Fissler vitaquick mi vitavit mi? hangi düdüklü tencere?

aksu81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
1.259
18
selammm arkadaşlarrr...
düdüklü tencerede fissler kullananların çok memnun olduğunu duydum, o yüzden fissler markada karar verdim ama onun da çeşitleri varmış? bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirm, karar veremiyorum:26:
birde bana 6 lt mantıklı geliyo, elim zaten aza gitmez 2 gün yiyelim bari yaptığım yemeği diyorum, istersem büyükte az yemek de yapabilirim, annemse 4,5 lt daha kullanışlı olur diyor, siz ne dersiniz? :44: (buarada aldığım boya göre bir de eski tarz düdüklü vericek annem, istersem büyük istersem küçük ama onu tek başımayken kullanamam korkarım:18:)

yardımlarınnızııııı bekliyoruuuummmmm..........:KK61: (umarım konuyu doğru yere açmışımdır)

Fisslerin eski bir modelinin büyük boyu var bende çok memnunum ama çok büyük, bugünlerde 4,5 litreliğini almayı planlıyorum bence yeterli misafire de yeter yani.. fisslerin düdüklülerinin hepsi iyi bence o yuzden butcene hangisi uygunsa onu al. sanrım ben son cıkani alacagım :KK61:
Ayrıca celik tencerelerini de begeniyorum solea, intensa modellerine bayıldım. Ama belki de korfu modelini alabilirim.

çok teşekkür edderim cevabınız için... aslında hangisi yeni model pek bilgim de yok, fiyatlarıda çok farklı değil sanırsam, yani siz 4,5 lt daha kullanışlı olur ddiyosunuz... bana da biraz daha mantıklı gelmeye başladı 4,5 lt...

başka bilgisi olan yok mu arkadaşlar :KK25: 4,5 mu 6 lt mi ve hangi model.... lütfeen fikir verin bana...

evet yaa kımse yok mu :KK43: bu arada ben vıtavıt premıum modelını begendım. 4,5 lt yeterlı ve gunluk kullanım ıcın de yıkama vs acısından daha kolay. Sımdı bebısler de var sık sık sebze corbası vs yapmak ıcın pratık olur dıe dusunuyorum. Bendekı kocaman yemek dıbınde kalıyo kalabalıga da yetıyo. 4,g ıdeal bence..

Fislerin o modelleri eski yeni comfort modelini tavsiye ederim 4 kislik aile icin 4.5lt yeterli ama misafiriniz geliyorsa 6lt veya 4.5+6lt set almanizi tavsiye edebilirim

teşekkür ederim arkadaşlar 6 lt aldım, modeli hangisiydi bilemiyorum ama:KK43: blue bişey diye geçiyo galiba. bernardo da kampanya vardı 100 TL hediye çeki de verdiler iyi bir alışveriş oldu sanırsam... Rabbim güzel yemekler pişirmeyi nasip etsin:KK69:

Merhaba, ben de Fissler VQ Blue Point Düdüklü Tencere almayı düşünüyorum. Bunun ile ilgili görüşü olan varsa yazabilir mi? Teşekkürler.

Merhaba, ben de Fissler VQ Blue Point Düdüklü Tencere almayı düşünüyorum. Bunun ile ilgili görüşü olan varsa yazabilir mi? Teşekkürler.[/QUO

aldınızmı acaba bende almayı düşünüyorumda fikir almak istedim birde karar veremedim 4,5 mu 6 lt'lik mi olsun ?:44:

Merhaba, ben de Fissler VQ Blue Point Düdüklü Tencere almayı düşünüyorum. Bunun ile ilgili görüşü olan varsa yazabilir mi? Teşekkürler.[/QUO

aldınızmı acaba bende almayı düşünüyorumda fikir almak istedim birde karar veremedim 4,5 mu 6 lt'lik mi olsun ?:44:

Bende fissler düdüklü tencere almayı düşünen biri olarak araştırdım. Müstakbel eltim de kullanıyor evinde vitaquick modelini 4,5 lt işini görüyor yemekleri ise çok kısa sürede pişiriyor. Bana kalırsa 6 lt düdüklü tencere büyük değil mi? Misafirin de gelse sonuçta tek çeşit yemekle çıkmayacağımıza göre 4,5 lt yeterli bana kalırsa eğer tek seferde 12 -15 kişiyi yada daha fazla kişi ağırlamayı düşünüyorsan sana kalmış tatlım:KK37: Bu ihtimalde yılda kaç kez olabilir ki?

Bende fissler düdüklü tencere almayı düşünen biri olarak araştırdım. Müstakbel eltim de kullanıyor evinde vitaquick modelini 4,5 lt işini görüyor yemekleri ise çok kısa sürede pişiriyor. Bana kalırsa 6 lt düdüklü tencere büyük değil mi? Misafirin de gelse sonuçta tek çeşit yemekle çıkmayacağımıza göre 4,5 lt yeterli bana kalırsa eğer tek seferde 12 -15 kişiyi yada daha fazla kişi ağırlamayı düşünüyorsan sana kalmış tatlım:KK37: Bu ihtimalde yılda kaç kez olabilir ki?

Teşekkürler cevabınız için.Evet bende 4,5 lt karar verdim günlük kullanımda daha pratik olacak.Amaç çalıştığımız için zaman kazanmak zaten . Dediğin gibi her zaman olacak birşeyde değil çok kalabalık misafir.Fissler den memnun olmayan yok galiba.Aldıktan sonrada yazarım gene tecrübelerimi.burdan fikir almak iyi oluyor benim gibi çevresinde fikir alacağı kimse olmayanlar için.

Doğru söylüyorsunuz. Aslında 4,5 LT yeterli geliyor bana da. Henüz almadım, lınca ben de tecrübelerimi sizlerle paylaşırım arkadaşlar..

ben tenceremi aldım vitaquik blue point serisi 4,5 lt aldım 219 tl internetten.Hemen denedim karnabahar yemeği yaptım 5 dk barbunya 15 dk süper bişey bayıldım zamandan tasarruf lezzetlide oldu suyunu çok koymuşum deneye deneye öğrenicez bakalım 4,5 lt günlük kullanımda yeter 3-4 kişilik aileye 6 ltlik olanda 229 tl dı.Kesinlikle tavsiye ederim.

X