İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar en sexsi ic camasirlari???

Evrenim

Kocam oğlum ve bebiş
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
3.665
251
36
kizlarrrr

ankaranin en sexsi ic camasirlari nerede?? bilen varsa lutfen yazsinnnn, cokkkk onemli benim icinnn:KK61:

reklama girmesin diye... özelden yazmak istedim ama yazamadım:)

denizlide satan yerler var gayette güzel şeyler var heryerde gözüme çarpıyor
ama netten alışveriş yapıyorum :KK22:

alışveriş sitelerinden almanı tavsiye ederim.ankarada bir noktada var mı bilmiyorum hiç denk gelmedi bana .ama internette birçok seçenek var :KK34:

artik istedigim gibi sexsi bisiler bulamazsam mecbur son care İnternet ama iste tam vaktinde yetisirmi bide onun korkusu var:44: umarim istedigimi bulurum

artik istedigim gibi sexsi bisiler bulamazsam mecbur son care İnternet ama iste tam vaktinde yetisirmi bide onun korkusu var:44: umarim istedigimi bulurum

benim duyduğum bi internet sitesi var, ...ecamasir.com diye, istanbuldaysan 1 gün, ankara izmire 2 günde ulaştırıyolarmış
ne zamana lazım bilmiyorum ama bu yetişir mi sana? :101:

ben bu ddgnz camsrlardan arkdslarıma satıyorum :) ama tabi size ulastırmam mumkün olmz heralde.toptan alıp evden satıyorum bende.normalde altust sdyen kltlar 40sa 35e verıyorm

denizlide onanlar:) on nisan karakoluna çıkarken solda vali konağınn karşısında (fytlar nasıl bilmiom)
snra kmpedn nrmal fyatları war .. fatoş abla(bayaaa pahalı bi yer bayanlardan hoşlanmıom ordaki sadece onlar satıo gbi dawranıolar)
bayram yerinde köseoğlu çarşısında (merdivenli çarşı warya ) oradaki köşedeki çamaşırcı+karşı çaprazdaki mağaza orasıda aynı kişinin
özel idarenn altında nur penye (arkadaşım) fazla ürünü kalmmş elinde ama çamaşırları gzeldir
ve yine özel idarenn hizasında kçk bi dükkan daha war
bankalar caddesinde garantinn yannda war
ve yapıkredi bankasınn hizasından yukarı çıkarken (numune eczanesine dğru) orada sağdaki çamaşırcı hatta dışarı bol sayısa boxer kyar)

dedğim gbi netten alıom ben :)) :KK22:

X