Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Bende bugün halit bey ile tedaviye başladım inanılmaz bir doktor kendisiyle 6 aydır tedavi sürecindeydim ve en sonunda bugün başladım :)
Heyecandan mıdır bilmem erken adet oldum.Halit bey in hemşiresi emine hemşire ile görüştüm.Cumartesi kliniğe bekliyor beni.Tedaviye başlıyorum.İnanılmaz heyecanlıyım.İçim pıır pır sanki içimde kuş var.Eşimde bu kadar hızlı beklemiyordu.Neyse Haziran benim ayım olacak Sen le ikimiz inşallah haziranda bu sayfada hamileyizzzzz diye bağıracağız:emir_bebek:

Arkadaslar, bende tavsiye üzeri Dr. Halit Beye gittim..ilk görüsmemiz oldu..gercekten dedikleri gibi cok iyi doktor. cok detayli inceliyor herseyi, ve ayni zamanda samimi. bakalim hayirlisi, ikinci deneyimizi yakinda basliyoruz..ilk almanyada yaptirdik ama tutmadi, simdi ise bize Dr. Halit Beyi tavsiye etttiler..insallah bu kez sansimiz daha fazladir..

Heyecandan mıdır bilmem erken adet oldum.Halit bey in hemşiresi emine hemşire ile görüştüm.Cumartesi kliniğe bekliyor beni.Tedaviye başlıyorum.İnanılmaz heyecanlıyım.İçim pıır pır sanki içimde kuş var.Eşimde bu kadar hızlı beklemiyordu.Neyse Haziran benim ayım olacak Sen le ikimiz inşallah haziranda bu sayfada hamileyizzzzz diye bağıracağız:emir_bebek:

inşallah canım:KK66:

arkadaslar, bende tavsiye üzeri dr. Halit beye gittim..ilk görüsmemiz oldu..gercekten dedikleri gibi cok iyi doktor. Cok detayli inceliyor herseyi, ve ayni zamanda samimi. Bakalim hayirlisi, ikinci deneyimizi yakinda basliyoruz..ilk almanyada yaptirdik ama tutmadi, simdi ise bize dr. Halit beyi tavsiye etttiler..insallah bu kez sansimiz daha fazladir..

hoşgeldin aramıza ay burda liste yapalım yaaaaa bu görevi üstleniyorum:KK66:

BAHCECİ KLİNİĞİ HALİT FIRAT ERDEN

:nazar:1-nesen

:nazar:2-didem 1980

:nazar:3-başakozkan

:nazar:4-ewest

:nazar:5-nurayse

:nazar:6-bebek_

:nazar:7-serling

8-

9-

Dün yumurta toplama işlemim yapıldı

4 tane yumurtam geldi

bugün arayıp kaçtanseninin dölendiğini söyleyecekler

arkadaslar, bende tavsiye üzeri dr. Halit beye gittim..ilk görüsmemiz oldu..gercekten dedikleri gibi cok iyi doktor. Cok detayli inceliyor herseyi, ve ayni zamanda samimi. Bakalim hayirlisi, ikinci deneyimizi yakinda basliyoruz..ilk almanyada yaptirdik ama tutmadi, simdi ise bize dr. Halit beyi tavsiye etttiler..insallah bu kez sansimiz daha fazladir..

hoşgeldin

doğru bir tercih olmuş canım

8-

9-
ellerine sağlık çok güzel bir liste olmuş inşallah yanlarına hamile diye yazarız Bu yolda allah hepimize yardımcı olsun herşey gönlümüzce olur inşallah...

bizimde böğle sayfaya ihtiyacımız vardı çok güzel olmuş canım

evet çok güzel bir liste oldu

hayırlı olsun ne güzel sayımız artıyor

sağol canım

ne güzel olmuş liste, ellerinize sağlık, inşallah hepimizin yanlarına hamile de yazarız...:KK49::KK49::KK49:

aminn büyük zevkle yazacağım

ellerine sağlık çok güzel bir liste olmuş inşallah yanlarına hamile diye yazarız bu yolda allah hepimize yardımcı olsun herşey gönlümüzce olur inşallah...

