Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

canım gittiğim yeri özeline mj atarım.eşim çok iyi sonuç aldı,estetisyen yapıyor lazeri ama baya faal biryer olduğu için kendilerini baya iyi geliştirmişler diyebilirim.eşim çok bakımlıdır,4 ay öncede saç ektirdi:KK1::KK1: teknolojiyi sonuna kadar kullanıyor,bende ondan özendim, kızdım kendime hatta:)
bu arada baya kişiye tavsiye etti burayı eğer ankaradaysan tavsiye ederim sanada canım...

merhaba ankara'da nereye gitmiştiniz acaba 4 yıl geçmiş ama özelden msj atma şansınız var mı acaba

arkadaşlar bende geçen yıl ütüleme yöntemini 6 seans bacak ve kol altıma yaptırdım. daha devam edicektim ama ankaradan ayrılınca kaldı. ilk başlarda dökülmesi cok gec hatta bazı yerlerde hiç olmadı memnun değilim falan derken her geçen seansta daha fazla verim aldım. şu anda ağdayla alsam bile azalan yerler artmadı. en büyük avantajı ise bana göre, bacaklarım pürüzsüz bir görünüme sahip oldu, yazın tatilde bu yüzden cok rahattım.
şimdi şehir değiştirdiğim için geriye 12 seansım kaldı ve malesef geri alamaıyorum paramı ancak devredebilirim bir başkasına. 12 seansım kalmıştı ve bu 12 seans bana 750 liraya geldi, ama şimdi 500e bırakmayı düşünüyorum. almak isteyen olursa lütfen irtibata geçsin benimle.
bu arada ben bu hizmeti future akademiden almıştım. ama güzel yanı lazeri bu güzellik merkezi değil anlaştıkları iki hastaneden birinde yaptırabilirsiniz. biri demetevlerde diğeri dikmende özel iki polikliniği seçme hakkınız var. bu 12 seansıda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. yani ister sadece bacakda ister farklı iki bölgeye bölerek de yaptırabilirsiniz, tamamen size kalmıştır. anlaşmam böyleydi.

Kızlar alex epilasyon cihazı altında da yorum yaptım ama burada da sormak istiyorum.
Salı günü alex candela ile koltuk altı, tüm bacak ve genital ilk seansımı yaptırdım. Yalnız benim bacaklarımda çok fazla batık vardı ve hep yaraydı. Aslında onun için başladım. 2 gün oldu evet az ama bacaklarım daha fazla yara şu an. Bir de sanırım yanan tüyler bacaklarıma yapıştı, bu yüzden de kahverengi izler var. Bepanten kullanıyorum bakalım ama korkmaya da başladım iz kalırsa diye. Gayet beyaz tenliyim ve tüy/kıllarım siyah gibi ama hep ağda kullandığım için kökleri çok siyah değil. :KK43:
Bir de acaba memnun kaldığınız yerleri bana da yazabilir misiniz? Fiyatları ile beraber. Ben dediğim alanları peşin 500 liraya yaptırdım, bir de bir kaç atış göbek çizgime attırdım.

merhaba kızlar ben yüzüme lazer epilasyon yaptırıyorum doktor kontrolünde 9 senas gittim bir kaç seans kaldı dedi en son
fakat şöyle bir durum var ben okuduğum şehrde gitmiştim ve okulum btti
oradan çok memnunum hiç bir iz vs olmadı
ama git gel zor olacak benm için
makina nd yag fotona soğuk üflemeli
nerden nasıl bulabilirim hiç bilmiyorum ankarada 5 milyon tane merkez var
zaten güzellk salonu düşünmüyorum çoğu dolandırıcı.
farklı makina değerse de tüyler çoğalablr
güvenilir merkezler ya da hastaneler olarak önerisi olan var mı?
bu arada topiğimde de gelşmeleri kısmen yazmıştım
sorularınız varsa cevaplayabilirim
teşekkrler

ankara soprano cihazla lazere giden var mı , varsa yerin adı ve adresini gönderebilir misiniz?
veya ütüleme epilasyon olarak nereye gidiyorsunuz ?
cihazın markası yerine adı
özelden mesaj atar mısınız?

