Maske Tarifleri SUNA DUMANKAYA - Cilt Güzelliği için iksirler Cilt Bakımı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Dishe

✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
3.967
5
BUNDAN AYLAR ONCE BULUNDUGU BIR PROGRAMDAN YAZMISTIM BUNLARI BUZDOLABIMIN UZERINDE DURUYORDU..SIZLEREDE YAZIYIM DEDIM..BELKI DENEMEK ISTEYENLER OLUR..

NEMLENDIRICI MASKE=1 YUMURTA SARISI VE 1 KASIK SUTU KARISTIRIN,BUNU YUZUNUZE YAYIN..15 DK BEKLEYIP ISLAK MENDILLE TEMIZLEYIN...

KIRISIKLIKLARA KARSI MASKE=1 CAY KASIGI YAS MAYA VE 1 CAY KASIGI SUTU KARISTIRIP CILDINIZE SURUN..1 SAAAT BEKLEDIKTEN SONRA ISLAK PAMUKLA PRES YAPARAK TEMIZLEYIN..SUYLA DIREK YIKAMAYIN..

CILT CATLAKLARINA KARSI MASKE=ESIT MIKTARDA TATLI BADEM YAGI,CILEK YAGI VE LIMON SUYUNU KARISTIRIP HERGUN SORUNLU BOLGEYE SURUN...

CILT LEKELERINE MASKE=1 YEMEN KASIGI YOGURT VE 1 CAY KASIGI KABARTMA TOZUNU KARISTIRIP CILDINIZE SURUN..15 DK BEKLEYIP SUYLA TEMIZLEYIN..

SIVILCELER ICIN MASKE=1 CAY KASIGI KURU MAYA VE BIR ASPIRINI(DOVUP EZIN)KARISTIRIP UZERINE LIMON SUYUNU ILAVE EDIN..15 DK BEKLEYIP SUYLA TEMIZLEYIN...

HADI KIZLAR DENEYIN...BEN NEMLENDIRICI OLANI YAPIYORUM..
ANNEMDE KIRISIKLIKLAR ICIN OLANI YAPIYOR..
AMA ONU YAPARKEN YANLIZ OLMAYA DIKKAT EDIN..ACAYIP CILDI GERIYOR..
VE MASKE YUZUNUZDE BULUNDUGU SURECE MIMIK YAPMAMANIZ LAZIM...
HADI KOLAY GELE..a.s.

bilgilerin icin tskler nazlicim denicem bende

rıca ederımm canım
umarım ıse yarar...

sevgili NAZLI 09 bilgilr için teşekürler..canım ben o kırışıklarra karşı olan maskeyi uyguluyorum ama 20 dk bekletiyorum böylelikle yan etkilerinde korunmuş oluyosun ok sanada ööle tavsiye edrim birde o cilt lekelerine karşı olan formülü ise 1 çay kaşığı yoğurt ve 1 çay kaşığı limon suyunu karıştırıp kullanıyorum,,limon daha faydalı cildin yağ dengesini ayarlayıp bunun yanında birde arındırma işlemi yapıyor.. bide benimkileri dene bakalım inan daha memnun kalıcaksın.sevgilerimle

Yüzünüzü nemlendirmek ve dış etkenlere karşı korumak için mayadan yararlanabilirsiniz. Yüksek dozda protein içeren maya, cilt dokularının yeniden yapılanmasını sağlıyor. Cildin daha güzel ve pürüzsüz görünümüne yardımcı oluyor. Protein, ayrıca cildin oksijen almasını sağlayıp beslenmesine katkıda bulunuyor. Mayanın içeriğindeki yüksek potasyum miktarı, dokularda biriken toksinleri dışarı atarak cildin artık maddelerden arınmasını sağlıyor. Böylece cilt adeta yenileniyor. Maya, cildin mat ve pürüzlü görünümüne yol açan mide sorunlarını gideriyor. Bağışıklık sistemini güçlendirerek cilt alerjilerini önlüyor. İçeriğindeki B2 ve B6 vitaminleri sayesinde cildin yağ dengesini ayarlayarak akne ve sivilceye karşı etkili oluyor. Maya, deyim yerindeyse cildi hem içerden hem de dışardan besliyor.

arkadaşlar ben 24 yaşındayım.göz kenarlarımda ve ağız kenarlarımda mimik çizgileri var.bu kırışıklıklar için olan maskeyi göz çevresi ve göz altı da dahil olmak üzere tüm yüzünüzemi uyguluyorsunuz?bilgi verirseniz sevinirim

X