Devlet Hastanesinde diyetisyene gitmek istiyorum..

Canım devlet hastanesindeki diyetisyene gidicekseniz hiç bosuna gitmeyin derim hiç bir işe yaramaz cunku herkese aynı listeyi veriyor annem gitmişti sanki onu oraya bosuna oturtmuslar :KK20:

arkadaşlar ben devlet hastanesine diyetisyene gitmek istiyorum .ilk önce herhalde dahiliye bölümüne gidip testlerini yaptırıp sonra doktor senı yönlendırıyormuş bu bütün hastanelerde böylemi ben avcılar devlet hastanesıne gıtmek ıstıyorum çünkü en yakın hastane bana o .tavsiyelerinizi beklıyorum acil cevaplarsanız çok sevınırım

Ben de aynı dertten muzdaribim bana da lütfen

ohoo ne diye para alıyo bu insanlar o zaman.hepimiz internetten bakıp zaten liste hazırlarız kendimize.çok sinir bozucu.

merhaba ben özel hastaneye gittim ama ben kilo kaybı veya alımı için değil sağlık içi kan tahlili istedi tahmin ettiğim gibi değerlerim çok yüksek çıktı ve diyetteyim

ama bir tanıdığım anlattı devlet has. dediğiniz gibi dahiliyeden sonra gidiliyormuş zaten doktor kendisi yönlendiriyomuş

gidiıyosun devlete ne ugrasıyorşar nede baska bırsey en ıyısı bıraz paratya kıyabılmek yada evde kendımız kalorı hesabıyla ugrasabılmek

ewt bende devlette diyetisyene gitmek istiyorum ne yapmam gerek ve para ödüyor musunuz bir de benim 4 ila 7 kilo vermem lazım lütfen bilgilendirin

Mrb c
öncelikle insanın moralinin çok yüksek olması gerekiyor beni diyetisyenim andaç bey çok motive etti kesinlikle verebilirsiniz dedi ve gerçektende verdim çok mutluyum kerdimi daha çok seviyırum hayata dahada pozitif bakıyorum kiloluyken insanın gerçekten moreli bozuk oluyor ne kadarda takmıyorum desede insan takıyor çok mutluyummmmmmmmmm
Mrb cnm senin gittigin diyetisyen ozel m devletnmi nerde yeri ogrenebilirmiyim lutfen

Ben de de olay bu şekilde gelişmişti
Dahiliye uzmanı diyetisyene yönlendirmişti
İkisinin kontrolüyle daha rahat geçirmiştim kilo verme dönemimi

X