amin canım

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

8-

9-

:nazar::nazar::nazar:

ne güzel olmuş liste, ellerinize sağlık, inşallah hepimizin yanlarına hamile de yazarız...:KK49::KK49::KK49:
Çok güzel liste olmuş.Ben 3 ultrosonuma girdim.Halitbey herşeyin yolunda olduğunu söylüyor yumurtalarım hızlı biyüyormuş.Herhalde bir sonraki muayende yumurta toplama kararı veririz dedi.Çok heyecanlandım.Ama korkmuyorum.İğnelerimi düzenli yaptım.Kendime iyi bakıyorum.Stres olmamaya çalışıyorum.EEEEE doktorumda mukemmel.Bence herşey yolunda bu iş olacak sankiiiiiii

Çok güzel liste olmuş.Ben 3 ultrosonuma girdim.Halitbey herşeyin yolunda olduğunu söylüyor yumurtalarım hızlı biyüyormuş.Herhalde bir sonraki muayende yumurta toplama kararı veririz dedi.Çok heyecanlandım.Ama korkmuyorum.İğnelerimi düzenli yaptım.Kendime iyi bakıyorum.Stres olmamaya çalışıyorum.EEEEE doktorumda mukemmel.Bence herşey yolunda bu iş olacak sankiiiiiii

inşallah yüzün güler nesen.stres olma bence de , herşeyin olumlu olacağını düşün ki herşey olumlu gitsin. bende bu ay olacağım regl de başlıyacağım hayırlısıyla.

inşallah yüzün güler nesen.stres olma bence de , herşeyin olumlu olacağını düşün ki herşey olumlu gitsin. bende bu ay olacağım regl de başlıyacağım hayırlısıyla.
Hiç stersli değilim.Herşey yolunda olacak biliyorum.Ben aynı zamanda Umut tüp bebeğin formuna da yazıyorum orası daha hareketli.Çok yazan arkadaş var.Bizim burayı hareketlendirmemiz lazım.Umut tüp bebeğin sayfasında nerdeyse hergün bir gebelik haberi var.Bana da moral oluyor.Sonuçta aynı kurum aynı başarı olacağını düşünüyorum.

Hiç stersli değilim.Herşey yolunda olacak biliyorum.Ben aynı zamanda Umut tüp bebeğin formuna da yazıyorum orası daha hareketli.Çok yazan arkadaş var.Bizim burayı hareketlendirmemiz lazım.Umut tüp bebeğin sayfasında nerdeyse hergün bir gebelik haberi var.Bana da moral oluyor.Sonuçta aynı kurum aynı başarı olacağını düşünüyorum.

bende merkeze güven duyuyorum. emin ellerde olduğumu hissediyorum. emine hemşire halit beyin yurtdışından çok hastası olduğunu söylemişti. hatta bir muayenemde ben bile denk geldim. belki o yüzden burası böyle yavaş ilerliyor. bu arada ben haziran-temmuz tüp bebek yapıracaklar topiğinde yazıyorum, orasıda çok hareketli, istersen gel sende.

Dün yumurtalarım toplandı .8 yumurta çıktı bakalım hayırlısı.Halit bey normal sayıda olduğunu söyledi.Bugün lab. beni arayıp bilgi vericek.Şimdi kan testim için Umuttayım burasıda çok kalabalık

dün yumurtalarım toplandı .8 yumurta çıktı bakalım hayırlısı.halit bey normal sayıda olduğunu söyledi.bugün lab. Beni arayıp bilgi vericek.şimdi kan testim için umuttayım burasıda çok kalabalık

:KK9:aaa benimde pazartesi günü yumurtalarım toplandı 16 tane 14 tanesi dölendiği haberi geldi sanırım işlemim 5 gün yapılacak

X