Boşanma Sonrası Erkek Psikolojisi

Eşimin bana söylediği şey, önceden beni seviyormuş aslında hala seviyorum diyor ama sevgisi azalmış, soğumuş. Biz ayrıldıktan sonra başkalarıyla da görüştü ama ilişkisi olmadı. Açıkçası maillerini filan kontrol ediyorum kendimi tutamıyorum, o da garip bir psikolojide bunalımda belki. İlk ayrıldığımızda arkadaşları birileriyle tanıştırmış, birkaç gün başka bir bayanla yazışmış, ondan hoşlandığını filan söylemiş! Üç gün sadece mailleşmişler, dördüncü gün sendboşluktan dolayı ilgi gösterdim artık görüşmeyelim deyip kestirip atmış. Başka birkaç kişiyle daha bu şekilde yazışmaları var, bu aldatma sayılır mı bilmiyorum adam önüne gelenle flörtleşiyor sonra bir şey yaşamadan kendiliğinden kestirip atıyor yani saçma bir arayış içinde. Bunu neden yapıyor anlamıyorum. Ama bütün bunları öğrendikten sonra ben onunla barışmak istemiyorum zaten. Tek istediğim onun neler düşündüğünü bilmek, o da benim gibi üzülsün ayrılıktan etkilensin istiyorum. Hayatına saçma insanları neden sokuyor, bütün erkekler böyle mi, bir dakika boş kalamıyorlar mı, çok öfke duyuyorum bunları düşündükçe. Artık barışma umudu yok ama dedim ya, biraz olsun üzülsün istiyorum. Sevgim bitti diyen adam zamanla geri dönmek ister mi yoksa o çoktan kendi yolunu çizmiş mi? Kafam çok karışık...

Bu arada beni arasıra arıyor, başka bir konu açıp orada anlatmıştım, bir bahane bulup beni arıyor ama barışma girişimi yok, sadece nasılsın ne yapıyorsun diye soruyor. Benden bir adım beklediğini de sanmıyorum zamanında davayı açtığımız dönemde ben çok uğraşmıştım barışma adımı atmıştım kabul etmemişti. Şimdi biliyorum ben bir adım atsam yine kabul etmeyecek ayrılalım diyecek. Ama o da hem adım atmıyor, hem beni arayıp sormaya devam ediyor. Anlam veremiyorum. Acaba telefonlarına çıkmasam mı? Benim kıymetimi anlasın istiyorum. Tekrar biraraya gelemeyecek bile olsak pişman olsun istiyorum, kırılan gururum başka türlü düzelmeyecek gibi geliyor.

bende boşanıyorum devamlı rüyamda görüyorum ama ondan hiç ses seda yok çok mutlu sanırım hayatından memnun belki sevgiliside hayatında şuan kaldıramıyorum bunu.adam günlerdir internete girmiyor hiçbir şekilde arama mesaj atma yok.maddi anlamda beni çökertmeler yapıyor sadece şuan nerde onuda bilmiyorum.
mutlumu sizce

Ben kendi yaşadığımdan ve bir kac arkadasimda gordugumden ornekleme yapayim
Dava sureci boyunca seviyorum yapamam affet deneyelim davaya gelmemeler vs.
En son mecbur kalip gelince ve dava bitince 1 yil ki cocuk varsa tabi ki.alirim gelirim gorurum diyip nerdesin kimlesin diye hesap sormaya calismalar.
1 yildan sonra ölü taklidi yapip yok olmalar.
Veee mutlu son

en anlaşamayan çiftler bile ayrıldıklarında her iki tarafta üzülür.

kaç yıllık evliydiniz ve neden ayrılıyorsunuz? yuva yıkmak kolay ama kurmak çok zor kimbilir ne fedakarlıklar verdiniz. düzelebilme şansı hiç mi yok?

en anlaşamayan çiftler bile ayrıldıklarında her iki tarafta üzülür.

kaç yıllık evliydiniz ve neden ayrılıyorsunuz? yuva yıkmak kolay ama kurmak çok zor kimbilir ne fedakarlıklar verdiniz. düzelebilme şansı hiç mi yok?
aldatıldım ve düzelme ihtimali yok.o kadına gitmek için bahane arıyordu dava açtı.ve yaşam tarzı olarak zıt bir kadın

aldatıldım ve düzelme ihtimali yok.o kadına gitmek için bahane arıyordu dava açtı.ve yaşam tarzı olarak zıt bir kadın
aldatılma varsa işin içinde bitmiştir üzgünüm :KK43: asıl üzülmeniz gereken nokta bu karaktere sahip birini nasıl anlayamadığınız.