Selam kızlarr...Tüm vücut 9 seans lazer yaptırmış biri olarak sizi uyarıyorum umarım dikkate alırsınız...ilk başta o kadar memnun kaldımki tüm çevremi yönlendirdim..Başta onlarda baya bi dua ettiler bana ama sandığınız gibi değil...ben Ankarada en iyi yere gittim çok araştırdım..pahalı olmasına rağmen parasındanda kaçmadım...Bir kere tamamen bitmesini beklemeyin...alt bacakta lazeri bıraktıktan 5 ay sonra %60 ı geliyor üst bacak tüyler daha ince olduğu için uyarılıyor ve eskisinden daha fazla geliyor...koltuk altı %30 oranında tekrar geliyor...yüz dersem kesinlikleeee uzak durun olan tüyleri uyarıp 10 katına çıkarıyor ve feci bi şekilde yayıyor...kol omuz ve sırt bölgesi beni mahfetti inanın çok beddua ettim oraya...lazerden sonra iğneliye gittim yüzüm tamamen 7 seansta bitti tertemiz oldu kol için başladım ancak şu an bebek beklediğim için ara verdim...ÇOK ARKADAŞIMI YÖNLENDİRDİM HEPSİNDE AYNISI OLDU BİDE BENDE ÇOK GÜZEL SONUÇ ALACAKLARINI SÖYLEMİŞLERDİ HEP ÇOK DÜZENLİ GİTTİM SEANS VE TARAMALARA..EN İYİ MAKİNE KULLANILDI...hem verdiğiniz paraya yazık hem sonrasında yaşayacağınız hayal kırıklığı hem artan tüyleriniz...Siz bilirsiniz arkadaşlar sağlıcakla kalın...

iğneli diyorsunuzda iğnelidede hücreler cok açılıyor bır yıl snr ve onlar acılıncada asla kapanmıyor iğneliyi yuze cok tavsıye etmem benim kız kardeşimde guzellik uzmanı fakat iğneliye asla gırmıyor cok sorun yaşadılar yuz bolgesınde ve bı kaç arkadasımın yuzu delik deşik oldu yınede sız bılırsınız saygılarımla
lazer konusundada tamammen hormonlarla alakalı benım 4.yılım ve cok memnunum tertemiz oldu ayva tuyleri hiç bir makıne almıyor gormuyor o yuzden tum lazer makıneleri en sert kılları yakıp bır daha cıkartmıyor hormonlar değişmediği surece kı sız şimdi hamıleymişsiniz zaten sızın kıllar tamammen en basından tekrar başlayacaktır kı

Arkadaşlar merhaba.
Ben normalde İzmir'de bir kliniğe gidiyordum, hem çok memnundum hemde fiyatları Ankarayla kıyaslanamayacak kadar ucuzdu.
Ancak çalışmaya başladığım için haftasonu git gel beni yoracak.
Bende bu yüzden Ankarada bir yer araştırıyorum.
Alex ve ND yag kullanıldı bende. İnanılmaz memnundum o yüzden onlarla devam etmek istiyorum.
Bu cihazları kullanan bir merkez var mı önerebileceğiniz?

Arkadaşlar ben de bu eylül ayında Ankara'da bir yerde epilasyona başlamak istiyorum ama fazla araştırmaya vaktim olmadı. Yöntemleri de bilmiyordum okurken öğrendim ütüleme vs.
Benim için fiyat da önemli tabi ama sağlık ve memnuniyetten daha önemli değil, yani uzun yıllar memnun kalıcaksam gereken ücreti vermeye hazırım. Yazılanları biraz okuduktan sonra kabuk tutma, kabarma, tüylerin fazlalaşarak geri dönmesi gibi yazılar beni gerçekten korkuttu çok tüylü biri değilim zaten ve en azından genital bölgeden kurtulayım derken, başlamışken hepsine gidiyim dedim sonradan
Yani önceden gitmiş ve hala memnun olanlar da yazabilirlerse çok sevinirim çünkü seanslar bittikten bir süre sonra tekrar başladığını yazanlar da çok olmuş.

Yer adı vermek isteyenler özelden yazabilirler çok mutlu olurum onun dışında yardımcı olucaklara da şimdiden çok teşekkürler

Ankara'da memnun kaldığı polikliniği özelden tavsiye edebilecek olan var mı acaba?

Ankarada hdc veya htc diye bir yer varmis yenimahallede bilenimiz duyanimiz var mi ben oraya baslayacagim da

merhaba kızlar bende nd yag fotona kullanan bir yer arıyorum
okuduğum şehirde yaptırdım ve inanılmaz memnunum
git gel zor oluyor
ankara da milyon tane yer var nd yag bulamadım henüz
bir de bacaklara başlayacağım nereyi tavsiye edersiniz
yanık vs olmaması lazım
ben alexle 6 seanse peşin 500 tl ödeyebileceğim bir yer buldum ama güzellik merkezi
ben klinik tarzı doktoru olan bir yer istiyorum
yoksa önüne gelen merkezi açmış bir şey bildikleride yok
bu beni çok endişeye düşürüyor.

