamada.

2 ay oldu tekrar boyamayı düşünüyorum aktı çünkü kızıllar meydana çıktı.

gören herkes beğendi,benımde içime sindi bence naturel serisi iyi.
çok teşekkürler normal boyalarımı hep koleston kullanıyorum zaten sanırım ben busefer başarısız oldum bazı arkadaşlarda loreal tavsiye ediyor :KK16:

çok teşekkürler normal boyalarımı hep koleston kullanıyorum zaten sanırım ben busefer başarısız oldum bazı arkadaşlarda loreal tavsiye ediyor :KK16:

canım bak bu başlıkta da loreal küllü koyu sarı (yani 8.1) boyayan bir arkadaş var hiç beğenmemiş resim de var gerçekten de küllü gibi değil hiç kızıllık yapmış..genel olarak beğeniliyor ama heralde zemin rengi, saçın yapısı falan da etkiliyor olsa gerek..ben sanırım palettenin küllüsünü deneyecğim..kararsızlıkta üstümüze yok valla :KK1:

canım bak bu başlıkta da loreal küllü koyu sarı (yani 8.1) boyayan bir arkadaş var hiç beğenmemiş resim de var gerçekten de küllü gibi değil hiç kızıllık yapmış..genel olarak beğeniliyor ama heralde zemin rengi, saçın yapısı falan da etkiliyor olsa gerek..ben sanırım palettenin küllüsünü deneyecğim..kararsızlıkta üstümüze yok valla :KK1:
en iyisi test ederek kullannak sanırım:44: herkesinki farklı olabiliyor çok haklısın:KK69: umarım istediğin gibi olur :KK16:

boyadınmı şaçlarınıı pekiii alltında başka bi renk varmıydı pekiii yoksa dogal şaçınımı boyadın külüyee

Boyadım ama kızılımsı duruyor ışıktayken,yalnız ışıkta buresimde görülen yansıma olmuyor,bu renk konusunda fikri olan yazsın lütfen,hangi kumral ton?:KK50:

X