anladım ama cesaret edemedim ve kabullenemedim.bu eşimin ilk vukuatı değil zaten.ona göre normal bu kadar samimi olması aldatma saymıyor
ahlak anlayışlarınız farklıymış demek ki... keşke ilk vukuatında bitirseydiniz bu kadar acı olmazdı sonu

bende boşanıyorum devamlı rüyamda görüyorum ama ondan hiç ses seda yok çok mutlu sanırım hayatından memnun belki sevgiliside hayatında şuan kaldıramıyorum bunu.adam günlerdir internete girmiyor hiçbir şekilde arama mesaj atma yok.maddi anlamda beni çökertmeler yapıyor sadece şuan nerde onuda bilmiyorum.
mutlumu sizce
Ayri bir konu acsana canim ordan yorum yapariz bu cok eski bir konu

Eşimin bana söylediği şey, önceden beni seviyormuş aslında hala seviyorum diyor ama sevgisi azalmış, soğumuş. Biz ayrıldıktan sonra başkalarıyla da görüştü ama ilişkisi olmadı. Açıkçası maillerini filan kontrol ediyorum kendimi tutamıyorum, o da garip bir psikolojide bunalımda belki. İlk ayrıldığımızda arkadaşları birileriyle tanıştırmış, birkaç gün başka bir bayanla yazışmış, ondan hoşlandığını filan söylemiş! Üç gün sadece mailleşmişler, dördüncü gün senden hoşlanmıyorum boşluktan dolayı ilgi gösterdim artık görüşmeyelim deyip kestirip atmış. Başka birkaç kişiyle daha bu şekilde yazışmaları var, bu aldatma sayılır mı bilmiyorum adam önüne gelenle flörtleşiyor sonra bir şey yaşamadan kendiliğinden kestirip atıyor yani saçma bir arayış içinde. Bunu neden yapıyor anlamıyorum. Ama bütün bunları öğrendikten sonra ben onunla barışmak istemiyorum zaten. Tek istediğim onun neler düşündüğünü bilmek, o da benim gibi üzülsün ayrılıktan etkilensin istiyorum. Hayatına saçma insanları neden sokuyor, bütün erkekler böyle mi, bir dakika boş kalamıyorlar mı, çok öfke duyuyorum bunları düşündükçe. Artık barışma umudu yok ama dedim ya, biraz olsun üzülsün istiyorum. Sevgim bitti diyen adam zamanla geri dönmek ister mi yoksa o çoktan kendi yolunu çizmiş mi? Kafam çok karışık...

Bu arada beni arasıra arıyor, başka bir konu açıp orada anlatmıştım, bir bahane bulup beni arıyor ama barışma girişimi yok, sadece nasılsın ne yapıyorsun diye soruyor. Benden bir adım beklediğini de sanmıyorum zamanında davayı açtığımız dönemde ben çok uğraşmıştım barışma adımı atmıştım kabul etmemişti. Şimdi biliyorum ben bir adım atsam yine kabul etmeyecek ayrılalım diyecek. Ama o da hem adım atmıyor, hem beni arayıp sormaya devam ediyor. Anlam veremiyorum. Acaba telefonlarına çıkmasam mı? Benim kıymetimi anlasın istiyorum. Tekrar biraraya gelemeyecek bile olsak pişman olsun istiyorum, kırılan gururum başka türlü düzelmeyecek gibi geliyor.
Acaba konu sahibi şuan ne yapıyor ?

Bende aldatildim ayaklarimin altini oper oyle giderdi ise .. psikolejik olarak hic iyi degilim. Kadin kendinden 5 yas buyuk ve iki cocuklu. Bana dava acmis bir suru iftira dolu . Napicam bilmiyorum

Bende aldatildim ayaklarimin altini oper oyle giderdi ise .. psikolejik olarak hic iyi degilim. Kadin kendinden 5 yas buyuk ve iki cocuklu. Bana dava acmis bir suru iftira dolu . Napicam bilmiyorum
Ne gibi iftira atmış ki aynı durumdayız bnm ki de 14 yaş büyük kadın şaka gibi bu erkekler.

Ne gibi iftira atmış ki aynı durumdayız bnm ki de 14 yaş büyük kadın şaka gibi bu erkekler.
Iki tane bebegim dustu . Dusuklerimin sebebi evde duzenziz beslenmemden kaynaklaniyormus evde temizlik yapmiyormusum ilgilenmiyormusum ): benim de hatalatim olmustur ama hic bir zaman aldatilmayi haketmiyorum diye dusunuyorum . Aksi olan yonu de ben hala onu seviyorum bunca sey yapmasina ragmen.

Iki tane bebegim dustu . Dusuklerimin sebebi evde duzenziz beslenmemden kaynaklaniyormus evde temizlik yapmiyormusum ilgilenmiyormusum ): benim de hatalatim olmustur ama hic bir zaman aldatilmayi haketmiyorum diye dusunuyorum . Aksi olan yonu de ben hala onu seviyorum bunca sey yapmasina ragmen.
Allah ikimizede yardım etsin .
Bnm sevgim bitti ama çocuklarım var okulum bitmedi bir sürü sıkıntı işte .

X