Lazer için görüşmeye gittiğim klinik mekan olarak gayet içime sindi ancak ilgilenen kadın kontrol seansı olmayacak kontrol seansı 45 günlük kıl döngüsünü bozuyor çok gereksiz bişey dedi ama gereksiz olsa neden her yerde yapılsın hem kalanlar oluyor 45 gün alt bacağı kim bekletebilir iki güne bir jilet yapmak gerekir bidaha bi daha uğraşmamak için söyledi desem aman aman yoğun bi yer değil kafam çok karıştı fikri olan var mı?

merhaba kızlar bende nd yag fotona kullanan bir yer arıyorum
okuduğum şehirde yaptırdım ve inanılmaz memnunum
git gel zor oluyor
ankara da milyon tane yer var nd yag bulamadım henüz
bir de bacaklara başlayacağım nereyi tavsiye edersiniz
yanık vs olmaması lazım
ben alexle 6 seanse peşin 500 tl ödeyebileceğim bir yer buldum ama güzellik merkezi
ben klinik tarzı doktoru olan bir yer istiyorum
yoksa önüne gelen merkezi açmış bir şey bildikleride yok
bu beni çok endişeye düşürüyor.

Ümitköy 8. Cadde Dr İlker yörük ve Dr Fatih Öktem estetik cerrahi kliniği fotona xp max kullanıyor 2403999 öneririm

Lazer için görüşmeye gittiğim klinik mekan olarak gayet içime sindi ancak ilgilenen kadın kontrol seansı olmayacak kontrol seansı 45 günlük kıl döngüsünü bozuyor çok gereksiz bişey dedi ama gereksiz olsa neden her yerde yapılsın hem kalanlar oluyor 45 gün alt bacağı kim bekletebilir iki güne bir jilet yapmak gerekir bidaha bi daha uğraşmamak için söyledi desem aman aman yoğun bi yer değil kafam çok karıştı fikri olan var mı?
hangi makina? bazı makinalarda rutüş yok ama makinayı açmak kapamakta istememiş olabilir. onu da masraftan görmüş olabilir. 45 gün bacağını beklet sakın jilet falan vurma artık idare edeceksin pantolon giy şart mı etek giymen

Ouv hele ki jilet vurmadan hiç bekleyemem zaten midem kaldırmaz . Etek mecburen giyiyorum işyerinde etek ceket giyiyoruz 45 gün pantolon giyilmez ki of lazerle hiç uğraşmasam mı ayda bir ağda mis :)

ankaradakiler için bahçelievlerdeki sevgi medlife ı kesinlikle önermiyorum. sahibi sevgi hanım konuştuğu gibi hizmet vermiyor. çok paracı. arkadaşlarımlarımla beraber gideyim diye üye oldum. onlardan farklı üst iç bacak kısmı var. ben pazarlık yaptım. verdiğim para uymuyorsa "hayır uymaz o paraya" diyebilecekken "tamam olur" diyip onlar 6 seansken bana 5 seansa anlaşma yapmış. beni bu konuda bilgilendirme yok. son seansımda anlaşıldı bu durum. açıklaması da sizin bir bölge fazlaydı çünkü şeklinde. o zaman bana bu paraya olmaz olursa da bir seans eksik olur deseydiniz diyorum. işlerine gelmiyor tabi ki... öyle bir açıklama yapmadan tamam diyip kafalarına göre düzenleme yapmış sevgi hanım. ben zaten seans sürelerinden de rahatsızdım. ama bu yaptıkları son nokta oldu artık. ankara bahçelievlerdeki sevgi medlife güzellik merkezini kesinlikle önermiyorum arkadaşlar. paranızla başka yerde daha güzel hizmet verebilirsiniz. bana bedava yapsa artık mümkün değil gitmem. iyi günler.

ankaradakiler için bahçelievlerdeki sevgi medlife ı kesinlikle önermiyorum. sahibi sevgi hanım konuştuğu gibi hizmet vermiyor. çok paracı. arkadaşlarımlarımla beraber gideyim diye üye oldum. onlardan farklı üst iç bacak kısmı var. ben pazarlık yaptım. verdiğim para uymuyorsa "hayır uymaz o paraya" diyebilecekken "tamam olur" diyip onlar 6 seansken bana 5 seansa anlaşma yapmış. beni bu konuda bilgilendirme yok. son seansımda anlaşıldı bu durum. açıklaması da sizin bir bölge fazlaydı çünkü şeklinde. o zaman bana bu paraya olmaz olursa da bir seans eksik olur deseydiniz diyorum. işlerine gelmiyor tabi ki... öyle bir açıklama yapmadan tamam diyip kafalarına göre düzenleme yapmış sevgi hanım. ben zaten seans sürelerinden de rahatsızdım. ama bu yaptıkları son nokta oldu artık. ankara bahçelievlerdeki sevgi medlife güzellik merkezini kesinlikle önermiyorum arkadaşlar. paranızla başka yerde daha güzel hizmet verebilirsiniz. bana bedava yapsa artık mümkün değil gitmem. iyi günler.

ankarada baska yerlerde lazer yaptırdım ama herion poliklinigi ndekı cihazlardakı dökulmeyı baska yer yapmadı.çok memnunum.yıldız çankayada yerleri güzellik salonu olmaması en ıyı yönü poliklinik..doktor kontrolunde işlemleri. lazer dışında prp,akapunktur,saç ekimi bir çok işlem var...

X